Star Wars Galaksisi ­čîî

(Gazapkulu) #1980

Force AwakensÔÇÖtan bir kez yand─▒ a─č─▒zlar ama yeni haberler cidden hype y├╝kseltici.

(dubliner) #1981

A─čs─▒n─▒l diyi┼čini yedi─čim

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1982

Aynen ya. :grinning:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1983

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1984

─░smini ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ olarak de─či┼čtirsene. ÔÇťFanboiÔÇŁ yazacak ama oras─▒ ├Ânemli.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1985

Oyunun oynaman─▒sa gerek kalmad─▒.

Ayr─▒ca oyun da rey karakter yine daisy ridley seslendirecek. :slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1986

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1987

(Ertun├ž Do─čan) #1988

79 metacritic oyun puanlamas─▒ i├žin ger├žekten d├╝┼č├╝k bir puan bu da tutmam─▒┼č. Zaten ben darth vader a├žman─▒n 40 saat ya da 80 dolar oldu─čunu duyunca umudu kestim.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1989

Bu Metallica da bir ┼čey tutmas─▒ i├žin ka├ž puan almas─▒ laz─▒m.

Daha sonra da onun 10 saat 15 milyon kadar d├╝┼č├╝rd├╝ler. :slight_smile:

(Zeki Mak) #1990

Bana mant─▒kl─▒ geldi :speak_no_evil:

(Ertun├ž Do─čan) #1991

Benim i├žin 8+ olmas─▒ gerek ├ž├╝nk├╝ (ki ├žo─ču zaman o puan bile ger├žek├ži olmuyor.) Birde oyun benim bakt─▒─č─▒m ki┼čiler taraf─▒ndan pek sevilmedi. Bildi─čin EA in insanlardan fazla para almas─▒ i├žin yap─▒lm─▒┼č bir oyun oldu─čunu s├Âylediler.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1992

(fza) #1993

Bu ne lan b├Âyle!!?? O kadar reklam─▒n─▒ yapt─▒klar─▒ campaign 5 saatcik miymi┼č!!?? Adam olmazs─▒n EA!!!

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1994

Genel olarak yine filmler aras─▒n doldurmaktan ileri gidememi┼čler yine (kitaplar ve ├žizgi romanlar da ├Âyle. ):slight_smile:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1995

BATTLEFRONT anlad─▒m kadarla bir d├Âv├╝┼č oyunun gibi sign in player falan 5 saat s├╝rerken karakterler ise istedi─čin gibi d├Âv├╝┼čt├╝re biliyorsun. ├ľrne─čin rey ve dark malu istedi─čin gibi d├Âv├╝┼čt├╝re biliyorsun. :slight_smile:

(fza) #1996

Hay─▒r, oras─▒ online k─▒sm─▒. Oradan ba─č─▒ms─▒z bir hikaye modu da var oyunun.

(Ekin ) #1997

Git gide k─▒salan Singleplayer s├╝relerine bir Star Wars oyununda kat─▒l─▒yor olmas─▒ ├╝z├╝c├╝.Senaryo modu da var diye seviniyordum ama yine s─▒rf MultiplayerÔÇÖa kasm─▒┼člar galiba :confused:

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #1998

(Oozaru) #1999

─░lk oyunda SP olmad─▒─č─▒ i├žin tepki ├žekmi┼člerdi. 2.oyunda da SP var demek i├žin koymu┼člar. Hocam bu adamlar Star Wars 1313ÔÇÖ├╝ iptal eden ve TPS t├╝r├╝nde ki yeni SW oyununu geli┼čtiren st├╝dyoyu kapatan bir firma. Ki daha ├Ânce kapatt─▒─č─▒ ├žok iyi ┼čirketlerde vard─▒. O y├╝zden bu saatten sonra bunlardan iyi bir ┼čey beklememek laz─▒m.