Televizyon Odas─▒ ­čô║

(├ľmer Ta┼čkaya) #486

abi bu ne kadar k├Ât├╝ bir dublajd─▒r yarabbimÔÇŽ

(fza) #487

Bilerek yapm─▒┼člar i┼čte eski zamanlarda dublaj─▒n sa├žma sapan, senkrona kafa atar ┼čekilde olmas─▒na g├Ânderme yaparak. Sadece parodi video olsa yine iyi ama 6 b├Âl├╝ml├╝k dizi ├žekilmez b├Âyle. Videoda bile ├žok rahats─▒z oldum.

(├ľmer Ta┼čkaya) #488

6 b├Âl├╝m m├╝ olacakm─▒┼č oh iyi az allahtan.

(fza) #489

IMdBÔÇÖde ├Âyle yaz─▒yor.

(fza) #490

Hepinizin de bildi─či gibi The Simpsons dizisi rastgele bir b├Âl├╝m a├ž─▒p keyif al─▒nabilecek, episodik ilerleyen bir dizi. O y├╝zden ┼čimdi ┼či┼čko k─▒├ž─▒n─▒z─▒ kald─▒r─▒n ve gidip: The Book Job b├Âl├╝m├╝n├╝ seyredin. Seyrettiyseniz, bir daha seyredin! Ben d├╝n ├Âyle yapt─▒m ve yine ├žok keyif ald─▒m. Harika bir b├Âl├╝md├╝. Zaten The SimpsonsÔÇÖ─▒n -bence- en iyi b├Âl├╝mleri pop├╝ler k├╝lt├╝rde var olan bir ┼čeyi diziye uyarlad─▒klar─▒ b├Âl├╝mler oluyor.

(Axl Rose Fanboyu) #491

Bende Family GuyÔÇÖ─▒n ÔÇťSomething something something dark sideÔÇŁ b├Âl├╝m├╝n├╝ tavsiye ederim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #492

:smiley: hakl─▒s─▒n bi┼čey diyemem :smiley:

(fza) #493

Direkt o Star Wars parodisi serisi izlenmeli. Mesela ben hala izlemedim ama akl─▒mda duruyor. :DDD

(K) #494

David FincherÔÇÖ─▒n y├Ânetmenli─čini ve prod├╝kt├Ârl├╝─č├╝n├╝ ├╝stlendi─či ÔÇťMindhunterÔÇŁ.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #495

Petra HammesfahrÔÇÖ─▒n ayn─▒ isimli kitab─▒ndan uyarlanan The Sinner, Jessica BielÔÇÖi k├╝├ž├╝k ekrana ta┼č─▒yor. Derek Simonds ve Charlie Gogolak imzal─▒ dizinin yap─▒mc─▒lar─▒ndan biri de Jessica BielÔÇÖ─▒n ta kendisi. Gen├ž bir annenin i├žine d├╝┼čt├╝─č├╝ nedensiz ├Âfke, ┼čiddet ve korkunun temelini aramas─▒n─▒ anlatan dizinin di─čer ba┼črol├╝ ise dedektif Harry Ambrose rol├╝yle Bill Pullman.

Bug├╝n ilk b├Âl├╝m├╝ USA NetworkÔÇÖte yay─▒nlanacak olan dizinin tekinsiz havas─▒, yaz─▒n rehavetine kap─▒lm─▒┼č ve biraz gerilimli dakikalar ge├žirmek isteyen izleyicileri ekran ba┼č─▒na bekliyor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #496

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #497

BBCÔÇÖnin 3 b├Âl├╝ml├╝k mini dizisi GunpowderÔÇÖdan ilk kare geldi. Ba┼črolde Jon SnowÔÇÖumuz Kit Harington var.

image

Dizinin ├žekimlerine bu ay ba┼članacak.
─░ngilizler 1605ÔÇÖten bu yana her y─▒l 5 Kas─▒m g├╝n├╝n├╝ ┼čenlik ate┼čleri ve havai fi┼čeklerle Guy Fawkes g├╝n├╝ olarak kutlarlar. ├ç├╝nk├╝ bu g├╝n ─░ngiliz tarihinde Barut Komplosu olarak ge├žen ve ba┼č kahraman─▒ Guy Fawkes olan g├╝nd├╝r. (Ayr─▒nt─▒s─▒n─▒, verdi─čimiz vikipedi ba─člant─▒lar─▒n─▒ takip ederek okuyabilirsiniz.)

Dizide ─░ngilizlerin fazlas─▒yla a┼čina olduklar─▒ bu tarihi olaylar─▒n arka plan─▒na, d├Ânen dolaplar─▒n, politikan─▒n ve tutkunun derinine inilecek. Tarihte her ne kadar Guy Fawkes kilit bir role b├╝r├╝nerek ├Âne ├ž─▒km─▒┼č olsa da bu olay─▒ planlayan as─▒l ki┼či olan Robert CatesbyÔÇÖyi Kit Harington canland─▒racak.

(Taylan) #498

guy fawkesÔÇÖ─▒ m─▒ oynuyor?

(fza) #499

(Taylan) #500

d├╝zenleme i├žin t┼čk. g├╝zel bir yap─▒m olacak gibi :+1:

(Bungalow Bill) #501

(Can) #502

Arkada┼člar yabanc─▒ dizi takvimini buraya b─▒rak─▒yorum merak eden, ihtiyac─▒ olan yararlans─▒n :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #503

Amerikan ve Kanadal─▒ televizyon yazar─▒ ve ele┼čtirmenlerinin olu┼čturdu─ču grubun 1984ÔÇÖden beri d├╝zenledi─či Televizyon Ele┼čtirmenleri ├ľd├╝lleri (TCA) Los Angeles, Beverly Hilton HotelÔÇÖde ├Âd├╝ll├╝ oyuncu Kristin ChenowethÔÇÖin sunumuyla ger├žekle┼čen t├Ârende da─č─▒t─▒ld─▒. Geceye damgas─▒n─▒ ald─▒─č─▒ iki ├Ânemli ├Âd├╝lle The HandmaidÔÇÖs Tale vurdu.

Y─▒l─▒n Yap─▒m─▒: The HandmaidÔÇÖs Tale, Hulu

Dizi (Dram): The HandmaidÔÇÖs Tale, Hulu

Bireysel Ba┼čar─▒ (Dram): Carrie Coon, The Leftovers & Fargo, HBO & FX

Dizi (Komedi) : Atlanta, FX

Bireysel Ba┼čar─▒ (Komedi): Donald Glover, Atlanta, FX

Yeni Program: This Is Us, NBC

TV Filmi / Mini Dizi / ├ľzel Yap─▒m: Big Little Lies, HBO

Reality ┼×ov: Leah Remini: Scientology and the Aftermath, A&E

Gen├žlik Program─▒: Speechless, ABC

Haber Program─▒: O.J.: Made in America, ESPN

(Hakan) #504

Hi├ž birini izlemedim. :rofl: ├ç├╝nk├╝ b├Âyle dizilerin oldu─čundan haberim yok.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #505

Benimde :smiley: Haber de─čeri var malum. At─▒verdim :smiley: