Star Wars Galaksisi ­čîî

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #1839

Ben ne alaka ne oldu olay ne sevdin mi g├Âmd├╝n m├╝ bu sorular─▒n cevaplar─▒n─▒ istiyorum by

(Overpowered Matter Core) #1840

Baba de─čil miyim?Severim de g├Âmerim de.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1841

Zararl─▒ bir troll.

(Overpowered Matter Core) #1842

Bah├že makas─▒yla ay─▒klanmas─▒ laz─▒m,domat ve patl─▒canlara zarar veriryor.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1843

Bence bu filmin ayaklar─▒ yere basan bir senaryosu olacak. Ama karakterler ├╝zerin de verdikleri bir tak─▒m kararlar hayranlar─▒n tepkisin ├žekecek. :slight_smile:

(Axl Rose Fanboyu) #1844

Abi LGBT bir karakter olmas─▒ benim i├žin hi├ž s─▒k─▒nt─▒ de─čil. Ama gidipte ÔÇťFinn ve Rey asl─▒nda Homoseks├╝elmi┼čÔÇŁ derlerse olay ├ž─▒kar─▒r─▒m.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1845

Cantina Band > D├╝nya tarihindeki b├╝t├╝n m├╝zikler

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1846

2018 de Star Wars Celebration yap─▒lmayacakm─▒┼č. Bir sonraki Star Wars Celebration 2019 da ondan sonra ki 2021 demi┼č. :slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1847

Yaz─▒da arkada┼č vizyon tarih ertelenir demi┼č. Ama ben hi├ž sanm─▒yorum. Yeni y─▒l─▒n ba┼č─▒na kadar bir y├Ânetmen bulurlar. Belki de Last Jedi iyi ele┼čtiriler al─▒rsa onun y├Ânetmen Rian Johnson y├Ânetebilir. :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1848

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1849

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1850

episode IX ├žekmesi i├žin 2 aday varm─▒┼č. Bir Force awakens y├Ânetmen J.J ABRAMS di─čer. Last Jedi y├Ânetmen Rian Johnson e─čer Last Jedi, Force awakens daha iyi bir film olduysa Rian Johnson y├Ânetsin film ├ž├╝nk├╝ J.J Abrams bir tane daha star wars film daha ├žekerse kendim keserim. :slight_smile:

(y) #1851

episode 8i y├Âneten y├Ânetmeni sevmi┼č disney 9 ile de devam eder ├╝├žleme biter aynen umar─▒m j.j ye vermezler

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1852

Sorun disneyÔÇÖde de─čil kathleen kennedy denen yer israf─▒ndan ba┼čka bir i┼če yaramayan ki┼čide. Her ad─▒n─▒ duydu─čumda irkiliyorum ┼ču gudubetin.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1853

Ben foto─čraf─▒n─▒ g├Âr├╝nce korkuyorum.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1854

Hasan abi yazd─▒─č─▒mdi burada payla┼č─▒m.:slight_smile:

@arjinonuk dediklerine sonun kadar kat─▒l─▒yorum. :slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1855

(Was Here) #1856

┼×uan ─░zliyorum ve Hakl─▒ Yine Hasan Abi

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1857

(Mira├ž) #1858

Adam bunu diyeli 40 y─▒l olmu┼č. 1 g├╝nde bile adam─▒n fikri de─či┼čir, bunlar 40 y─▒ll─▒k haberi yapmaya ├žal─▒┼č─▒yor. Bu medya neyin pe┼činde?

Bence gelmesin Lucas. O ki para i├žin DisneyÔÇÖe satt─▒ g├╝zelim evreni, gelmesin bu saatten sonra.

He bir de Spielberg gelsin haberleri var ya, sadece g├╝l├╝yorum onlara.