Star Wars: The Last Jedi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #324

Film yönetmenin de dolayı bu film heycanla bekliyorum. Ama benim endişelendiğim 2 şey var.

1. Luke, Darksade geçmiş olması(bunun her yerde söylüyorlar artık.) evet burada güzel hikayeler çıkabilir. Ama tutup da meğer "kylo ren Snoke tarafına geçip Luke öğrenciler katletmesi tamamen Luke plan çıkarsa orada söverim. ":slight_smile:
  2. Film de amiral olan eş cinsel bir kadın karakter olacakmış.(film ile ilgili fotoğraflar da olan pembe saçlı abla. ) Leia ile ilgili çıkan bir kitap da Leia ile yakınlaştıkları yazılıyor. Episode VII de Leia ile Han Solo ayrı olduğunu düşünürsek. Böyle bir şey olmuş olabilir. Ve olduysa ben bu filim yapımında emeğin de geçmiş herkesi söverim buradan. :slight_smile:

Star Wars Galaksisi :milky_way:
(“Daisy Ridley Fanboi” ) #325

Film 97 gün kaldı. Ne kadar film hakkında endişelerim olsada merakla bekliyorum. :slight_smile:

(Hakan) #326

Günümüzde çıkan bütün Star Wars filmlerini sevdim. Rogue One, Force Awakens sinemadan çıkarken hepsinde mutlu ayrıldım. Bu filmden de umutluyum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #327

Tahminen film 2. Fragmanın Ekim ayında gelir.:slight_smile:

(öğnkü) #328

The Force Awakens için çıkardıkları Journey to şeysinden bir de buna çıkarmaya başlamışlar, ilk sayının olayı Captain Phasma. Filme Gitmeden Önce (viral reklam) okunabilir.

(ahmet kara) #329

(ahmet kara) #330

(Umur) #331

Şuan bu filme bir umut daha bağladım. Star Wars, this is your last chance.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #332

Fixed that for you.

(Umur) #333

True that.

(Burak) #334

Empire Strikes Back remake is coming…

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #335

Aslında eğer senaryo ile ilgili çıkan söylentiler doğru ise Empire Strikes Back de ki ve Legends de ki bir takım hikayeleri alıp film uyarlayacak’lar anladığım kadarıyla. Anladığım kadarıyla Bu sefer bir takım konular da risk alacaklar. :slight_smile:

(Aklı olan delirsin. ) #336

Görende lütfediyorlar sanacak,düşülen duruma bak.

(Winston Smith) #337

(ahmet kara) #338

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #339

Ne düşünüyorsunuz?

(🌜 luna-tic 🌛) #340

Bahsedilen aftermath serisi sona erdi değil mi, devamı çıkmayacak? Kitapların çıkış tarihleri ve vardıkları noktayı filmle birleştirmek açısından tlj’da Snoke’un kimliği açıklanırsa hikaye tamamlanabilir. Ama bu Rax bana force sensitive olmayan bir insan gibi geldi, Snoke nedense bana insanmış gibi gelmiyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #341

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #342

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #343