Star Wars: The Last Jedi

(Burak) #304

Oha bu film 2017’de mi çıkıcak? Ben şaka sanıyordum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #305

Evet 15 Aralık da vizyona girecek. 25 Mayıs 2018 de Han Solo film vizyon girecek. Ayrıca episode IX ise 24 Mayıs 2019 da vizyona girecek. :slight_smile:

(y) #306

24 mayısmı avengers 4 3 mayısta giriyor onu yaza alırlar en büyük 2 markasını kapıştırmazlar ya

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #307

Daha Ocak ayında açıklandı filmin vizyon tarih. Yani kesin gibi, Ayrıca Han Solo da İnfinity war da 3 hafta sonra vizyona girecek. Bellik disney 2 önemli markasını güvendikleri için hangisi bize daha çok hasılat gittikçek diye 2 markayı da karıştırmak istiyor?:slight_smile:

(y) #308

olabilir de 2 side çok yüksek gişesi olan markalar yapmaları hata olur tartışalım bunu güzel bir konu :smiley:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #309

Bence çok fazla zarar görmezler. Çünkü 2’si kendilerini kanıtlamış markalar.:slight_smile:

(y) #310

Bence öyle bir aptallık etmezler niye bile bile gelir kaybı yaşamak istesinler :smiley: saçma eğer yaparlarsa da

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #311

Kardeşim bellik yapacaklar vizyon tarihleri de saten önce de açıklanmış. Hem gelir kaybı yaşamazlar. Çünkü bir star wars diğer MCU 2’si de büyük kitleler sinemaya çeken markalar. Ki bence Ultron da dolayı disney Avengers filmler güvenmiyor olabilir. Niye diye sorarsan şu haberi oku derim.:slight_smile:

(y) #312

Disney doyumsuz gerçekten :smiley:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #313

Belki de aynını ay ilk önce Avengers daha sonra Star wars ile birlikte 2.3 milyar yakın gişe yaparisiz diye düşünmüş de olabilirler.? :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #314

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #315

:slight_smile:

(iso) #316

Geliyor gönlümün efendisi :heart:

(Behran Kankul) #317

Episode 9 un yonetmenini gondermisler. Isler iyice oyuncak bazli olacak sanirim. Oyuncak hikayesi savaslari 9

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #318

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #319

Herhalde güzel bir film geliyor arkadaşlar, Disney’e rağmen.

(Emre) #320

Olum ben bu rey e aşık falan oldum herhalde

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #321

Abi bir yandan güzel bir film olacak diyorum. Diğer yandan endişeleniyorum bu da patlayacak diye. :confused:

(.) #322

Ya her ne kadar Ep VII yi beğenmesek ya da Disney’in külliyat yok sayması veya oyuncak satmak üzerinden ilerleyen pazarlama politikalarını eleştirsek bile ;

Yine de serinin bu noktalara gelmesi harika bir şey. İlk film çekilirken Lucas’ın aklından geçenler bunların yanına yaklaşamazdı bile.

Şöyle güzel bir EP VIII izlesek de sequel , kötü bir üçleme olarak tarihe geçmese. Çünkü EP IX harika olsa bile , kötü bir Ep VIII olması durumunda iyi bir üçleme diyemeyiz.

Umarım iyi olur ya , ilerde çocuklarım da izleyecek bunları , hafızalarına güzel şeyler kazınsın :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #323

image

image