Star Wars Galaksisi ­čîî

(Berkant) #3121

KyloÔÇÖnun bilmemesinin imkan─▒ yok bence :slight_smile:

(Berkant) #3122

Redditte inan─▒lmaz g├╝zel teoriler var.Baz─▒lar─▒ ilk okudu─čunuzda sa├žma gelebilir ama d├╝┼č├╝n├╝nce ÔÇťNeden olmas─▒n ?ÔÇŁ diyorsunuz :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3123

Birka├ž tane bulunca atsana,i├žlerinde kayboluyorum bir s├╝re sonra ben.

(Emirhan) #3124

Arkada┼člar sizi ├╝zmeden nas─▒l s├Âyleyebilirim bunu bilemiyorum ama y├╝zlerce mesajd─▒r konuyu s├╝rekli Kylo Ren ve ReyÔÇÖe getirmeniz herkesi ba┼čl─▒ktan ka├ž─▒rd─▒. Yukar─▒ bir ├ž─▒k─▒n bak─▒n s├╝rekli ayn─▒ ki┼čiler ayn─▒ konulardan bahsediyor. Kimseye emir verecek pozisyonda de─čilim ama benim d─▒┼č─▒mda da rahats─▒z olan ki┼čileri tan─▒d─▒─č─▒m i├žin birisinin d├╝┼č├╝ncelerimizi yazmas─▒ gerekiyordu. Ger├žekten 7/24 bu ikiliyi konu┼čmak istiyorsan─▒z ├Âzelden tart─▒┼čabilirsiniz ya da ba┼čl─▒k a├žabilirsiniz modlar izin verirse. Ne bileyim akl─▒ma ba┼čka ├ž├Âz├╝m gelmiyor.

Star Wars A┼č─▒klar Ba┼čl─▒─č─▒
(alana) #3125

Star Wars ile alakas─▒ olmayan ve sadece arada ba┼čl─▒─ča bakan biri olarak ben bile s─▒k─▒ld─▒m Kylo ve ReyÔÇÖden. @Redrum hakl─▒ benceÔÇŽ

(Geekiz ama ergeniz) #3126

Tamam, sustum yaaaa :unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused:

(marko) #3127

Ben bu "B─▒kan ─░nsanlar"─▒n voicemanÔÇÖi olarak diyorum ki biz yeni ├╝├žleme filmlerinin ba┼čl─▒klar─▒n─▒ takip etmiyoruz, oralarda konu┼čabilirsiniz bu konular─▒ veya @Redrum hocam─▒n dedi─či gibi ayr─▒ bir ba┼čl─▒kta bu konular─▒ ele alabilirsiniz. Hem forumumuza da zenginlik gelmi┼č olur. ^^

(Serkan of ─░zmir) #3128

En sevdi─čim ba┼čl─▒kÔÇŽ MuhitÔÇÖin Shipleri :couple_with_heart_woman_man::couple_with_heart_woman_woman::couple_with_heart_man_man:

Ship Tersanesi ­čÜó
(Geekiz ama ergeniz) #3129

Yeri geldi─činde ba┼čka ┼čey konu┼čmuyor muyuz? Allah Allah :no_good_woman::no_good_woman::no_good_woman::no_good_woman:

(Berkant) #3131

Bu konu hakk─▒nda yorum yapmama zorunlulu─čumu kullan─▒yorum.

(Geekiz ama ergeniz) #3132

Ben de siliyorum Zaten, gece gece sa├žmalad─▒m.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3133

Guardians of the Galaxy yap─▒mc─▒s─▒ filmin yap─▒mc─▒ ve oyuncular─▒na sald─▒ran The Last Jedi ÔÇťhaterÔÇŁlar─▒na ┼čunlar─▒ s├Âyledi:
ÔÇťBu posta ÔÇśEvet, akt├Âr├╝n de─čil senaristin, yazar─▒n hatas─▒yd─▒!ÔÇÖ diye cevap verenler bir ┼čeyi ka├ž─▒r─▒yorlar. Ele┼čtirin. Be─čenmeyin. Ama hik├óye k├Ât├╝ olsa bile bir hik├óye anlatmak i├žin elinden gelenin en iyisini yapanlara nefret kusmak ve o bireylere huysuzluk etmek s─▒k─▒nt─▒l─▒ bir durum. ─░zlemeyin!ÔÇÖ
ÔÇťStar Wars(ya da herhangi bir film) sizin i├žin ├Ânemli olabilir, AMA size ait de─čil. E─čer ├Âzsayg─▒n─▒z ┼ču anki Star WarsÔÇÖun ne kadar iyi oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ze ba─čl─▒ysa, ya da ├žocuklu─čunuz bir filmde be─čenmedi─činiz bir ┼čey var diye mahvoluyor olacaksa, TERAP─░YE G─░D─░N. "

(marko) #3134

James Gunn tam deniz makarnas─▒yla d├Âv├╝lecek k─▒vama gelmi┼č. ─░nsanlar─▒n bir seriye olan tutkusu var demek ki siz ├╝st├╝nden 40 y─▒l ge├žse bile her y─▒l o serinin filmlerini, ├žizgi romanlar─▒n─▒, animasyonlar─▒n─▒, oyuncaklar─▒n─▒ vs. ├ž─▒kar─▒yorsunuz. Filmlerden bilet paralar─▒n─▒, DVD/BLU-RAY paralar─▒n─▒ al─▒yorsunuz. Bu insanlar sizi finansal olarak besledikleri yetmiyormu┼č gibi bir de tutkuyla ba─čl─▒ olduklar─▒ bir ┼čey k├Ât├╝ ├ž─▒k─▒nca (yani paralar─▒ bo┼ča gidince) size ÔÇť├çocuklu─čumu mahvettinÔÇŁ diyemeyecek yani? Paralar─▒n─▒ geri istemediklerine dua edin. Bu filmleri ├žekmenizin bile tek nedeni insanlar─▒n bu franchiseÔÇÖa olan tutkusu, yaz─▒k.

(├ľmer Ta┼čkaya) #3135

James Gunn sen nas─▒ bi gerizekal─▒s─▒n ya.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3136

@solien @Buggy adam bir noktada hakl─▒ star wars bize ayit bir ┼čey de─čil. Filmler biz yapm─▒yoruz dizilerin/animasyonlar ve di─čer yan ├╝r├╝nleri de, ├╝stelik s─▒rf bir ┼čey be─čenmedik diye. Yazar ve y├Ânetmenler sanki o mesle─či yap─▒yormu┼čuz gibi adamlar hakaret etmek bana pek do─čru gelmiyor. James Gunn da kendisi yazar ve y├Ânetmen oldu─ču i├žin meslek ta┼člar─▒n savunmu┼č bu kadar.

(Geekiz ama ergeniz) #3137

bence james abi uzak dursun bu konuya,polemik yaratabilir baz─▒ hayranlar.

(marko) #3138

Bence tam tersine Star Wars bize ait bir ┼čey Oktay ama sen bilirsin.

(Geekiz ama ergeniz) #3139

star wars seyircisiz hi├žbir anlam ifade etmezdi,o iyi ├╝r├╝nler verdi,biz de ya┼čatt─▒k seriyi,bize iyi film vermek mecburiyeti ├ž├╝nk├╝ biz onun yasal olmayan sahipleriyiz bence

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3140

@solien @Buggy @Isil_Bozkurt olay tamamen ┼ču haber ├╝zerine ger├žekle┼čmi┼č.

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla bu Twitter ├╝zerine ÔÇťevet oyuncun su├ž de─čildi y├Ânetmen ve yazar─▒n su├žÔÇŁ denmi┼č James Gunn da bu twitter ile hem isim vermeden George Lucas hem de disney e┼čraf─▒n savunmu┼č. Bu arada yukar─▒da payla┼čt─▒─č─▒m ├ževiri bir facebook sayfas─▒ yapm─▒┼čt─▒.

Galiba James Gunn da ben de buna sadece bir seri g├Âz├╝yle yakla┼čt─▒─č─▒m─▒z i├žin sizi kadar bu konuda hassas de─čiliz.

(Berkant) #3141

S─▒k─▒nt─▒ yapmay─▒n Sequel TrilogyÔÇÖden sonra ├ž─▒kan ├╝├žlemeyi de insanlar be─čenmezse bu sefer Sequel Trilogy ├Âv├╝lmeye ba┼članacak.Ayn─▒ ┼čey ┼čimdi Prequel Trilogy i├žin yap─▒l─▒yor.1-2-3ÔÇÖe feci ┼čekilde g├Âmen insanlar ┼čimdi o filmlere ┼čaheser g├Âz├╝yle bak─▒yorlar.Benim i├žin 3. film her zaman ┼čaheserdi tabi oras─▒ ayr─▒.Yerden yere vurduklar─▒ zaman─▒n─▒n RoseÔÇÖu Jar JarÔÇÖ─▒n bile hala Sith Lordu oldu─čunu iddia edip de─čerini artt─▒rmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar.Neymi┼č efendim sakarl─▒klar─▒ asl─▒nda Force Sensitive oldu─čuna i┼čaretmi┼č de PalpatineÔÇÖin Cumhuriyeti ele ge├žirmesine yard─▒m etmi┼č :joy: Yeni Trilogy gelirse bu sefer RoseÔÇÖu Sith Lordu ilan edip anlamland─▒rmaya ├žal─▒┼čacaklarsa ┼ča┼č─▒rmam.┼×imdi insanlar diyor ya ÔÇśÔÇśBenim i├žin sadece ilk 6 film Star WarsÔÇÖÔÇÖ yeni ├╝├žleme gelince de ÔÇśÔÇśBenim i├žin ilk 9 film Star WarsÔÇÖÔÇÖ diyecekler.─░ster kabul edin ister kabul etmeyin gelen gideni arat─▒yor mant─▒─č─▒ var bu seride.Amac─▒m tart─▒┼čma yada kavga ├ž─▒karmak de─čil.Sequel TrilogyÔÇÖi savunuyormu┼č gibi de g├Âz├╝kebilirim ama can─▒ma susamad─▒m.Sadece fikrimi s├Âyl├╝yorum :slight_smile: