Star Wars Galaksisi ­čîî

(Ceren G├╝lis) #1879

BUNA BU KADAR G├ťLMEMEM GEREK─░YORDU

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1880

Prequellerle birlikte en son Darth Vader ├žizgiroman─▒yla Darth VaderÔÇÖa olan sayg─▒m─▒n son damlas─▒n─▒ da kaybetmi┼č bulunmaktay─▒m. Bildi─čin atarl─▒ ergen yav bu.

(S├╝t Satan Kabaday─▒ (─░BO)) #1881

D├╝┼č├╝nsenize; last jedi Jar Jar m─▒┼č falanÔÇŽ [s─▒r─▒tan surat emojisi]

(├Â─čnk├╝) #1882

2015ÔÇÖte ba┼člayan m─▒ 2017ÔÇÖde ba┼člayan m─▒? Stok yapt─▒m bir ara CanonÔÇÖa dalaca─č─▒m o y├╝zden sordum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1883

2015ÔÇÖte ba┼člayan ├žok g├╝zel. Yani cidden, Darth VaderÔÇÖ─▒ ├žok iyi anlam─▒┼č, zaten original trilogy d├Âneminde ge├žiyordu yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam.

Bu 2017ÔÇÖde ba┼člayan prequelsÔÇÖun hemen sonras─▒ ge├žiyor zaten. Darth Vader karaktersiz bir ergen gibi davran─▒yor, ne Sith, ne Dark Jedi, bildi─čin "I hate sand " diyen bizim yamuk AnakinÔÇÖin Darth Vader g├╝ncellemesi alm─▒┼č h├óli. Hani hikaye g├╝zel say─▒l─▒r, ├žok ├Âveni de var, hem de ├Âyle b├Âyle de─čil ,ama beni ├žok k├Ât├╝ etkiledi.

Okuduktan sonra kendi karar─▒n─▒ kendin verirsin.

(├Â─čnk├╝) #1884

Ahaha ÔÇťI hate sandÔÇŁ diyince kafamda 5 ya┼č─▒nda denizde kum tekmeleyen bir Aquaman belirdi. :smiley: 3 ve 4 aras─▒ her ne kadar ├žok ilgimi ├žekse de dedi─čin gibiyse biraz d├╝┼č├╝r├╝r ya. Ger├ži ben prequelÔÇÖdaki AnakinÔÇÖe de ├žok g├Âmm├╝yorum ama her nihayetinde ergenli─če tahamm├╝l├╝m yok. ├ľnce timelineÔÇÖa g├Âre okurum 2017->2015 diye, bakt─▒m sarmad─▒ komple bir ├Ânceki seriyi okurum. ├çok te┼čekk├╝rler.

Bu arada d├╝zenli okuyorsan (veya ba┼čka arkada┼člar, s├Âz├╝m t├╝m muhite) ana seri, Darth Maul ve Darth VaderÔÇÖlar haricinde CanonÔÇÖdan ├žizgi roman ne okuyorsun? Poe DameronÔÇÖ─▒, ibibik droidleri veya ba┼čka t├╝rl├╝ ├ž─▒lg─▒nl─▒klar─▒ okuyan varsa buraya ate┼člerse baya─č─▒ iyi olur.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1885

~Shattered empire,Anakin&obi wan ve kanan ├žizgiromanlar─▒ bence ├žok iyi,kesinlikle tavsiye ediyorum.
~Lando baya be─čenilmi┼čti ama ben pek ─▒s─▒namad─▒m,yinede bir ┼čans verebilirsin(5 say─▒ zaten). ~Leia,han solo,chewbacca gibi 5 say─▒l─▒k serileri kesinlikle ├Ânermem,tam bir zaman kayb─▒.
~doctor aphra screaming citadel eventÔÇÖine kadar iyi gidiyordu ama orda biraz bozdu,son iki say─▒y─▒ ise okumad─▒m.
~poe dameronÔÇÖda iyiydi ama son say─▒larda k├Ât├╝den ├žok biraz s─▒k─▒c─▒ hale geldi ama sonunda lor-san tekkaÔÇÖy─▒ bulaca─č─▒ ve ep7ÔÇÖye direk ba─članaca─č─▒ i├žin hala merakla takip ediyorum.

@Audomarus_Fridia darth vaderÔÇÖ─▒n ilk say─▒lar─▒ g├╝zeldi halbuki niye ├Âyle olmu┼č yaw­čĄö

(iso) #1886

E zaten bizim bildi─čimiz Anakinin Vader oldu─čundan birka├ž saat sonras─▒nda ba┼čl─▒yor seri, karakterin b├Âyle olmas─▒ normal de─čil mi :grinning:

Ben ┼čahsen 2017dekini ├žok sevdim. Hatta 2015tekinden daha ├žok sevdim. Di─čerinde Sidiousun kurdu─ču ekip falan hi├ž ho┼čuma gitmemi┼čti. Son say─▒lara do─čru b─▒rakt─▒m zaten. Yenisi daha ├žok ilgimi ├žekiyor ┼čuan.

Bir ara ben de t├╝m ├žizgiromanlara girece─čim ama ana seriler d─▒┼č─▒nda okudu─čum Shattered Empire var. ├çok iyiydi bence ├Âneririm. Rebels izliyosan Kanan:The Last Padawan ├žizgiroman─▒n─▒ da oku. Hatta izlemiyosan da okuyabilirsin. Order 66te kurtulna bir padawan─▒ anlat─▒yor.

(├Â─čnk├╝) #1887

Shattered Empire ve Captain PhasmaÔÇÖy─▒ da eklemi┼čtim ama yazmay─▒ unutmu┼čum, Anakin&Obi WanÔÇÖ─▒ da kesin ekliyorum o zaman.

Meeh, ge├žiniz.

─░lgimi ├žekmedi, bu da meh.

Hadi ya, i┼čte bu her ┼čeyi de─či┼čtirir. Bunu da ┼čaapay─▒m ben, te┼čekk├╝rler.

Baran K├Âse son 29 y─▒l─▒n falan en iyi edebiyat eseri ilan etmi┼čti ilk say─▒y─▒, ama o da biraz ├Âyle bir t├╝ketici.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1888

(G├╝rkan) #1889

(meta) #1890

yaz─▒k oldu

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1891

Sa─ča bittikten sonra belki solo filmler ├╝zerinden g├╝zel bir ┼čeyler izleyebiliriz. Ama neden J.J ABRAMS yani i├žimden star wars bitti─čin resmiyetidir. Diye ba─č─▒ras─▒m var. :cry:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1892

gallery-1472567161-luke-skywalker-thats-impossible-star-wars

(Muhsin Bayram) #1893

A392QB

(meta) #1894

Tahmin: Kathleen Kennedy 2020ÔÇÖnin ilk 6 ay─▒nda istifa eder.

(y) #1895

JJ bunuda bat─▒racak adama g├╝venmiyorum hi├ž tek umudum last jedi episode 9 dan umudum 0 ┼čimdiden return of the jedi kopyas─▒ izlemeye haz─▒r olun 2019da

(Emirhan) #1896

Darth Vader, Kanan ve Star Wars en iyileri. Poe Dameron biraz bay─▒k bir seri a├ž─▒k├žas─▒. Ba┼člarda e─členceli ge├žen say─▒lar oluyordu ama sonlara do─čru ben de b─▒rakt─▒m. Yeni ├╝├žlemeyi ├žok fazla elleyemiyor haliyle evrenin arka plan─▒n─▒ da fazla g├Âremiyoruz.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1897

Hangi Darth Vader? :smiley:

(Emirhan) #1898

2015