Steven Universe Tapınağı 💎

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #162

Haklı. İlk iki eleştiriye çok katılmıyorum. En azından çok dikkatimi çekmiyor, biraz zorlama olmuş ama onun dışındaki eleştiriler çok doğru. SU’nun Crew’i zaten çok da sempatik veya başarılı bulduğum insanlar değil, fikirlerine, düşünce tarzlarına da çok katılmıyorum. Ama hasbelkader SU gibi cidden iyi bir iş çıkartabilmişler.

Bu arada özellikle son sezonda bazı problemler çözülüyor gibi ama hâlâ dediği gibi komedi bir öncelik.

Ama ben SU’ya zaten hiçbir plot’u olduğunu bilmeden vakit geçirmek için, esprilerinden dolayı başladım. Yine de seri bu noktaya geldikten sonra bir noktada durmaları gereken yeri bilmeleri gerekiyor.

(İbrahim Korkmaz) #163

İşte bu yüzden rol modelimsin :+1:

(İbrahim Korkmaz) #164

adamların içi dolmuş ya…

(Tuğrul) #165

@Pinetree923 @Audomarus_Fridia bu konuda tanrı gibisiniz. Ben izlemek istiyorum ama tam olarak anlamadım. Acaba Ben 10 gibi birden fazla seri mi?

(İbrahim Korkmaz) #166

Yoo. Tek bir seri. Neyi anlamadın? Anlatıyım :slight_smile:

(Tuğrul) #167

yukarıda okurken wanted bölümler diyorlardı bir de steven bomb falan nedir bunlar ana seriye bağlılar mı?

(İbrahim Korkmaz) #168

Steven Bomb neredeyse her sezon olan bir şey. Mini ark oluyorlar genelde, kendi içinde başlayıp biten hikaye arkları. Wanted da özel bir event. Ana serinin parçaları.

(Tuğrul) #169

haa(20 karakter kuralı)

(Tuğrul) #170

peki 10 üzerinden kaç verirsin çünkü steven universe genelde 3 yaşında çocukların eğlence için izlediği bir dizidir. geek olduğunu duyunca şaşırdım

(İbrahim Korkmaz) #171

WOW! Fridia duymasın :smile: Nereden çıkardın bunu?

Geek dizi nedir acaba?

Sanırım 7.5, 8 arası.

(Tuğrul) #172

ya benim gördüğüm kadarıyla

(Tuğrul) #173

yani benim kullandığım bir tabir geeklerin izlediği diziler

(İbrahim Korkmaz) #174

Sen olayı yanlış anlamışsın. Geek, herhangi bir konuda AŞIRI tutkulu insan için denir (en azından bizim için) Sadece çizgi romanlar falan filan için değil. Herkes her şey için tutkulu olabilir, her şeyin geek’i olabilir. Yani geeklerin izlediği geek dizidir diye bir şey yok. Çünkü geek dizi diye bir şey yok.

(Tuğrul) #175

işte diyorum ya benim kendi oluşturduğum bir terim

(Tuğrul) #176

geek in ne demek olduğunu biliyorum

(İbrahim Korkmaz) #177

Neyse izleyecek misin bari? :smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #178

Steven Universe TV PG, PG-13 bir seri.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #179

Vaov ! :hushed: Ben daha demin ne izledim ? O neydi ya ? :grinning:

Edit:Son bölümü izlemediyseniz açmayın ne olur ne olmaz ,hayal gücünüz gelişmişse spoiler yiyebilirsiniz. :grinning:

(İbrahim Korkmaz) #180

HAKLIYDIM! Steven Pink Diamond’ın oğlu! @Audomarus_Fridia
YETİŞ YETİŞ!

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #181

Okudum yanlışlıkla, haklıymışsın deseydin daha iyi olabilirdi, öhöm…