Şükür Dualarınızı Edin, AGENTS OF SHIELD EN AZ BİR SENE DAHA BİZLERLE!

(Berna Ece Gündüz) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/metro/sukur-dualarinizi-edin-agents-of-shield-en-az-bir-sene-daha-bizlerle/
image

Şu son bir hafta, dizi sektörü için inanılmaz derecede yoğun ve endişe dolu geçti. Çünkü adeta bir soykırım edasıyla sonlandırılan diziler, art arda hayran kitlelerini yasa boğarak patron kararlarıyla ekranlara veda ettiler. Kimileri iptalin eşiğinden döndü, kimileri de bir daha devam etmemek üzere fişi çekilmiş hasta muamelesi gördü. Ama sonuç olarak hepsinin bir sonuca varması…(Devamı)

(Dovahkiin) #2

Bence finalini yapmalıydı bu sezon. Bu kötü sezondan sonra önümüze tatmin edici bir sezon koymazlar ise hala izlemeye devam eder miyim ? Bilmiyorum.

(Doğukan Köse) #3

Vasat bir 5. sezonla bitmesine gönlüm razı gelmezdi. Son bölümde Thanos’a bağlayıp 6. sezonlada bu event sonrası dünyayı güzel aktararak biterse demeyin keyfime.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4

@bruiser aslında bir detay daha belli 6.sezon 13 bölüm olacak. :slight_smile:

(Tahsin Kaymak) #5
  1. sezon kesinlikle vasat denecek bir sezon değil, ağır bir giriş yapti. Anlattıkları konu fazla karamsar geldi ve her şekilde belli olan bütçe kesintisi etkisini fazla gösterdi. Temposu düştü bundan dolayı birkaç bölüm içerisinde ama son 10 bölüm de eski kalitesine kesinlikle dönmüştü. Abc sanirim 13 bölümlük bir sezonla bitirecek diziyi. 5. sezonla bitmemesi bence cok iyi. dizi yillardir ya biterse seklinde sonlandırılıyordu, 6. sezonu direk final sezonu olarak yazarlarsa enfes bir şekilde vedasını sunar bizlere. Bu diziyi en az bir yarım yıl daha izleyecek olmak harika.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6

Dizin 6.sezon da final yapmayıp disney 2019 da açılacak olan stream servisine taşınma ihtimalle var. Yani resim açıklama gelmeden kesin final yaparlar diye umut bağlamak doğru değil bence. :slight_smile:

(Can) #7
  1. sezon 13. bölüm olacağı için en azından 3 4 tane belli başlı bölümlere 2 bölümlük bütçe versinler epik bir şeyler görelim yahu. Birde isteğim 6. sezonun iyi giden bir sezon olması ve finali de o sezonda vermeleri. Bu sezon final olsaydı üzülürdüm kötü bir sezonda final verdikleri için.

(Tahsin Kaymak) #8

Ya o bölüm başına düşen bütçe artışı olasi aslında ancakbölüm sayisi ile beraber bütçeyi de düşürme ihtimalleri var. pek umut bağlamamak lazım. Disney Stream servisi AoS’a yer vermek yerine yeni diziler ile kendisini tanıtmayı tercih edebilir. Bence dizinin sakiz gibi uzamasindansa iyi final sezonu ile bitmesi daha iyi.

(Habibe İspir) #9

Fikirlerinize saygım var ama ben bu diziye hala daha aşığım saçma diyenler ya da sıkılanları tuhaf buluyorum dizi gayet iyi ilerliyor her zaman heyecanlı hiç sıkılmadan izliyorum baştan beri de hiç sıkılmadım yeni sezonun çıkması da beni her şeyden çok mutlu etti ve asla final yapmasını istemem rahatsız olan izlemezse sorun çözülür inşallah hiç bitmez hiç de bozulmadı baştan beri

(Bring me Thanos!!!) #10

O zaman danss…

unnamed%20(3)

unnamed%20(6)

unnamed%20(4)

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11

Dizinin incelemesini niye bıraktınız? Onu deyin hele.

(Ali Tamer şensoy) #12

Dizi korsan olmayan nerede yayınlanıyor eskiden netflix ti şimdi ne

(Bring me Thanos!!!) #13

Ah ah… nerde o eski aos incelemeleri…

(Tahsin Kaymak) #14

Netflix sezon bittikten sonra toplu olarak yayınlıyor ama Tr kısmına gelmiyor, geçen yıl Digiturk yayinliyordu bu yıl da yayınladı mi bilmiyorum. sanirim en iyisi vpn kullanip abc’nin sitesinden bir-iki gün sonra izlemek. o da korsan sayılır mi emin değilim.