Star Wars: The Last Jedi

(Hüseyinli Devleti'nin Hükümdarı) #426

Yok ya, normalin normali bir fragman işte.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #427

Çok karışık montajlanmış kötü bir fragman

(.) #428

İlki kesinlikle daha güzel, daha etkileyici ve merak uyandırıcıydı. Bu biraz en azından benim için heves kıran türden olmuş.

(JR Ewing) #429

Filmin sonuyla ilgili spoiler verilmesinin fragmanlar için oldukça yanlış bir strateji olduğunu düşünüyorum. Ha bundan daha yanlış bir strateji varsa, o da filmde işlenen öykünün tersi oluyormuş gibi gösterilmesidir bana göre.

Rey ile Kylo’nun yer aldığı sahne bu ikisinden birine uyacak gibi duruyor ama hangisi.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #430

(Aklı olan delirsin. ) #431

B52E5824-92C2-474B-B1D3-D8FD0764BAB7-10746-00001602476B73C1

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #432

Ya bana farklı sahneler gibi geldi.Bazen yapıyorlar bunları fragmanda farklı yerdeler bence ve Rey başkasına diyor büyük ihtimal Luke’a.

(Y.F Apple Guru) #433

Ben Hasan Yalçın abinin videosunu izledim ve genel olarak yorumlara bakıyorum pek tabii ki benim deli gibi külliyat hakkında bilgim yok sadece severek Star Wars izleyen biriyim ancak bu Luke neden korkuyor ki eleştirisini anlayamadım açıkçası ben.

Hasan abinin söylediğine göre Rey cidden hayvani güçlere sahip olacakmış vizyon gösterme, objelerin şeklini değiştirme gibi gibi durum böyle olunca hele hele hem babasını, hem de Kylo’yu karanlığa kaptırmış bir adam yani bu bence korkması gayet normal.

Çoğu kişinin de bahsettiği gibi ben Luke’ın en güçlü Jedi falan olduğuna inanan ve Luke’un gücü sayesinde babası Anakin’i falan yendiğini de izlediğim filmlerde görmedim. Pek tabii ki çizgi romanlarda ve genişletilmiş evrende Luke ile alakalı daha ayrıntılı bilgiler verilmiştir ama Darth Sidious anasını ağlatmadı mı arkadaş Luke’un öldürüyordu da Darth Vader insafa geldi de kurtarmadı mı Luke’u? Bazen insanlarla farklı filmler izlediğimi düşünüyorum tamam sevin karakteri ama Luke dünyanın en güçlü Jedı’i falan değil yahu izlediğim dediğinizle çelişiyor.

Yanlış bildiğim de bir şey varsa dinlemekten gerçekten keyif alırım çünkü bilmiyorum ve izlediğime göre yorum yapıyorum başta da söyledim şimdi de söyleyeyim.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #434

Açıkçası ben buna pek katılmıyorum. Çünkü 2 karakterin bulunduğu yerler aynını gibi. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #435

Aslında o kadar da karışık montajlandığın düşünmüyorum. :slight_smile:

(JR Ewing) #436

İkisinin de Luke ile konuştuğunu düşünüyorum, muhtemelen ayrı sahneler dediğin gibi.

Ama işte öyküyü bu tarz farklı gösteren fragmanlara da alışamadım bir türlü.

(Boş İnsan) #437

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #438

(Emre) #439

Nasıl paranoyak olunur 101

(.) #440

Harika bir inceleme, işte böyle inceleme olur dedirten. Takip edecem kanalı, eyw.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #441

Sarp kürkçü saten hasan yalçın ile birlikte Türkiye de en bilinen star wars hayranları da biri. (hata kendi videoların da yavı dalaşı yapmışlıkları var. ):slight_smile:

(anon17803553) #442

Şimdi yazacağım şeyler yukarıda söylenmiştir ama ben yine yazayım.

-Rey’in niye bu kadar op gösterildiğini anlayamadım ama “çok güçlü o yüzden” den daha mantıklı oturaklı bir açıklama getirirlerse çok sıkıntı olmaz.

-Grandmaster Luke’u korkak ve deli bir adam yapmışlar, bu aşırı sinirlendirse de Luke’un ne yaşadıklarını flashback şeklinde göstermeleriyle doğru düzgün, mantıklı bir açıklama getirmeleri lazım aksi halde seri Skywalker saga’nın içine ettikleriyle aklımda kalır.

Uzay savaşları cidden epik olacak, görsellik falan filan da çok iyi.
Işın kılıcı denen zımbırtıyı kullanmaları en büyük dileğim. Güzel dövüş sekansları izletmeleri gerekiyor, Finn ile adını unuttuğum kadının dövüşü azıcık bile umrumda değil. Snoke ve Grandmaster Luke versusu olur umarım.

Poe Dameron <3 <3

Star Wars’un en çok takdir ettiğim yanlarından biri olan değişik ucubik yaratıkları trailerda görmekte sevindirdi.

Trailer normaldi, filme karşı nötrüm şu an.

(y) #443

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #444

(Hakan) #445

@Oktay_Sigirci1 Oktay kardeşim Daisy’e bende talibim. :sweat_smile: