Steven Universe Tapınağı 💎

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #122

@Audomarus_Fridia sizce

Pink Diamond Rose’u nasıl oluşturmuş olabilir?

Rose’un Steven’ı oluşturmak için kendi bedeninden vazgeçmesi gibi Rose da böyle oluşmuş olabilir mi?

(Merakımdan soruyorum):slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #123

Belki. Belki bir şekilde gem’i zarar görmüştür. Veya belki de hiçbir değişim olmamıştır, sadece şekil değiştirerek gem’inin üstünü kapatmıştır.

Bu arada spoiler içine alsan iyi olabilir.

(sergen) #124

yahut gem kırılmış ve pink diamond’ın iyileştirme gücü ile yenilenmiş iki gem’de ortaya çıkmış olabilir mi? bu durumda ortada hiç bilmediğimiz görmediğimiz bir karakter daha olabilir gibi duruyor.

cc818ab2d4d3fb4c98b0d5e12b176165d55611ac_1_304x500

bu arada bölümle ilgili poster, aslında bölümler gelmeden atmak lazım ama ben bile bölüm posteri olduğunu başlık canlanınca fark ettim. :smile:

lars benim gözümde çok ezik bir karakterdi. sürekli cool’larla takılayım diye sadie’yi ikinci plana atıyordu falan(tamam bir süre sonra bunu fark etti ama bunu fark ettikten sonra yapmaya devam da etti) ama resmen dünya ile homeworld arasında mesafe kadar karakteri ilerlemiş gibi. izlerken aklıma space pirate captain harlock geldi.

not: stevonie aşktır.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #125

pelerini çok benzemişti😊
Teorin muhteşemmiș.:+1:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #126

Hiç kimse Pink’in Rose olduğuyla ilgili bir teori atmamış. Böyle olursa fandom cidden çok şaşıracak. Ben şaşırmayacağım tabi.

Böyle olmazsa da ben şaşıracağım.

Bu arada bence Pink kendi kendini parçaladıktan sonra bu parçalama sonucu Rose ortaya çıkmış olabilir ama ortada başka bir bilinçli parçası olduğunu zannetmiyorum.

(sergen) #127

ben en baştan beri öyle düşünüyordum hatta tersi teori olduğunu bile bilmiyordum. :sweat:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #128

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #129

@Audomarus_Fridia
Sence Pink Diamond “Rose” ise neden form değiştirmiş olabilir?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #130

Bilmem. Belki bir çeşit direniş başlatmak istemiştir. Her şey olabilir.

(İbrahim Korkmaz) #131

Pink Diamond muhteşem değil miydi?

(sergen) #132
Lapis

Diğerleri

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #133

Aman ya rabbi!

Steven’ın sesi de olgunlaşmış bu arada. Olgunlaşmış derken fiziksel manada da.

(İbrahim Korkmaz) #134

Bir Time Skip mi acaba?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #135

Sanmıyorum, Steven zaten 14 yaşında, biyolojik yaşı duygusal durumuyla ilgili. Hem çok büyük bir fark da yok.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #136

Yeni bölümler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence Garnet’ın anlattığı hikaye yalan. Zaten “Rose shattered Pink Diamond” kısmından tamamen doğru olmadığı anlaşılıyor ama bence geri kalanı da çok doğru değil. Yalan olmasa bile Garnet yanlış bildi.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #137

Geleceği görme olayını mı kastettin şu donut yerinde çalışmasının nedenini mi ?

Gelecekte gerçekleşmesini istemediği birşey gördü o yüzden böyle davranıyor ve ne gördüğünü saklıyor olabilir

Bunları düşündüm ama saçmalıyor da olabilirim :smirk:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #138

Rose’s Rebellion hikayesini.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #139

İzlediğim promoda steven da zaten bana söylemedikleri şeyler var diyor birde Rose’un silahı bir gemi kesemediğine göre bu durum söylediklerinin yalan yada eksik olduğunu kanıtlıyor,büyük ihtimalle Pink Diamond=Rose çıkabilir :grinning:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #140

Promo değil, direkt bölüm benim bahsettiğim ama o promodaki sahnelerin bir kısmı da var.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #141

15.ve 16. bölümünü kast ediyorsan,o bölümlerden fazla birşey anlamadım :smile:
(İzlerken fazla uykuluydum)