Star Wars: The Last Jedi

(Emre) #446

Say say beni de say. :star_struck:

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #447

Ben bu adamı HWP ile tanımıştım. Orada da çok iyi konuşuyordu. Sonra baktım ki kendi kanalı da varmış. VE ÜSTELİK KOYU STAR WARS’ÇULARDANMIŞ. Bilgisi falan da iyi zaten, konuya hakim. Star Wars serisinin yanında “Günceler” serisi de ayrı bir etkiliyor insanı. Keşke Gekkyapar la bir ortak bölüm falan çekseler. (Özellikle CS ile) Kanalının abone sayısı da az. Oysa ki çok kaliteli içerikler yapıyor Star Wars la ilgili. Buradaki herkesin izlemesi gerektiği ve seveceği bir kanal bence. Herkese duyurulur! (Legends bilgisi arşlarda bu arada)

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #448

Geekyapar hasan yalçın ile baya yakın oldukları bu dediğin baya zoru(adamlar yaptıkları videoları da birbirlerine yavı atıyorlar ) ayrıca adam eskiden oyungezer de çalışıyordu. (Bir dönem geekyapar ile oyungezer birbirine girmişti. )hadi bunları geçtim bizimkiler star wars gidişatın da memnun değilken, bu adam memnun.:slight_smile:

(Kaan ) #449

Oktaycım, “yavı” ne demek?

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #450

Evet haklısın. Benimki yalnızca bir hayal…

(Winston Smith) #451

Şimdiye kadarki her filmde villain posterde arkada duruyor.

:smirk::smirk::smirk:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #452

Clone Wars, Anakin? Ama olabilir belki.

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #453

Okadar da değildir yaw.

(nam-ı diğer) #454

Training gezegeni- Check
Ağaç kovuğunun içinde dark side ile karşılaşılan trial- Check
Buzlu gezegen- Check
Bizimkilere ihanet edip yakalanmalarını sağlayan eski arkadaş- Benicio Del Toro?
Yakalanıp baş kötünün büyük gemisine götürülen yoldaşlar- Check
Meğer yakalanmalarının nedeni baş karakteri bu gemiye çekmekmiş- Check
Baş kötü ile ana karakterin arasında bir kapışma- Check

Snoke: Rey, I am your father.

Sahnesi görür müyüz acaba?

(ahmet kara) #455

Buzlu gezegen yok Tuzlu Gezegen o

(BİLMİYORUM!!!) #456

“Rey, you are my father!!’” a göre çok daha mantıklı olur.

(nam-ı diğer) #457

(fza) #458

Teaser zaten epikti ama fragman da çok güzel olmuş bence. Yine güzel bir film olacak diye düşünüyorum. Azılı bir SW fanı olmadığım için Force Awakens’ın en çok eleştirilen tarafı beni rahatsız etmiyor, hatta hoşuma gidiyor eski filmlere bu kadar benzemesi. Geçenlerde de yine izledim ve bazı sahnelerinde orijinal üçlemeye yaptığı göndermeler vs duygulandırdı yine.

(Hakan) #459

(öğnkü) #460

(Doğukan) #462

Ben çok ilgilenmediğimden olsa gerek Star Wars filmlerine karşı hep karışık duygulara sahibim. The Force Awakens’dan ve Rogue One’dan “İyiydi geyet” diye çıktım. Ancak haftaların ardından unuttum iki filmi de bir tek Rogue One’ın sonunu yani Darth Vader’ın Kusursuz Rebel Fleet Trooper Katliamını unutamadım.

Neyse Star Wars: The Last Jedi çokta etkilemeyecek ama yinede Sinemada izlemekle iyi etmiş olacağım bir Film olacak gibime geliyor. Zaten Sinemada film mi var? Bir Blade Runner 2049’a gidecektim Sansürlü diye gitmedim. Hiç değilse Justice League gibi, Star Wars: The Last Jedi gibi, Pixar’s Coco gibi filmler Sinemada izlenilmeye değer.

(ahmet kara) #463

(ahmet kara) #464

(Doğukan) #465

Belki de kendisi Luke Skywalker’ın kesilmiş olan elinden üretilmiş kötü bir klondur.

(Hakan) #466