Telefonunuzun Ana ve Kilit Ekranları

(Xάος) #1064

Eski telefonum lg g3’tü ve ota boka ısınıyordu. Kışın otobüs beklerken elimde telefon olunca eski telefonumun tek özlediğim yanı soğuk havalarda elimi ısıtmasıydı diyorum kendi kendime. Donma hiç yok, ısınma da programlardan kullanımdan vs hiç olmadı, sadece 1-2 defa şarjdayken temassızlık olduğu için ısındığını gördüm, onlar da kablomun hasar almasından kaynaklı çok nadir vakalar. Bana soracak olursan telefonun tek büyük dezavantajı güncelleme bildirimlerinin kapanmıyor oluşu, şu anki halinden memnunum güncelleme yapasım yok ama bildirim kıl ettiği için update ediyorum.

(Bring me Thanos!!!) #1065

Telefonun tek sıkıntısı bildirim gelmesi olsun o benim için sorun değil başka problemi olmadıkça. Bende samsung kullanıyorum şu an ve hiç memnun değilim.Başta şarj problemi olmak üzere ısınma kasma donma ne ararsan var. Neyse dediğim gibi bu telefonu almayı düşünecem. Verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler.

(Xάος) #1066

Son olarak bişi diyeyim, redmi note 4 almaya karar verirsen aldığın modelin snapdragon işlemcili olan model olduğundan emin ol, bazı ülkelerde note 4 note 4x, note 4x de note 4 diye satılıyor, bunun snapdragon/helion işlemcili modelleri falan derken kafa karıştırıcı biraz :smile:

(Seni özlüyoruz Emir... ) #1067

Yalnız şu anda Redmi Note 4’ün 64 gb olanı çok pahalı. Başka modeller getirdikleri için stoklardakileri satıyorlar.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #1068

Kardeşim bu site güzel.Telefonlar bütün özellikleriyle burda. Karşılaştırma da yapabiliyorsun
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi/

(Bring me Thanos!!!) #1069

Tamam buna dikkat edecem söylediğin iyi oldu teşekkürler tekrardan.

32 gb olanı almayı düşünüyorum ben zaten.

Teşekkürler bakacam siteye.

(Witch-Dentist of Muhit) #1070

Yalnız bu bayağı bayağı iyi olmuş ya. :heart_eyes:

(Emre Şaki) #1071

Kilit ekran resmine bayılıyorum

(Sencer Çakır) #1072

Yolla o zaman biz de bayılalım (20 karakter olsun diye saçmaladım)

(Emre Şaki) #1073

MDKdkdldl

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1074

(Emre) #1075

Muhabbete baya geç katılıyorum ama bende Mi 5s var. Büyük umutlarla aldım ama fena yazılımsal sorunları var. Donanım olarak çok iyi bir telefon ama MIUI yazılımları bu telefonda bir garip. MIUI Forumlarında baya araştırdım ve sanırım bir tek Mi 5S’te varmış bu problem. O yüzden olurda Mi 5s almayı düşünürsen alma sakın, diğer Xiaomi modellerine yönel.

(Bring me Thanos!!!) #1076

Xiaomi alırsam birtek Redmi Note 4 almayi düşünüyorum zaten. Başka modellerini fazla bilmiyorum . Yine de dediğine dikkat edicem teşekkürler.

(Ty Lee) #1077

(idk) #1078

İkinciyi alabilir miyim ?

(Ty Lee) #1079

(idk) #1080

Thx ^^

(Ty Lee) #1081

Rica ederim, güle güle kullanınız efenim :blush:

(Seni özlüyoruz Emir... ) #1083

(Gökhan Ali Başkan) #1084

Hocam bunu atabilir misin? :blush: