Steven Universe Tapınağı 💎

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #102

Tardis gibi işte, saçı sadece bir geçit.

(İbrahim Korkmaz) #103

yo yani biri ölümden dönünce nasıl pocket dimension oluyor? O Gözyaşının içinde neler var? :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #104

Nasıl her şeyi tamir vs. edebiliyor? Bir çeşit nanobotlar olabilir veya o tarz bir şey.

(İbrahim Korkmaz) #105

SU Hakkında şu anlık gölgede kalan bir şey var. Bu Gem ırkı bilimle çalışan bir ırk mı, büyüyle mi? Homeworld teknolojinin dibine vurmuş gibi. Ama Rose Quartz’lar ve Blue Diamond tüm deklemi bozuyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #106

*denklemi

Bu arada , hayır, hayır bozmuyor. Işık hızında seyahat yapmayı keşfedeli bin yıllar olmuş bir medeniyet. Elbette böyle teknolojileri de olabilir.

Gelişmiş bir teknoloji gelişmemiş bir medeniyete büyü gibi gelecektir.

(İbrahim Korkmaz) #107

Benim asıl merak ettiğim: GREG ROSE’U NASIL HAMİLE BIRAKTI?! :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #108

Bu açıklanıyor zaten, Rose cinsel organları ve rahmi olacak şekilde şekil değiştiriyor. Tabi detayları bilmiyoruz ama…

(İbrahim Korkmaz) #109

“Kid’s show,” they said…

(sergen) #110

bundan cidden bahsediliyor mu?
yani ben yunan tanrılarının hani düşünce gücüyle birilerini hamile bırakması yahut doğurması gibi olduğunu düşünüyordum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #111

Evet, resmi bir rehberde sanırım hatta, gerçi Steven Universe’ün bir bölümünde de olabilir.

(İbrahim Korkmaz) #112

O Da iyiymiş…

(Aku ) #113

(İbrahim Korkmaz) #114

Yeni bölümler çok eğlenceliydi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #115

Daha sadece Dewey Wins’i izledim.

(İbrahim Korkmaz) #116

Bu structure’da giderse hoş olur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #117

"Some people be calling this filler.

I disagree. Do you not see the character development going on? Real relationships have moments where it’s not fun and it doesn’t contribute anything to your life goals. But they help you grow as a person and make your relationships stronger.
Filler is something where the narrative is stretched out without a purpose. It’s a story where the character doesn’t change, because they’re not ready to advance the plot but the network wants to make the show longer.

The characters do change here and it’s a significant chapter of steven’s personal life story. If that’s filler then the whole damn show is."

Ben de sevdim bu bölümleri ama Space Pirate Lars’ı çok merak ediyorum, bir sonraki bölümler ne zamana, bunlar sızıntıydı galiba?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #118

Bu arada, sence Pearl ne itiraf edecekti Steven’a o sahnede?

(İbrahim Korkmaz) #119

Bence bir Diamond’a hizmet ettiğini söyleyecekti "I… I… Deyince bir tek bunu düşündüm…

Bunlar sızıntı değil bu arada. CN App’de yayınlandı.

(God of Mischief) #120

Onion Friend bölümü ana hikayeden ilerlemeyen bölümler arasında şuan favorim oldu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #121

Steven Universe 5.sezon 11 ve 12.bölümlerle ilgili potansiyel olarak çok büyük spoiler içerir:

Şu an Rose’un Pink Diamond olduğuna çok eminim.

Düşünsenize, neden Stevonnie’ye sanki orayı hatırlıyormuş gibi geldi? Neden daha önce oradaymış gibi geldi? Neden olayları artık hayatta bile olmayan Pink Diamond’ın gözünden gördü?

Eskiden bu iddiaya karşı “Rose’un cüssesi bir Diamond’a göre çok küçük, nasıl olabilir ki?” deniyordu. Ama gördük ki Pink’in de öyleymiş.

Ve ben bunu Bismuth bölümünden beri söylüyorum, Bismuth niye kalkıp Rose’un dünyada yapıldığını özellikle vurguluyor?

Daha da önemlisi, neden senaristler Bismuth’a böyle yaptırıyor?

O dönemde Rose’un Pink Diamond teorisi olduğu güçlü bir teoriydi hatırlarsanız, ne zaman ki Bismuth vb. olaylar oldu, bütün fandom direkt “Ee peki öyle değilmiş o zaman” dedi. Ve ben bu meseleyi zamanında başkalarıyla da tartıştım.

Hem Rose o silüete benzemiyor diyorlardı, Pink de o silüete benzemiyor ki?

Ve Pink de aşağı yukarı Rose’un boyunda, aynı çeşit (sadece daha kısa) saçlara sahip bir gem.

Hem Pink’i ancak bir Diamond’ın öldürmüş olabileceğini biliyoruz. Yellow çok kör göze parmak olur, Blue zaten kontrol tamamen elindeyken bile bunun araştırılmasını savundu, ee White zaten devasa bir şey.

Geriye tek olasılık Pink’in Pink’i öldürmüş olması kalıyor. Yani Rose aslında Pink Diamond’ın oluşturduğu bir kimlik.

Ve bunu bilen tek kişinin de Yellow olduğunu tahmin ediyorum. Bu hem Trial bölümünde davayı neden hemen bitirmeye çalıştığını da açıklar.

Bu teoriden hiç umudumu kesmedim. Bunun olacağını biliyordum. Artık teori yanlış çıksa bile mutluyum.