Star Wars Galaksisi ­čîî

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1798

San─▒r─▒m ├Âyle.

(Sapere Aude!) #1799

Nisan ay─▒n─▒ ge├želi ├žok oldu halbuki, herhalde Disney bizimle e─členmek istemi┼č. Hep beraber soral─▒m: Gerek var m─▒?

(Melike) #1800

Kim vermi┼č bu fikri? Kim onaylam─▒┼č? Kimin izleyece─čini d├╝┼č├╝nerek ba┼člatm─▒┼člar bu projeyi?

JabbaÔÇÖn─▒n hayat─▒n─▒ anlatacak bir film falan olmayacakt─▒r herhaldeÔÇŽ De─čil mi? Belki bounty hunter olay─▒n─▒ falan da kar─▒┼čt─▒r─▒rlar. Ne bileyim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1801

Umar─▒m olmaz :smiley:

(S├╝t Satan Kabaday─▒ (─░BO)) #1802

Star WarsÔÇÖ─▒ izliyordum az ├Ânce. Ve bu sahneyi g├Ârd├╝m. Daha ├Ânceden onlarca kez yap─▒lm─▒┼čt─▒r ama ben de bir yapmak istedim.

(fza) #1803

Ne gerek var ya??? OFFFF!!!

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1804

Aynen kat─▒l─▒yorum ne gerek var? :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1805

Harbiden ne gerek var_?

(imnotevensorry) #1806

Yaln─▒z Clone WarsÔÇÖ─▒n bir b├Âl├╝m├╝n├╝n konusu HuttÔÇÖlard─▒. ├çocuk ka├ž─▒rma mevzusu. HuttÔÇÖlar─▒n hiyerar┼čisi, bu noktaya geli┼čleri vs anlat─▒l─▒rsa g├╝zel olabilir. %2,71213 ihtimalle tabii :slight_smile:

(Axl Rose Fanboyu) #1807

Herkes sormu┼č bende soriyim;
Lan ne gerek var olm mal m─▒s─▒n─▒z lan siz?

(Safa Emre) #1808

ya millet ciddi misiniz siz dedikodusu d├Ânen jabba filmi tabi ki de d├╝z jabban─▒n hayat─▒ falan olmayacak, yaz─▒lanlara g├Âre jabba ve onun adamlar─▒n─▒n etraf─▒nda star wars─▒n yeralt─▒ d├╝nyas─▒n─▒ i┼čleyen, ka├žak├ž─▒larla haydutlarla dolu onlar─▒ anlatan bir film olacak. B├Âyle bir projeyi de efsane adam guillermo del toro istemi┼č o demi┼č b─▒rak─▒n jabban─▒n ├ževresinde ┼čekillenen bir film yapay─▒m diye. Heberler do─čruysa ve del toro yapacaksa bu i┼či ÔÇśne gerek varÔÇÖ demenin manas─▒ yok, baya gerek var ben ister├╝m aga.

m├╝thi┼č olacakken g├╝n y├╝z├╝ g├Ârememi┼č projeler no 76da star wars underworld diye bir dizi var, haberlerden anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla bir jabba filmi ├žekilecekse bu dizinin ayak izlerini takip edip dizinin yakalamay─▒ hedefledi─či tad─▒ yakalamaya ├žal─▒┼čacak, nas─▒l b├Âyle bir ┼čeye burun k─▒vr─▒l─▒r hac─▒

(Emirhan) #1809

Han Solo ve Boba Fett filmlerini merak etme sebebim tamanen ka├žak├ž─▒lar─▒n ve ├Âd├╝l avc─▒lar─▒n─▒n d├╝nyas─▒na olan mera─č─▒mla alakal─▒yd─▒. Boba Fett filmi yerine genel olarak JabbaÔÇÖn─▒n ├ževresindeki su├žlular─▒ ve o d├╝nyay─▒ i┼člemelerine de itiraz etmem o y├╝zden. Hatta Boba Fett odakl─▒ film de gelsin nolcak.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1810

Beyler kimse s├Âylememi┼č ama ben s├Âyleyeyim , NE GEREK VAR LAN?

(fza) #1811

O ka├žak├ž─▒ d├╝nyalar─▒n─▒n Han Solo ile beraber g├Âsterilmesi yeterli bence, d├╝z ÔÇśÔÇśJabbaÔÇÖn─▒n hayat─▒ÔÇÖÔÇÖ filmi olsun veya olmas─▒n; bir de Jabba etraf─▒nda d├Ânen filmin gere─či yok bence. Onun yerine Han SoloÔÇÖnun devamlar─▒n─▒ yaps─▒nlar.

(9) #1812

En ufak bir albenisi olmayan bir karakterin ├╝zerinden d├Ânecek bir film. Sa├žmal─▒k olur. Senin Obi-Wan Kenobi, Yoda, Darth Vader gibi ├╝zerinden harika filmler ├ž─▒kartabilece─čin karakterlerin var arkada┼č─▒m, ne diye b├Âyle projelerle u─čra┼čas─▒n ki?

(H. Yakup) #1814

Amiral Ackbar filmide ├žeksinler.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1815

Allow Ackbar!

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #1816
  IS THIS A TRAP?

THIS SUMMER

YOU WILL FIND OUT!

**ADMIRAL ACKBAR** 

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1817

*find
You are welcome.