Star Wars Galaksisi ­čîî

(Melike) #1757

Alec Guinness nefret etmiyordu da, o zamanlarda ya┼čayan ├žo─ču ya┼čl─▒ insan gibi bu tarz hikayeleri masal olarak de─čerlendiriyordu diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Bunun ise oyunculu─čunu etkiledi─či g├Âr├╝┼č├╝ne kat─▒lm─▒yorum a├ž─▒k├žas─▒, Obi-WanÔÇÖ─▒n her halini severim ben :sweat_smile:

Herkes her karakteri sevmek zorunda de─čil tabii, sadece ├žok ┼ča┼č─▒rd─▒m :o Peki neden ismine sempati duyuyorsun?

(Axl Rose Fanboyu) #1758

Bende sevmiyorum. Ama benim sevmememin nedeni akt├Âr├╝n sadece para i├žin oynam─▒┼č olup seri hakk─▒ndaki di─čer olaylardan nefret etmesi.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1759

Obi-wan favori star wars karakterimde ondan­čśů

Buda var tabi. ─░ki farkl─▒ karakter gibiler ya,19 y─▒l ge├žti ama baz─▒ karakter ├Âzellikleri ayn─▒ kalsayd─▒ bari. Son olarakta oyunculu─čunu be─čenmiyorum,bence para i├žin kendini zorlad─▒─č─▒ belli.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1760

Star WarsÔÇÖun 9. devam halkas─▒n─▒n senaryosu Jack ThorneÔÇÖa emanetÔÇŽ

(Umur) #1761

Adama hi├ž g├╝venim yokÔÇŽ ┼×imdi BAFTA alm─▒┼čl─▒─č─▒ var ama ayn─▒ zamanda da ┼ču en son ├ž─▒kar Harry Potter ┼čeyini de yazanlardan birisiÔÇŽ HaniÔÇŽ Her ┼čey ├ž─▒kabilir.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1763

(Kyle Reese) #1764

─░lk Star Wars filminde oyunculu─ču iyi olan tek ki┼čiydi, yapma

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1765

B25E85AA-9AB8-493A-9909-F861150760F9-11288-0000182BDD6AC29E

(S├╝t Satan Kabaday─▒ (─░BO)) #1766

Az ├Ânce Clone WarsÔÇÖ─▒ bitirdim. Hayat─▒mda daha ├Ânce bu ┼čekilde bir duygu patlamas─▒ ya┼čamam─▒┼čt─▒m. Galiba Rick and Morty taht─▒n─▒ kaybettiÔÇŽ Ahhhh. Hem a─člamak, hem ba─č─▒rmak, hem hem hemÔÇŽ BilemiyorumÔÇŽ STAR WARS, tek diyebilece─čim, STAR WARSÔÇŽ Bunlar─▒ yazarken bile a─člayacak gibi oluyorum. Ahhhh, AH!

(Axl Rose Fanboyu) #1767

Aynen.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1768

Bu s─▒z─▒nt─▒lar da s├Âylenenler beni heyecanland─▒rd─▒. Spoiler istemeyenler bakmas─▒n. :slight_smile:

(├Â─čnk├╝) #1769

Ben LucasfilmÔÇÖin sat─▒n al─▒nmas─▒ndan sonra Star Wars evrenini The Dark Knight, Watchmen, V For Vendetta gibi ┼čeylerden sonra DCEUÔÇÖya kendini endeksleyen DC evrenine benzetiyorum. Arada g├╝zel filmler ├ž─▒ksa da ana hikayenin ve ├žok b├╝y├╝k ┼čeylerin olmas─▒ gereken hikayelerin hepsi ger├žekten ├ž├Âp. Force Awakens ve BvS gibi filmler bu yaratt─▒klar─▒ evrenlerin en ana par├žalar─▒ ve ikisi de etraflar─▒ndaki evrene g├Âre ├žok ama ├žok vasat i┼čler. Force AwakensÔÇÖ─▒n le┼č senaryosu, koca Star Wars k├╝lliyat─▒na ihanet edercesine al─▒nan a┼č─▒r─▒ yanl─▒┼č kararlar falan bana ister istemez ayn─▒ le┼č senaryoya sahip BvSÔÇÖnin adamlar─▒ damgalayan BatmanÔÇÖini ve a─člak SupermanÔÇÖini hat─▒rlat─▒yor. Hay─▒rl─▒s─▒ ya.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1770

Aynen kat─▒l─▒yorum. Last Jedi ile ilgili de hasan abi s─▒z─▒nt─▒lar ile ilgili dediklerin de sonra en az─▒ndan Force awakens g├Âre daha ayaklar─▒ yere basan bir film senaryosu izleyece─čimize olan umutum art─▒ benim.:slight_smile:

(ahmet kara) #1771

(y) #1772

waoww finally

(fza) #1773

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1774

Flash gifi mi ?! Whyyyyyyyyyyy?! Varl─▒─č─▒n─▒ ├žoktan unutmu┼čtum oysa ki.

(fza) #1775

En uygun bu vard─▒.

(Emirhan) #1776

Boba Fett filmi de istiyorumÔÇŽ

(Axl Rose Fanboyu) #1777

Cen─▒r─▒l Kenoo─č─čbiii.