Star Wars Galaksisi ­čîî

(Oozaru) #1939

Evet ├Âyle bir haber var.

Return of the Jedi Remake! :sunglasses:

A├ž─▒kcas─▒ zerre ┼čikayet etmem. Zaten SWÔÇÖnin ilk ├╝├žlemesini ilk kez izledi─čimde ÔÇťke┼čke ┼čunlar─▒ sinemada izleme ┼čans─▒m olsayd─▒ÔÇŁ demi┼čtim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1940

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1941

Yani bad-ass de─čil bildi─čin d├╝z pislikmi┼č buÔÇŽ Yer miyim acaba a├ž─▒klamay─▒ diye a├žt─▒m ve yedim. D├╝z pislik olmas─▒ filmde kendi bilmemnesini kurtarmak i├žin yapt─▒klar─▒n─▒ a├ž─▒kl─▒yor. Kim arkas─▒ndaysa bu olay─▒n tebrik ediyorum.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1942

─░ngilizce bilmiyorum o y├╝zden birisi bana video da anlat─▒l─▒lanlar a├ž─▒klar m─▒? :slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1943

Hayatta kalmak i├žin her ┼čeyi yap─▒yormu┼č. Ana gezegeni normalde iyi bir yermi┼č ama sonra n├╝kleer bir ┼čirketin hatas─▒ y├╝z├╝nden b├╝y├╝k bir patlama olmu┼č ve gezegen ya┼čan─▒lmaz h├óle gelmi┼č.
Bundan sonra gezegende ├že┼čitli kabileler olu┼čmaya ba┼člam─▒┼č. Bu bizim Phasma da bu kabilelerden birine kat─▒labilmek i├žin ailesinin ├Âld├╝r├╝lmesine yard─▒m etmi┼č.
Daha sonra bir g├╝n bu gezegene bir Yeni D├╝zen askeri yetkilisi d├╝┼čm├╝┼č ve o da bu askeri yetkiliye yard─▒m etmesi kar┼č─▒l─▒─č─▒nda Yeni D├╝zenÔÇÖe kabul edilmi┼č. Bundan sonra askeri yetene─či sayesinde bir g├╝├ž simgesi h├óline gelmi┼č.
Yani kendi ├ž─▒kar─▒na oldu─ču s├╝rece her ┼čeyi yaparm─▒┼č.
Dolay─▒s─▒yla orada da kendi hayat─▒n─▒ kurtarmak i├žin Starkiller ├╝ss├╝n├╝n kalkan─▒n─▒ kapamalar─▒na yard─▒m etmi┼č.
Daha sonra bu olay─▒n kay─▒tlar─▒na ula┼čan bir askeri yetkiliyi de ├Âld├╝rm├╝┼č.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #1944

Phasma roman─▒n─▒ almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordum,bir video izlesem bir ┼čey olmaz zaten deyip bunu izlemi┼čtim. Kitab─▒ almaktan vazge├žtim. karakter hakk─▒nda bilmek istedi─čim her ┼čeyi bu videodan ├Â─črendim,ma─čdurum.

(S├╝t Satan Kabaday─▒ (─░BO)) #1945

A├ž─▒kcas─▒ ben; bu ÔÇťYEN─░ STAR WARSÔÇŁ─▒ izlemekten ├žok da mutsuz say─▒lmam. Daha ileri teknoloji, al─▒nm─▒┼č dersler ve sinema k├╝lt├╝r├╝n├╝n geli┼čmesi falanÔÇŽ Bu ÔÇťk├╝lliyataÔÇŁ yak─▒┼čmayacak film yapacak kadar, salak ve beceriksiz olduklar─▒n─▒ sanm─▒yorum. Tamam Disney falan filan amaÔÇŽ Ne biliyim: -Yapmazlar dimi? -Yapamazlar dimi? -S├Âyleriz yapmazlar ya. -Dimi? -Yapmazlar, yapamazlar, YAPMASINLAR!

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #1946

Arkada┼člar iki ┼čey soraca─č─▒m cahilli─čimi mazur g├Âr├╝n biraz

1 star wars ├žizgi romanlar─▒ filmler ile ayn─▒ evrende mi ge├žiyor,canon a dahil mi?

2 Star wars clone wars,Star wars rebels canona dahil mi?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1947

Eskiler art─▒k dahil de─čil, yeniler ├Âyle

Evet.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #1948

Hi├ž olmam─▒┼č m─▒ say─▒ld─▒?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1949

Evet, efsane say─▒ld─▒.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #1950

Peki, te┼čekk├╝r ettim :slightly_smiling_face:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1951

(Umut Zeren) #1952

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1953

(Axl Rose Fanboyu) #1954

GELDI LAN GELDI.

(JR Ewing) #1955

Buras─▒ pek ra─čbet g├Ârm├╝yor galiba.

(Umur) #1956

Film ba┼čl─▒─č─▒nda konu┼čuluyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1957

(Koala lordu) #1958

image