Star Wars: The Last Jedi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #527

Umarim buraları iyi anlatırlar

Finn umarım işin kılıç kullanıyor olmasına iyi bir kılıf bulurlar.

Poe’u geçmiş anlatarak asiler neden katıldığını falan anlatarak düzgün bir şekilde için doldururlar umarım. Aynı şey kylo ren için de geçerli.

Farkındaysan bu film önemi çok büyük sadece hikaye bazında değil bu film iyi çıkarsa yeni gelecek 3’leme de iyi çıkma ihtimali artacak. :slight_smile:

(Geek Velet) #528

Poe’ya da spin of gelirse star wars’u bırakıyoru.

(ahmet kara) #529

(Aklı olan delirsin. ) #530

unnamed (1)

Tartışmadan bağımsız olarak söylüyorumki gelmiş geçmiş en güçlü force user darth vader’dır çünkü adam force’tan yapıldı. C’mon.
Bide filmde 50 kez izledikten sonra bile sıkılmayacağım bir lightsaber duel koysunlar yeterli.

(fza) #531

Hala daha, The Old Republic CGI fragmanlarında ki gibi bir dövüş yok o kadar bütçe ve imkana rağmen. Rezillik.

(ahmet kara) #532

En iyi poster bu :slight_smile:

(ozando) #533

Bence Anakin Skywalker lavda pişmese en güçlü force user olabilirdi ama sayborg Darth Vader, Anakin’in potansiyelinin yarısına bile ulaşamadı. Gücünün büyük çoğunluğunu hayatta kalmak için kullandı. Bundan 10-15 yıl sonra birisi çıkıp Anakin Skywalker karanlığa teslim olmasa neler olabileceğini anlatan bir film çekse ne güzel olur.

“Film Coruscant’ın yörüngesinde başlar, Palpatine’in odasını Mace Windu’nun ışın kılıcının soğuk mor ışığı doldurmaktadır. Anakin Skywalker ise jedi tapınağının hangarında haber beklemektedir. Palpatine ölür ve olaylar gelişir…”

“Tebrikler genç Skywalker, artık konseyde bir sandalyeden fazlasını hak ediyorsun.”
“Oldun sen bir jedi ustası.”

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #534

Hem de ne rezillik adam gibi bir lightsaber dövüşü niye yapmıyorlar anlamadım.Bir Darth Maul olacak gibiydi o da ordan oraya zıplayıp garip hareketler yaptı.

(fza) #535

Hayır yani. Koskoca Lucasfilm, bir tane kareograf bulamıyor mu güzel bir dövüş için. Star Wars filmlerinin en rezil yanı kesinlikle. Sen o kadar jedi de, ışın kılıcı diye bir şeyi popüler kültüre sokup kült yap; sonra bir tane bile düzgün savaş göstereme. O kadar müthiş olurdu ki. Rey’in kılıcı force ile çekip aldığı sahnede geekgasm oluyorum her seferinde. Bayılıyorum o sahneye! Bir de böyle kallavi bir dövüş olsa ne manyak olurdu be!

(Jüpiterde'ki Baykuş) #536

Episode III’de ki dövüş fena değildi bence,eski filmlerdekileri çok yadırgamamak lazım asıl Force Awakens’da nasıl eskilere göre daha kötü bir lightsaber dövüşü çekilmiş onu anlayamıyorum,tamamen estetikten yoksun bir düelloydu.

(fza) #537

Ben genelin aksine Episode III’ü deçok sevmiyorum. Ve diğer cümleye de katılmıyorum, kısa olsa da fena değildi 7. filmde ki dövüşler.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #538

Star Wars’in sinema evreni potansiyelini oldukça az kullanıyor.Ben Star Wars izlemeye giderken saçma sapan dark side mı geçecek Rey muhabbetlerini istemiyorum.Bana Rogue One’da ‘For Jedda’ diye bağıran adamı gösterin.Bir Saga yaptınız zaten Luke’u izledik tamam arkadaş yeter.3’leme yapmayın artık.Bana Palpatine’in yükselişini göster.Clone Wars’daki herhangi bir olayı anlatan film çek.Bana Order 66 sonrasını göster.Bıktım artık Skywalker sagasından.Bunu yapmak bu kadar zor mu anlamıyorum?

(fza) #539

Ben memnunum şu an ki halinden ama seni de anlıyorum, farklı şeyler de görmek güzel olur tabi. Yeni üçlemeyi bekle sen en iyisi. :stuck_out_tongue:

(Ekin ) #540

Rey ve Kylo Anakin ve Obi-Wan kadar ustalaşmış değildi, bu yüzden o epiklikte ve estetikte bir ışın kılıcı düellosu izlemeyi beklememek lazım.Kylo Ren yine neyse de Rey daha önce eline ışın kılıcı almamış biri,en fazla yapabileceğini yaptı zaten.

(anon17803553) #541

Episode 1’deki Darth Maul, Episode 3’teki Yoda vs Palpatine ve Anakin vs Obi Wan’ın dövüşleri bayağı iyidi ama doğru düzgün dövüş kareografisi cidden çok az. Clone Wars çizgi filmini örnek alsınlar direkt, çok zor değil.

(Jüpiterde'ki Baykuş) #542

Orası öyle tabi ama her ne kadar çok yüksek Force sensitive olsa da hala Rey’in Kylo’yu alt etmiş olmasına kızıyorum.Bence ilk filmden bu galibiyetin yaşanmaması gerekiyordu,Kylo’nun karizması adına büyük zarar verdi.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #543

Allahtan bunundan sonra gelecek yeni 3’leme de Skywalker sağa’ın dışına çıkacası. :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #544

(fza) #545

Bir geek arkadaşınız olarak, yayınlanan hiçbir videoyu izlememenizi tavsiye ediyorum. Teaserı izledik, fragmanı da izledik, hayvan gibi gaza da geldik her biriyle(En azından ben öyleyim). Yeterli, gerisi de filme kalsın.

(Ertunç Doğan) #546

Hiçbir tv spot şaşırtıcı bir şey vermiyor. Hepsi standart ve düşündüğüm gibi gidiyor. Poe ve Fin in maceraları aşırı sıkıcı oluucağa benziyor.