Televizyon Odas─▒ ­čô║

(marko) #628

O STEVE CARELL BURAYA GELECEK K├ľPEK G─░B─░ GELECEK HEM DE UFFF M─░LENYUMUN EN B├ťY├ťK OLAYI YA AMAN YA NASSSI BEKLEYECE─×─░M YA RAB
@eagle t┼čk

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #629

Adam─▒n ba┼čka bir program takvimi varsa zor. Ama paran─▒n da y├╝z├╝ s─▒cakt─▒r. O olmadan Office olmayaca─č─▒n─▒ az ├žok biliy NBC

(marko) #630

BA┼×LATMASIN PROGRAMINA DA TAKV─░M─░NE DE YA. BU ADAMI 40 YA┼×INDAN SONRA BU D─░Z─░ VAR ETT─░ K├ľPEK G─░B─░ GELECEK. YOK M─░NYONLAR YOK B─░LMEM NE SESLEND─░RMEK YAKI┼×IYOR MU DEDEM YA┼×INDASIN SEN ─░T HER─░F G├ťLD├ťR ULAN B─░Z─░ G├ťLMEK ─░ST─░YORUM.

Konu The Office olunca Melih G├Âk├žekÔÇÖe ba─čl─▒yorum sevgili twit alemi, mazur g├Âr├╝n. WHERE ARE THE TURTLES ULAN

(Umut) #631

An itibariyle @solien

(alana) #632

ALLAHIM NEYD─░ G├ťNAHIM ─░STEMEDEN EZBERLED─░M :cold_sweat:

(Umut) #633

├ťzg├╝n├╝m :disappointed:
Benim de akl─▒ma tak─▒ld─▒, istemsizce s├Âyl├╝yorum, kendimi kontrol edemiyorum. :upside_down_face:

Edit: S├Âylememe gerek var m─▒ bilmiyorum ama be─čenme hakk─▒m yine bitti. ─░├žimde kal─▒yor sonra.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #634

─░┼čte 2018ÔÇÖde Amazon PrimeÔÇÖda g├Âsterime girecek yap─▒mlar:

Cord and TishÔÇÖs Rose Parade Special: 1 Ocak

Britannia: Ocak

Absentia: ┼×ubat

GRAND PRIX Driver: ┼×ubat

Sneaky Pete (2. Sezon): Tarihi Belirsiz

Bosch (4. Sezon): Tarihi Belirsiz

Picnic at Hanging Rock: Tarihi Belirsiz

King Lear: Tarihi Belirsiz

All Blacks: Tarihi Belirsiz

A Very English Scandal: Tarihi Belirsiz

Goliath (2. Sezon): Tarihi Belirsiz

Tom ClancyÔÇÖs Jack Ryan: Tarihi Belirsiz

The Man in the High Castle (3. Sezon): Tarihi Belirsiz

Patriot: Tarihi Belirsiz

Vanity Fair: Tarihi Belirsiz

The Untitled Alan Yang/ Matt Hubbard Project: Tarihi Belirsiz

Informer: Tarihi Belirsiz

Catastrophe (4. Sezon): Tarihi Belirsiz

The Romanoffs: Tarihi Belirsiz

Transparent (5. Sezon): Tarihi Belirsiz

The Gymkhana Files: Tarihi Belirsiz

The Grand Tour (3. Sezon): Tarihi Belirsiz

White Dragon: Tarihi Belirsiz

Homecoming: Tarihi Belirsiz

Phillip K. DickÔÇÖs Electric Dreams: 12 Ocak

Mozart in the Jungle (4. Sezon): 16 ┼×ubat

The Tick: 23 ┼×ubat

(yunus emre ) #635

AdanaÔÇÖda ge├žen S─▒f─▒rbir adl─▒ dizinin hemen ard─▒ndan BluTV Adana-CeyhanÔÇÖ─▒n arka sokaklar─▒n─▒ konu eden belgesel Benim Varo┼č HikayemÔÇÖi de yay─▒nl─▒yor. Bakal─▒m ara sokaklarda kimler neler yap─▒yor

(Umur) #636

Allahs─▒zlar beklettik├že bekletiyor.

┼×unun hakk─▒nda bilgisi olan var m─▒ bu arada?

(marko) #637

Muhitte etkinlik mi ba┼člatsak, ilk 6 b├Âl├╝m├╝ halihaz─▒rda izlenebiliyor. Ben de ├žok merak ediyorum.

(Umur) #638

Bizim mini dizi ba┼čl─▒─č─▒ var asl─▒nda, b├Âl├╝m say─▒s─▒ az ise oraya da g├Ât├╝rebilirizÔÇŽ

(marko) #639

Dizi 10 b├Âl├╝ml├╝k, ilk 6 b├Âl├╝m├╝ aylar ├Ânce yay─▒nlam─▒┼člard─▒.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #640

(yunus emre ) #641

ShowtimeÔÇś─▒n yeni drama dizisi The ChiÔÇśden fragman ve poster gelmi┼č. ShamelessÔÇÖa rakip mi geliyor diye d├╝┼č├╝nmeyin g├╝zel bir mahalle dramas─▒ olacak gibi Lena WaitheÔÇÖ─▒n de el att─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝rsek izlenilmeli.

(yunus emre ) #642

Danny BoyleÔÇÖun y├Ânetmenli─čini yapt─▒─č─▒ Trust dizisinden fragman gelmi┼č. ABDÔÇÖnin en zengin i┼čadamlar─▒ndan John Paul GettyÔÇÖnin torunu ├╝├ž├╝nc├╝ nesil John Paul GettyÔÇÖnin ─░talyaÔÇÖda ka├ž─▒r─▒lmas─▒n─▒ anlat─▒yormu┼č. ─░lgin├ž bir seri olaca─č─▒ belli.

(korhan) #643

Vampir dizimiz de yoldaym─▒┼č.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #644

Wattpad Cringefest olacak, rezerve edin.

Evet, ├Ânyarg─▒l─▒y─▒m.

Aaa, BluTv yap─▒yormu┼č.

Ama romance, vampirler, T├╝rkler ve gen├žlik kelimelerini birle┼čtirince yine de cringeworthy bir ┼čey ├ž─▒k─▒yor.

Sorry BluTv.

(korhan) #645

Net ├Âyle olacak. ─░sterdim ki vampirli─čin tarihi boyutuna falan girilsin, at─▒yorum Kavimler G├Â├ž├╝ÔÇÖnden beri AnadoluÔÇÖda ya┼čayan bir vampir falan olsun, flashbackler g├Ârelim. Vampir miti Do─ču AvrupaÔÇÖdan ├ž─▒kt─▒ sonu├žta bize ├žok uzak olmamal─▒.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #646

Ya en basitinden kli┼če bir Vlad vs Fatih yaps─▒nlar, romantizm olmas─▒n ona da raz─▒y─▒m.

Asl─▒nda fark ettim de, ne kli┼česi? Hat─▒rlad─▒─č─▒m bir C├╝neyt Ark─▒n filmi var, onun d─▒┼č─▒nda Vlad Tepes nam─▒na hi├žbir ┼čey yok.

Ya biz bildi─čin Cain vs Abel sonras─▒ndaki en b├╝y├╝k vampir olay─▒n─▒n ortas─▒nday─▒z, bununla ilgili hi├ž mi film olmaz?

Millet├že hayalg├╝c├╝m├╝z bu kadar m─▒ k─▒t bizim?

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #647

Muhte┼čem Y├╝zy─▒l, Dirili┼č.