Star Wars: The Last Jedi

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #344

(The Bear Jew) #345

Film ile alakalı bir fragman daha çıkarmamaları harika oldu. Bundan sonra bir fragman çıksa bile izlemeyi düşünmüyorum. En azından filmden alacağım keyif az da olsa artar.

(ahmet kara) #346

(y) #347

Güzell supreme leaderin orjinine inilirmi acaba süre böyle uzun olunca

(ahmet kara) #348

Yönetmen girilmeyecek demişti ama belli olmaz

(Umut Zeren) #349

(ahmet kara) #350

(Obiwan17) #351

sabahtan beri fragman acaba çıktı mı diye kontrol ediyorum fakat bir de baktım meğer bizde salı sabah saatlerine denk gelecekmiş. benim gibi tetikte olanların bilgisine…

(.) #352

Fragmanı beklerken ;

(ahmet kara) #353

(Hakan) #354

Baya duygusal film olacak.

(Eray) #355

Her şeye rağmen Justice League fragmanından 10 kat daha heyecanlı. :smiley: The Jedi Steps’in epik hali de iyi olmuş.

(Robin Ryger) #357

Rey’in gücüne çok dikkat çekilmiş fragmanda. Öyle bir güç ki Luke bile irkiliyor. Rey’in bu anlamsiz kudretine detayli bir açıklama gelir umarım filmde.

Mark Hamill’in karakteri hakkinda yaptigi yorumlar endiselendirmisti biraz ama bu fragmandaki Luke cidden uzdu beni. Luke fazlasiyla korkak bir karaktere donusmus gibi. Sadece bir ogrenci kotu yola saptigi icin bu hale gelmisse ben pek ikna olamayacagim demektir. Nerede gozupek ve cesur Luke, nerede bu titrek abi.

Bunlar disinda fragman guzel, ayrica Oscar Isaac Star Wars’a cok yakisiyor bence tipki Ewan Mcgregor veya Liam Neeson gibi. Umarim bu filmde daha fazla goruruz.

(Y.F Apple Guru) #358

Fragman bay epik ya böyle babalar gibi bir şey beklemiyordum coştum şu an :joy:

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #359

“Tizır” beni çok etkilemişti. Tüylerimi diken diken yapmıştı. Eğer “O”na bu konuda puan vermem gerekirse 8, fragmana ise 7 veririrm (diken diken etme puanı). Ama büyük Uzay Savaşları falan iyi olmuş. Epik falan… Ama o “ceday tıreyning” sahnelerini izlerken; hani tam “layt seybırı” kayaya vurmadan tutunca yükselen müzik çok gereksiz ve -bir nevi- “ucuz” olmuş. Ve yine “Kaylo Ren’nin” bir şeyleri parçalaması, sürekli “titremesi”, hep “-Yapsam mı, yapmasam mı?” gibi kararsızlığı; “Kaptan Fazma ve Fin’in”, “yarı layt seybır” dövüşü, “Luk’un” hep bi “-AAAA! O ne yaa?, Halla halla görüyon mu?” gibi şaşkın bakması falan… Neyse, inşallah ÇOK DA batırmamışlardır. [Evet isimleri ingiliççe yerine Türkçe yazdım. Çünkü Captain Phasma yazmaya üşendim ve doğruluğundan şüphe ettim. Diğerleri de ardından bir nevi tren gibi geldi]

(Hakan) #360

Fragman spoiler dolu gibi sanki. Rey karanlık tarafa geçecek. Kylo annesine ateş etmeyecek filan.

Luke Rey’in gücünden baya korkmuş bu leyn peygamber mi bu ne yani Rey’i çok abartıyorlar.(Oktay trigerred)

Bir öğrencisini daha karanlık tarafa kaptırırsa…

(Geek Velet) #362

Makyajlar biraz dandik geldi bana.

(Geek Velet) #363

Bu arada snoke mu gördük?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #364

Fragmanın türkçe dublaj hali yayınlandı. Bu arada film 13 Aralık Çarşamba günü Türkiye de vizyona girecek. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #365

Bence Rey için de daha önce görmediğimiz bambaşka bir şey var.

Eğer dediğim gibi Rey için de bambaşka bir şey varsa ve Luke da bunun daha önce gördüyse korkması normal.:slight_smile:

Kayeti katılıyorum. :slight_smile:

Aslında ben isterim öyle bir şey olmasın. Ama şaşırtmaca bir şeyde olabilir. :slight_smile: