Star Wars Galaksisi ­čîî

(y) #1919

http://comicbook.com/starwars/2017/09/12/star-wars-episode-ix-release-date-december-/ demi┼čtim marvel en b├╝y├╝k 2 markas─▒n─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒rmaz diye infinity warun gi┼česi de en az bir ana ├╝├žleme star wars filmi kadar gi┼če yap─▒cakt─▒r

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1920

─░n┼čallah bu sefer ele┼čtirmenler de be─čenmez ve film ellerin de patlar. Ne deyim. :unamused:

(J├╝piterde'ki Bayku┼č) #1921

Star Wars markas─▒n─▒ git gide g├Âz├╝mde d├╝┼č├╝rmeye ba┼člad─▒lar,Episode 7 zaman─▒ ger├žekten heyecanlanm─▒┼čt─▒m,senelerdir bir SW filmi izlememi┼č olman─▒n getirdi─či bir beklentiyle izlemi┼čtim do─čal olarak ve sonu├ž,hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ oldu.K├Ât├╝ bir film oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum kesinlikle hatta Ep 1 ve 2ÔÇÖden iyi bir filmdi bence ama gereksiz hissettirmi┼čti bana.Bu izledi─čimiz yeni ├╝├žleme bana fazladan uzatma gibi geliyor.Ep 6ÔÇÖn─▒n finalini ger├žekten be─čenen birisiyim,seriye g├╝zel bir nokta koydu ve devam─▒na gerek yoktu,olacaksa da gerisini kitaplar ve ├žizgi romanlarla doldursalar yeterdi.─░yice suyunu ├ž─▒kard─▒lar ve devamda edecekler buna maalesef,hayalimde ki gibi kalmamas─▒ k├Ât├╝ oldu bu serinin.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1922

Ep9ÔÇÖda super weapon olmas─▒nda ne yaparlarsa yaps─▒nlar raz─▒y─▒m. Benim i├žin k├Ât├╝ olmas─▒ ├žakma olmas─▒ndan iyidir. Phantom menaceÔÇÖyi bile bir noktaya kadar seven biriyim ben,devasa bir silah olmamas─▒ benim i├žin yeterli. ─░lla devasa bir ┼čey yapacaklarsada devasa bir filolar─▒ olsun,devasa bir ordular─▒ olsun ama devasa silah olmas─▒n.

(├Â─čnk├╝) #1923

Wonder Woman 2 i├žin 2 y─▒l bekleyecek olmak ├žok iyiymi┼č ya, Man of Steel 2 ├ž─▒kana kadar Henry CavillÔÇÖin sa├žlar─▒ a─č─▒racak. Star Wars i├žin ise hi├ž ├╝midim yok, Obi-Wan filmi iyi olursa olur olmazsa da olmaz (├ľmercankalpben).

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1924

The Last Jedi i├žin umutluyum ama Episode 9 i├žin: ÔÇťI have a bad feeling about thisÔÇŁ

Star Wars: The Last Jedi Spoiler Edition
(├Â─čnk├╝) #1925

Ben Force AwakensÔÇÖdan ├žok daha iyi bir ┼čeyler izleyece─čimiz konusunda ├žok eminim, ama daha k├Ât├╝s├╝ olursa da bu franchiseÔÇÖa zerre g├╝venim kalmaz. Fark─▒ndaysan iyi film/k├Ât├╝ film demiyorum, k─▒stas Force Awakens. Bana belli konular─▒ g├╝zel a├ž─▒klayan ve e─člencelik bir film yetiyor, keza Rogue One b├Âyle bir ┼čeydi.

(Umur) #1926

JJ Abrams gelmi┼čse ben verdi─čim ┼ču son ┼čans─▒ geri istiyorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1927

Hani Star WarsÔÇÖ─▒n hep ihmal etti─či taraf G├╝├ž ya (Return of the Jedi ve Empire Strikes Back d─▒┼č─▒nda, ama onlar da in too deep de─čildi) , o y├╝zden ben ┼ču an G├╝├ž ile ilgili bir ┼čey g├Ârmek istiyorum. Darth Bane ├╝├žlemesinden ald─▒─č─▒m zevki filmlerde de g├Ârmek istiyorum. O y├╝zden The Last JediÔÇÖdan umutluyum. Hani overall Rogue OneÔÇÖ─▒ severim ama ÔÇť─░├žine tuzak kurdum asl─▒ndaÔÇŁ ├žok sa├žmayd─▒. Her makinenin g├Ârece daha zay─▒f bir noktas─▒ vard─▒r - ki Death StarÔÇÖ─▒nki zaten ├žok ├žok k├╝├ž├╝k bir zay─▒f noktayd─▒- internet trolleri i├žin sa├žma sapan ┼čeyler eklediler filme.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1928

Mega ├╝ber epik inan─▒lmaz class star destroyerÔÇÖi g├Âstermelerinden ├Ânce bende umutluydum ama ┼čimdi ke┼čke film iptal edilip yeniden ├žekilse kafas─▒nday─▒m.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1929

? Hi├ž haberim yok.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1930

Death starÔÇÖ─▒n yar─▒s─▒ kadar,yani yar─▒ s├╝per silah. Mega class ne ya,i─čren├ž bir ad.
EDF8E0A4-3E01-4515-8E0D-498B17F871D7-2907-000005FF8A32393D

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1931

Nesi var ki bunun? Nesi umudunu kesti?

(├Â─čnk├╝) #1932

Ya zaten Rogue One bence derin anlamlar aranabilecek bir film de─čildi, misler gibi it dala┼č─▒ izledik ve ÔÇťYahu bu planlar─▒ nas─▒l ├žald─▒larÔÇŁ tarz─▒ geyikleri bitirecek g├╝zel bir cevap verdiler. Karakterleri ├Âld├╝rme konusunda hi├ž sorun ya┼čamad─▒─č─▒ i├žin filmde ger├žekten vurucu ┼čeyler izleyebildik, o y├╝zden ben memnunum filmden. Ha bir de Darth Vader kese kese gidiyor, Tarkin v1 isimli elemana da choke force s─▒k─▒p ka├ž─▒yor. Bence g├╝zel ┼čeyler bunlar.

Benim Last JediÔÇÖdan beklentim 6 ile 7 aras─▒ndaki devasa bo┼čluklar─▒ doldurmalar─▒. First Order, Resistance, Leia&Han ili┼čkisi, Kylo Ren, LukeÔÇÖun yap─▒p ettikleri, SnokeÔÇŽ Mant─▒ks─▒z ve ÔÇťbu da b├Âyle olsunÔÇŁ tarz─▒ senaryolardan, hikayelerden hi├ž haz etmem. Yapt─▒klar─▒ ┼čeyleri akla mant─▒─ča yatan bir yerlere ba─člamadan ÔÇťyauv can─▒m bu First Order da rabbimizin yaratt─▒─č─▒ bir karde┼čimizdir ne diye ┼čimdi ┼čeyyap─▒y─▒yursunÔÇŁ diye hi├ž a├ž─▒klamadan ge├žerlerse ├žok ay─▒p olur. PrequelÔÇÖdaki devasa politik altyap─▒n─▒n hastas─▒ olan ve en t─▒rt ilk filmde bile ├žok g├╝zel neden-sonu├žlar bar─▒nd─▒ran bir film serisi bunu yaparsa Suicide SquadÔÇÖlar falan ├Âls├╝n.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1933

Az say─▒daki gemiye sahip g├Ân├╝ll├╝lerden olu┼čan bir birlik devasa bir gemiye kar┼č─▒? ─░nan─▒lmaz derecede devasa bir gemiye kar┼č─▒? Bu gemiyi yok edecek kadar g├╝├žleri yok?yani son anda bir kahraman ├ž─▒k─▒p inan─▒lmaz zorlu ve imkans─▒z bir ┼čekilde son anda bu gemiyi yok edecek? Daha ne olsun.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1934

Ya ortada sadece bir Star Destroyer var, geri kalan─▒ senin teorin, ger├žek de olabilir olmayabilir de, ama sonu├žta bunun hikayenin ana oda─č─▒ olaca─č─▒ gibi bir ┼čey bile s├Âyleyemeyiz. ÔÇťUmut kesecekÔÇŁ bir ┼čey de─čil yani. Not yet.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1935

E─čer Cumhuriyet kalan g├╝├žleriyle yard─▒ma gelirse ve bu destroyerÔÇÖi birlikte di┼čedi┼č g├╝zel bir sava┼č e┼čli─činde Yok ederlerse ne g├╝zel ama bunun olmayaca─č─▒ndan %100 eminim,o kadar senaryoyla u─čra┼čmam─▒┼člard─▒r ve kolaya ka├žm─▒┼člard─▒r. S├Âyledi─čim gibi olursa g├╝zel ama o zamana kadar, all hope is lost.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1936

Hay─▒r, o zamana kadar ÔÇťThere is still hopeÔÇŁ negatif d├╝┼č├╝nmemize spesifik olarak bu filmde hi├žbir sebebimiz yok. Fragmanlardan sonra bakar─▒z, filmlerden sonra.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1937

En son ├ž─▒kan phasma kitab─▒na iyi diyorlard─▒,onunla ovutacam kendimi art─▒k. Tabi ├Ân├╝m├╝zde rebels de var. Bunlar bana yeter. Beni yolumdan al─▒koyamayacaks─▒n bro,no way.

(┼×ansl─▒13) #1938
  1. b├Âl├╝m├╝ jj abrams y├Ânetecek diyorlar?