Star Wars Galaksisi ­čîî

(Geekiz ama ergeniz) #3183

Clone Wars bir t├╝rl├╝ izleyemedim.

(Geekiz ama ergeniz) #3184

Ne ara do─čruland─▒ yaa? ├ľfffff :angry::angry::angry:

(├ľmer Ta┼čkaya) #3185

(Geekiz ama ergeniz) #3186

├ťzg├╝n├╝m ama bunun i├žin ┼ču gifi tozlu raflardan ├ž─▒karmak zorunday─▒m
giphy%20(13)

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3187

(Berkant) #3188

MarvelÔÇÖ─▒n Darth Vader ├žizgi roman serisinin 18. say─▒s─▒nda olabilecek en ilgin├ž kar┼č─▒la┼čmalardan birini yapm─▒┼č adamlar.Spoiler vermeden anlatacaksam VaderÔÇÖ─▒n Episode 4ÔÇÖte TarkinÔÇÖden ├žekinmesinin nedeninin sadece 'ÔÇśR├╝tbe fark─▒ÔÇÖ'ndan ibaret olmad─▒─č─▒n─▒ ├žok g├╝zel a├ž─▒klam─▒┼člar.DisneyÔÇÖin Star WarsÔÇÖu kullan─▒┼č ┼čekli tart─▒┼č─▒l─▒r ama ├žizgi roman i┼člerini baya─č─▒ ba┼čar─▒l─▒ buluyorum.Bu ├žizgi romanlar─▒n senaryolar─▒n─▒ kimler yaz─▒yorsa yetkilerini sadece ├žizgi romanla s─▒n─▒rl─▒ b─▒rakmamalar─▒ gerekiyor.Ellerinde b├╝y├╝k cevher var.Herkese tavsiye ederim bu seriyi.

(Geekiz ama ergeniz) #3189

┼×u 2015 serisini bir toplauabilsem de, 2017ÔÇÖye ge├žsem art─▒k yaa :cry:

(Berkant) #3190

2015 serisini T├╝rk├že olarak ar─▒yorsan sadece ilk 6 say─▒s─▒n─▒ toplam─▒┼člar.Geri kalanlar─▒ 2. ciltte olacak ve hala ├ž─▒kmad─▒.Bekliyorum :frowning:

(Geekiz ama ergeniz) #3191

┼×uan Leia ve D.W ilk cilt var. 3 tane daha piyasada var, onlar─▒ da toparlayaca─č─▒m yak─▒nda.

(Berkant) #3192

Ben de toparlar─▒m.E─čer ingilizce okumay─▒ g├Âze al─▒rsan g├╝zel bir ├žizgi roman sitesi ├Ânerebilirim.Oradan okuyorum ben.

(Geekiz ama ergeniz) #3193

─░ngilizcem var biraz,okuyabilirim yani.

(Berkant) #3194

Benim de genel olarak aman aman bir ingilizcem olmamas─▒na ra─čmen anl─▒yorum.A─č─▒r de─čil fazla :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #3195

Yolla siteyi

(y) #3196

(Berkant) #3197

(Geekiz ama ergeniz) #3198

Mant─▒kl─▒ olabilir ama gereksiz bir durum.

(Haydi gel (ayran) i├želim.) #3199

Last Jedi akl─▒ma ne zaman gelince hep Mark Hamill e ├╝z├╝l├╝yorum. D├╝┼č├╝nsenize koskoca bir k├╝lliyat─▒n en ├Ânemli karakterlerinden biri, k├╝lliyat─▒n ba┼člang─▒c─▒n─▒n merkezi, ana karakterini canland─▒ran ki┼čisiniz ve bir filmde karakteri hi├ž ediyorlar. Berbat bir ┼čekilde i├žine ediyorlar.
Gelecekte belkide ├žocuklar─▒m─▒z izleyecek bu k├╝lliyat─▒ ve diyecekler ki ÔÇťLan bu luke skywalker ne dandik karaktermi┼č.ÔÇŁ En ac─▒mas─▒z─▒ da, hakl─▒ olacaklar. E─čer ilk defa star wars izleyecek biri olsam ve ├ž─▒k─▒┼č tarihlerinin s─▒ras─▒yla t├╝m filmleri maraton olarak izlesem luke skywalker a g─▒c─▒k olabilirdim. B├Âyle k├Ât├╝ bir karakter ilerleyi┼či ├žektiler. ┼×imdi sadece bir k─▒rg─▒nl─▒k var.

(i) #3200

Yaln─▒z yan─▒lm─▒yorsam George LucasÔÇÖ─▒n ilk olu┼čturdu─ču karakter Anakin yani nam─▒-di─čer Darth VaderÔÇÖdir. Hatta ilk planda ad─▒ ÔÇťAnakin SkykillerÔÇŁ olarak ge├žiyormu┼č. Sonra SkywalkerÔÇÖa ├ževirmi┼č. K├╝lliyat─▒n merkezi de Luke de─čil odur.

Luke Skywalker original trilogyÔÇÖde de ├Âyle ├╝ber bir karakter de─čildi. Kendisi biraz ezik, tiynetsiz biriydi. Babas─▒n─▒n genlerini pek alamam─▒┼č herhalde. Hatta bir teoriye g├Âre kendisinin asl─▒nda VaderÔÇÖin de─čil Obi WanÔÇÖ─▒n o─člu oldu─ču s├Âyleniyor asdfg. Ha serinin efsane (sonradan kestane oluyor) olmu┼č karakterlerinden biridir ayn─▒ zamanda evet.

(Geekiz ama ergeniz) #3201

O nas─▒l teori yaa? Obi-WanÔÇÖ─▒n illa bir ailesi olmas─▒ zorunda de─čil mi?Rey de onun torunu falan ├ž─▒kmazsa(%95 de─čil),acaba hangi karakteri Obi-WanÔÇÖa ba─člarlar,merak ediyorum do─črusu.

(Berkant) #3202

Bu t├╝r u├žuk ve sa├žma teoriler hala devam ediyor demek.Episode 7ÔÇÖden sonra da Han Solo geri d├Ânecek diyenler vard─▒ hatta TFA ├ž─▒kt─▒ktan 1 ay sonra Episode 8ÔÇÖin ─░MDB sayfas─▒ndaki kadroda Harrison Ford ÔÇśÔÇśRumoredÔÇÖÔÇÖ olarak g├Âz├╝k├╝yordu.Millet buna kan─▒p deli gibi teori ├╝retmi┼čti bir ┼čekilde d├Ânece─čine dair.Jar Jar AbramsÔÇÖ─▒n zaman─▒nda LostÔÇÖta parma─č─▒ var diye mi bu kadar u├žuk teoriler ├╝retiyorlar hala anlam─▒yorum :frowning: