Televizyon Odası 📺

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #608

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, online içerik platformu BluTV’de yayınlanacak yeni dizisi için kolları sıvadı. Karikatürist Serkan Çelik’in Penguen’deki köşesinden ilhamla Dudullu Postası adını taşıyan dizi, Dudullu’da geçen eğlenceli bir hikayeyi odağına alacak.

Çekim hazırlıklarına başlanan Dudullu Postası’nın oyuncu kadrosunda, Onur Ünlü’nün Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizilerinde de birlikte çalıştığı Ali Atay ve Serkan Çelik’in yanı sıra usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç var. Oyuncu kadrosu için son dönemin hem ekranda hem de beyazperdede adından söz ettiren genç yıldızlarından Hazar Ergüçlü’ye de teklif götürüldüğü belirtiliyor. Dudullu Postası’nın senaryosu ise Erkan Yılmaz ile Funda Alp’in imzasını taşıyor.

Çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak olan dizinin, Ünlü’nün hayran kitlesi de göz önüne alındığında, BluTV’nin imza attığı orijinal yapımlar Masum ve 7Yüz kadar ses getirmesi bekleniyor.

Onur Ünlü bir dönem ekranda Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi yapımlara imza atmış; ardından sinema tarafına ağırlık vermişti. Ünlü bu yıl Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cingöz Recai ve Put Şeylere olmak üzere üç farklı filmle izleyici karşısına çıkmıştı.

(Alfie Solomons) #609

image

L&M’yi benim gibi baştan tekrar tekrar dönenleri düşünmüş olsa gerek artık.Adam basbaya dizi filmleri çekip çekip yayınlamıyor abi.Masum’un bitimiyle kapadığım BluTV üyeliğimi yenileyeceğim sanırım.

(Umur) #610

BluTV iyi olmuş. En azından ilk sezondan iptal edilmeyeceğini biliyoruz. Serkan Ünlü ve Ali Atay’ın yayındaki oyuncular da iyi. Hadi bakalım ya, özledim şu yüzleri ekranda görmeyi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #611

BBC One‘ın yeni polisiye dizisi Hard Sun‘dan ilk görsel bugün paylaşıldı. Başrollerinde Agyness Deyn ve Jim Sturgess‘ı izleyeceğimiz Hard Sun’ın yapımcılığını ise Luther‘in yaratıcısı Neil Cross üstleniyor.

Apokaliptik dönem öncesinde geçen Hard Sun’da Robert Hicks (Sturgess) ve Elaine Renko (Deyn) adlı iki dedektifin Londra’da öldürülen bir hacker’ın ölümünü araştırması anlatılacak.

İki dedektifin de tamamen farklı yollarla çözüme gitmeye çalıştığını izleyeceğimiz Hard Sun’ın ilk bölümü 7 Mart 2018’de yayınlanacak.

Hard Sun İngiltere’de BBC One, ABD’de Hulu, Almanya’da ZDF üzerinden izlenebilecek.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #612

(Kaan ) #613

Konu ilgi çekici, görüntü yönetmenliği güzel, çok ünlü oyunculardan oluşan bir cast olmamasına rağmen anladığım kadarıyla oyuncular yeterli bu dizi için. Umarım her şey güzel gider ve tv’de güzel bir distopik/cyberpunk dizisi görebiliriz.

(Hakan) #614

TR altyazılı

(Gizem) #615

(Hakan) #616

@Audomarus_Fridia Twitter hesapları yanlış resimle servis etmiş, site linkiyle düzelttim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #617

Alttaki Doctor Who fotoğrafı ne alâka?

(Hakan) #618

(korhan) #619

Smilf izleyen var mı?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #620

(Fransuva'nın Ayranı) #621

bu haber gerçek olursa ben bu diziyi izlerim.:grin:

(Kürşad the Falcone) #622

Peaky Blinders’tan da 1 bölüm kaldı. Güzel her şey çabuk bitiyor. Kaç tane dizi Adrian Brody ve Tom Hardy’den karşılıklı sahne sunuyor be!
TELEMMGLPICT000124188455_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfy2dmClwgbjjulYfPTELibA

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #623

Will & Grace’in geri dönüşüyle yaşadığı başarının ardından NBC, The Office’i de geri döndürüyor.

Steve Carell’in yer almayacağı bu geri dönüş, yine Scranton, Pennsylvania’daki Dunder Mifflin’de geçecek. Eski ve yeni kadroyu toparlayacak The Office için yapımcılar şu an bir başrol arayışındalar.

2018/2019 sezonunda başlaması beklenen yeni The Office sezonundan, serinin yaratıcısı Greg Daniels sorumlu olacak.

(marko) #624

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DÜNYANIN EN İYİ HABERİ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
İNSANLIKK TİTRESİN ULAN OFFICE DÖNÜYOR ULAN HEYT ULAN AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GAZA GELDİMM ABV SENİN GREG DANIELS MÜPTEZELİ NİYE BİTİRDİN ZATEN AQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ MANYAĞI
STEVE CARELL’İ İKNA ETMEYEN GİTSİN ********** İKNA ETSİN ULAN HEYT BE

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #625

Ne sevindin dostum ya :smiley:

(marko) #626

Yalnız IMDb’de ne The Office ne de Greg Daniels sayfalarında bir değişim görünmüyor. @eagle bana daha net bir kaynak at ALLAH MUHAMMED AŞKINA.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #627