Steven Universe Tapınağı 💎

(İbrahim Korkmaz) #41

Bu Lion'ın undead olduğu anlamına geliyor. Türkçe karşılığı pek yok. Ölümden dönenlere deniyor. Tam zombi değil.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #42

Zombiyi esprisine söyledim yahu. Ama açıkçası ben böyle bir şeyi hiç beklemiyordum.

(İbrahim Korkmaz) #43

:smiley: Ben de. Nedense Rose'un Pink Diamond'ı öldürdüğünü hiç sorgulamadım.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #44

Ben çok emindim Rose'un yapmadığına. Bismuth diyor ya ben bu kılıcı sadece fiziksel bedene zarar vermesi için yaptım, asla gem'in kendisine değil diye. Rose'Un yapmadığı belliydi yani. Ama ben hala Rose'un bir şekilde Pink Diamond çıkmasını umuyorum

(İbrahim Korkmaz) #45

Bununla alakalı çok iyi bir teori var. Biliyorsun Ay Üssünde Diamond'ların resimleri var. Eğer dikkat edersen Pink Diamond White Diamond'ın tam tersi. White Diamond havadan geliyor gibi, ama Pink Diamond yerden fışkırıyor. Bu bir ipucu olabilir.

(Yiğit) #46

Bugün 3. sezonu bitirdim, gelecek hafta da umarım 4'ü de bitirip güncele yetişebilirim. Bir sorum var bu arada, Bu Steven Universe Wanted diye tanıtılan bölümler 5. sezonun başı için yapılan StevenBomb gibi bir şey mi yoksa apayrı özel bölümler mi çıktı?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #47

5.sezonun başı için yapılan Steven Bomb gibi bir şey.

(İbrahim Korkmaz) #48

Steven Bomb gibi ama bir maraton gibi de.

(Aku ) #49

Hangi konuda olduğumun farkında olmadan bluru kaldırdım :sob:.

(İbrahim Korkmaz) #50

O kadar önemli değil. Sonuçta hala bir gizem var :smiley:

(İbrahim Korkmaz) #52

@Audomarus_Fridia Yalnız o kadar iyi özetlemişsin ki, senin bu text'i birazcık değiştirip, kendi hikayem için hazırladığım mini-bible'a koydum. Cuk oturdu :stuck_out_tongue:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #53

Mini-bible? Hikayen? i

(İbrahim Korkmaz) #54

Ya bir mini-bible hazırlıyorum hikayem için. O Kadar büyük umutlarım yok. Eğlence için.

(İbrahim Korkmaz) #55

@Audomarus_Fridia Hadi şunu konuşalım…

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #56

Sneak peeklere bakamıyorum ben, mobildeyim :smiley: Bir tek JL fragmanına bakmak için harcadım baya :smiley: . Yarın inşallah kavuşacağım internete.

(İbrahim Korkmaz) #57

Ok. :smiley: Çok acayip şeyler olmuş dizide.

(Koala lordu) #58

(Koala lordu) #59

şunu atayım ben de.Yemin ediyorum zaten mükemmel bulduğum bir soundtrack’i adam daha güzel yapmış,aşık olmuştum ilk dinlediğimde.

(İbrahim Korkmaz) #60

Yalnız o kadın kardeş :smiley:

(Koala lordu) #61

yok şarkıcı değil,remixi yapan arkadaş.onun da cinsiyetini bilmiyorum gerçi.yapan birey daha doğru olurdu sanırım