Star Wars: The Last Jedi

(Y.F Apple Guru) #366

Bu işin içinde başka bir durum var arkadaşlar. Bu kadar kör göze parmak şekilde Rey karanlık tarafa geçecek Kylo’da aydınlığa gibi bir durumu aleni aleni göstermezler. Filmde çok pis ters köşeye hazırlıklı olun benden demesi.

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #367

Rey’in, karanlık tarafa geçeceğini sanmıyorum. Bir “montaj numarası” gibi geldi bana.
Kaylo Ren’in ise ateş edip, Lea’yı öldüreceğini sanıyorum.(sonuçta oyuncu öldü. Yani Lea’nın her sahnesi CGI demek) Ve bu yeni üçlemede; yeni karakterler olacağından, eskilere yavaş yavaş veda edeceğiz. Örnek: Han Solo (bunu spoiler olarak alacak olan insanın daha doğduğunu sanmıyorum)

(Melih Erpulat) #368

O kadar değişiklik haberlerine ve olaylara göre güzel bir trailer vermişler. JL den daha bi hype verdi. Yeni karakterlerin daha derin bir tanıma şansımız olur inş. Yeni oyncak figürlerini de unutmamışlar :joy: hadi hayırlısı bakalım nası çıkıcak?

(Uğur Öztürk) #369

Her şey bilindik şekilde giderken -Yani Kylo kötü, Rey iyi iken- Kylo’nun; idolü Anakin’in, oğlu Luke için Palpatine’i alaşağı etmesini öğrendikten sonra ‘‘ben nabıyorum, babamı öldürdüm annemi de öldürmek için girişim yaptım, hayıııır ben aslında iyiyim’’ tarzı bir şey çıkarsa benim için klişe olmaz, memnun da olurum. Bu fragmandaki bize gösterilen şeylere göre böyle bir çıkarım yaptım. Ama @Flashock’un da dediği gibi bu kadar da belli ederek fragman olmaz, hele Star Wars için. Mükemmel hype yaptım şu an, farklı şeyler çıkacağını düşünüyorum. :star_struck:

(Umur) #370

Ben fragmanı çok sevdim, Rey Kylo sahnesini görünce aklıma BvS rüya sahnesi aklıma geldi umarım öyle değildir.

(alifromboston) #371

Söyle bir şey okudum okula gelirken.

(Brainsucker) #372

Şu an yerimde zor duruyorum süper ya bu trailer ! Bir Star Wars filminden beklediğim her şey var gibi duruyor.Yeni gemiler,yeni türler, yeni mekanlar, epik uzay savaşları,düellolar,Force üzerine söylenecek sözler…

En unuttuğu,en ümidini kestiği anda insanı bu kadar hype’a sürükleyebilen nadir franchiselardan biri SW herhalde.Bol bol şoke olacağız gibi geliyor bu filmde, heyecanla bekliyorum.

(Melih Erpulat) #373

Force ve light saber görmek istiyrouz diye yakınan biz fanlar için o konulara kylo, rey, snoke ve luke üzerinden yürüyecek gibiler. Finn ve Oscar Issac karakteri bide fisher ve son olarak da captan phasma ile de first order ve rebellion çatışmasını işlenecek sanırsam. Yeterki doya doya force ve light saber görek. Tabii güzel olarak işlenmiş olsun yeter. Görsellik belli zaten güzel olucak. Hadi hayırlı olsun tümden

(Oolong) #374

Luke neden bu kadar tırsmış acaba? Lan sen koskoca Sith Lordunu dize getirmiş adamsın! Ondan daha kuvvetli şey ne olabilir ki? İ

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #375

Onu Darth Vader yaptı yalnız.

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #376

Luke’un ölmesi ZATEN GEREKLİ. Çünkü eski karakterlerin sonu yakındır! Muhtemelen Obi gibi ölecek.(sonuçta aynı filmi çekmişler yine) Kaylo tarafından, Rey ve Fin kaçarken kendini feda edecek. Çok da spoiler değil… Aman ölsün. En sevmediğim jediydır kendisi.

(Umur) #377

Finn bir yere götürülüyordu ya fragmanda, First Order’a yakalanmış orası belli gibi biraz da aklıma Snoke-Mace Windu + Finn-Mace Windu isimli ultimate teori geldi…

(Oolong) #378

Oğlu cesaret edip karşısına dikilmese yapmayacaktı. Adam Darth Vader’in yeniden aydınlık tarafa geçmesini sağladı.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #379

ben bu film çokta öyle olacağın sanmıyorum. ama belli de olmaz tabi. :slight_smile:

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #380

Umarım haklı çıkarsın…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #381

hasan abi daha önce bir videoyu çekmişti. force bilmem neyi gibi önemli geek ortamlar da filim ile ilgili çıkan sızıntılar ile ilgili; orada söylenenler bakarak söylüyorum. episode 5 ile legends de ki bir takım hikayeleri alıp birleştirip bir şeyler yapmışlar çok ta bir şey demek istemiyorum. :slight_smile:

(Burak) #382

Ohoooo filmin yarısı Luke’u ikna etmekle geçecekse yandık. Adamı grand master seviyesinde görmek isterken tövbe etmiş biçimde bulmak üzdü beni. Rey’in overpowered olma durumuna hala alışamadım sinir bozucu. Tatmin edici açıklama getirilmezse sonraki filme ciddi ciddi sinemada gitmem internetten izlerim. Jedi’lık Sith’lik Disney parodisi oldu iyice bu ne yav.

(Kürşad the Falcone) #383

Fragman Kylo Rey’e elini uzatana kadar çok iyi gidiyordu. Umarım Rey karanlık-aydınlık çekişmeleri yaşamaz.

Luke’un tövbe etmesini çok iyi işlemek zorundalar. Bu duruma gelmiş olması mantıklı aslında, ama geri dönecekse “peki gençler bende sizinleyim” ucuzluğunda dönmemesi için çok iyi bir senaryo gerek. Umarım bunu becermişlerdir.

(marko) #384

Fragman ile ilgili en güzel şey Andy Serkis’in storyteller olması. <3 Bunun dışında görseller çok hoş, geri kalan kısmında ise nötrüm. Luke’da Alec Guinness’in karizması yok (o da invizaya çekildiği için kıyasladım ama tam doğru da olmadı sanki), umarım onun yapıp ettiklerine değinip kafadaki bazı soru işaretlerini giderirler.

(meta) #385

**Alec Guinness