Star Wars: The Last Jedi

(öğnkü) #386

Bu aralar çok bariz yazım yanlışları yapıyorum resmen dili uyuşmuş Jar Jar gibi hissediyorum ahah sağol.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #387

rey hani fragmanın sonun da gidecek bir yerim kalmadı gibi bir şey diyor. ya bence ne rey karanlık taraf geçecek ne de kylo ren karanlık tarafa kalacak 2’si de bence farklı kafalar gidebilirler. (son dediğim sadece Kendi Teorim başka bir şey değil.) :slight_smile:

(y) #388

rey ile kylo birleşip snooke karşı savaşacaklar episode 9 da kylo ren bıkmış snookun onu manipüle etmesinden ben varım bu teoriye 2 si birleşip savaşsın güzel bir duello izleriz

(Ekin ) #389

Fragman fena değil,biraz fazla mı kilit anlar göstermişler diye düşünmedim değil ama hiç belli olmaz tabi.Snoke ve Kylo Ren’i aslında genel olarak First Order’ı bol bol görmemiz motivasyonlarını iyice öğrenmemiz gerek bence,akılda bu kadar fazla soru işaretleri bırakmasını pek yapıştıramıyorum Star Wars’a.Luke’un nasıl oldu da bu kadar umutsuz bir hale düştüğünü iyi veremezlerse karakter adına çok yazık olur.Baya riskli bir film bu franchise açısından,umarım iyi çıkar.

(Umur) #390

Onun yerine direk Luke’un eğitimindeki mağara muhabbetini Rey’e yapmışlarsa, fragmandaki Kylo Ren’le birleşme ve Snoke sahneleri oraya aitse… Ki mantıklı, Luke fragmanda gücünden korkuyor, sonra ikna olup eğitecek heralde bu şekilde yapar onu da, Rey de karanlık tarafa gitme korkusu ile Kylo ile birlik olduğunu görür. Disney yine aynı filmi izletir.

(.) #391

Bence fragman tamamen ters köşe. Filmde fragmandaki birçok sahneyi farklı izleriz gibi geliyor, yoksa spoiler baya. Yalnız Kylo hala nedir ya, General Grievous adlı mekanik arkadaşı mesela tercih ederim ve hayat hikayesi de daha güzeldir. Adam hala ergen, duvara yumruk atıyordu galiba. Luke’u sanki Dagobah’taki Yoda gibi biraz kafayı yemiş yapmışlar. Kylo’yu hiç göstermeseler tamam derdim ama o arkadaş fena hala. Bu film de olmazsa “vallahi jar jar’ı özledik” noktasına gelecem. Darth Maul’u tek filmde harcayan Lucas, Kylo’ya 3 film veren Disney, yaktın bizi Lucas.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #392

Darth Maul ilk filmde ölmedi yalnız.

(.) #393

Yok, Clone Wars’u, Rebels’ı falan biliyorum da film evreni için dedim.

(Umur) #394

Clone Wars ve Rebels canon zaten. Aynı evren yani…

Ama Maul konusunda bir filmden fazlası hak ediliyordu evet.

(.) #395

Ben de bunu demek istiyorum zaten.

(Sertan) #396

Fragmandan anladığım bana göre en güzel film olan 5. Film(empire) ‘ ın çok ucuz kopyası olacak fragmana yükselemedim.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #397

tüm dediklerin de haklısın ne deyim. :slight_smile:

(Emirhan) #398

Grand Master Luke Skywalker’ı korkak ve deli bir adam gibi göstereceklerse sıçayım öyle Star Wars’a. Zaten Force Awakens’la rebelların tüm başarısını yok ettiler. Bari Luke’un karizmasını toplamaya çalışın. Bu adam Yoda mı da delircek ve kaçıcak amk. Fake atmalarınızı yerim ya. Kylo Rey’e elini uzatıyormuş shshdhhdd. Yaşasın Reylooo <3 <3 <3

Bir önceki fragmanda çok coşmuştum. Luke’un yeni bir Jedi öğretisi geliştireceğini falan konuşuyorduk burda. Sonunda Disney elini korkak alıştırmıyor diyorduk. Umarım son dediklerim işlenmiştir de Luke diğer karakterler gibi harcanmamıştır.

Luke’un daha önce bu kadar güçlü bir kişi tanıdım demesi muhtemelen Darth Vader’a gönderme. Rey’in de böyle güçlü olması daha önceden sızan Rey Anakin’in reenkarnasyonu teorisini hatırlattı. Umarım yanılıyorumdur çünkü bu teori benim için daha büyük bir hayal kırıklığı. Evreni komple değiştirir Avatar’a bağlar.

Bu filmin üstünde Force Awakens’tan bile daha büyük bir yük var. Korktuğum her şey gerçekleşirse sequel filmler benim için yok hükmündedir. Mümkünse de bir daha Skywalker ailesine dokunmasınlar. Kendi dünyalarını yaratacakları başka zaman dilimlerinde geçen Star Wars filmleri çeksinler. En azından kanser olmayız.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #399

hasan abi daha önce bir videoyu çekmişti. force bilmem neyi gibi önemli geek ortamlar da filim ile ilgili çıkan sızıntılar ile ilgili; orada söylenenler bakarak söylüyorum. aslın da bu teorin bir kısım doğru ama Anakin’in kısım yanlış gibi.

aynen benim için de öyle olur.

aynen

keşke nerede. :slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #400

Ama amaç para olduğundan böyle bir şey yapmaları pek olası değil.

(Emirhan) #401

Muhtemelen. Bir ara Old Republic dönemine girilmesi isteniyordu ama bu denyolar onun da içine eder.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #402

keşke en başta J.J. Abrams her şeyi Reboot çekseydi. tipki star trek de yaptığı gibi yani en azından bu kadar tepki göstermestik. :slight_smile:

(Emirhan) #403

Yok Oktay o daha kötü bir fikir :smiley:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #404

yani en azından adamın kendi evrenin deri geçerdik. :slight_smile:

(Özgür K.) #405