Televizyon Odas─▒ ­čô║

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #668

Ben ┼ču an 2 sezon izledim.─░lk sezonu ├žok iyiydi 2.'si bana o kadar g├╝zel gelmedi ama fena de─čildi.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #669

(fza) #670
  1. sezonun ba┼č─▒na kadar izledim, devam edemedim araya ba┼čka ┼čeyler girdi─či i├žin ama evet, izlenir. Underrated, ├žok e─členceli 2 sezonu da. Devam─▒ konusunda fikrim yok, ben de bir ara devam edece─čim her ne kadar 3. sezonun izledi─čim kadar─▒ pek iyi gelmesede.

(me┼če) #671

Ben 14 15 ya┼č─▒mda falan izliyordum. O zaman gidiyordu tabii. Klasik amerikan ergen dizisi. Ama o kadar da k├Ât├╝ de─čil yani, kendi kulvar─▒nda en az─▒ndan.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #672

(ÔłÜ) #673

Amazon iyice a┼čt─▒ kendini bu s─▒ralar,

Lotr dizisi
Conan dizisi
Schwarzenegger ba┼čroll├╝ Western dizisi

Bakal─▒m daha neler gelecek.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #674

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #675

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #676

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #677

Facebook, Elizabeth OlsenÔÇÖ─▒n ba┼črolde olaca─č─▒ bir dizi i├žin 10 b├Âl├╝ml├╝k onay verdi.

Facebook, Elizabeth OlsenÔÇś─▒n ba┼črolde olaca─č─▒ bir dizi i├žin 10 b├Âl├╝ml├╝k onay verdi.
ÔÇśWidowÔÇś ismiyle ilk olarak ShowtimeÔÇÖa sunulan proje kanal taraf─▒ndan yeterince be─čenilmemi┼č. Fakat projeye inanan Olsen diziye bir yuva bulmay─▒ ba┼čarm─▒┼č.

An itibar─▒yla ismi netle┼čmeyen yar─▒m saatlik komedi drama dizisinin senaryosunu Kit Steinkellner kaleme alacak. Switched at BirthÔÇÖ├╝n yarat─▒c─▒s─▒ Lizzy Weiss dizinin y├╝r├╝t├╝c├╝l├╝─č├╝n├╝ ├╝stlenecek. James Ponsoldt, ilk b├Âl├╝m dahil birka├ž b├Âl├╝mde y├Ânetmenlik koltu─čunda oturacak. Olseb, Steinkellner, Weiss, Ponsoldt d├Ârtl├╝s├╝ yap─▒mc─▒ koltu─čunda birlikte yer alacak.
Olsen dizide bir yandan yeni kaybetti─či e┼činin kederiyle ba┼ča ├ž─▒kmaya ├žal─▒┼č─▒rken bir yandan da ge├žmi┼činden gelen ili┼čkilerle yeniden ba─člant─▒ kuracak olan gen├ž bir dulu canland─▒racak.
Ek: FacebookÔÇÖun Facebook Watch diye bir uygulamas─▒ varm─▒┼č Facebook dizilerin orada yay─▒nlyormu┼č T├╝rkiye de hen├╝z yok umar─▒m facebook T├╝rkiye de a├žar uygulamay─▒ ve ya bizde ki korsan kanallar Facebook yapt─▒─č─▒ diziler de yay─▒nlar. :slight_smile:

(fza) #678

Bu biraz endi┼čenlendirmedi de─čil ama Olsen i├žin in┼čallah ┼čans verece─čim ├ž─▒kt─▒─č─▒nda.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #679

Ben de yukar─▒da belirtti─čim gibi umar─▒m FacebookÔÇÖu Facebook Watch uygulamas─▒n─▒ t├╝rkiye getirir ve ya korsan siteler bu diziyi yay─▒nlar. :slight_smile:

(fza) #680

Bu kesin olur zaten, internet buras─▒.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #681

Facebook yapt─▒─č─▒ stranger diye bir dizi var. Onun hi├ž bir sitede bulamad─▒m. Ama bunun da elizabeth olsen falan var. :slight_smile:

(Kaan ) #682

(An─▒l Can) #683

┼×ark─▒lar─▒ muhte┼čem y├╝zy─▒ldan esinlenilmi┼č gibi geldi.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #684

Facebook, Elizabeth OlsenÔÇÖl─▒ Dizi Sipari┼či Verdi!
Facebook Watch, ElizaÔÇőÔÇőbeth OlsenÔÇÖ─▒n ba┼črolde yer ald─▒─č─▒ on b├Âl├╝ml├╝k komedi-dram projesine imza at─▒yor.
─░smi Widow olarak tasarlanan dizinin konusuyla ilgili resmi bir a├ž─▒klama yok ancak OlsenÔÇÖ─▒n gen├ž ya┼č─▒nda dul kalan ve ge├žmi┼č ili┼čkileriyle y├╝zle┼čen bir karakteri canland─▒raca─č─▒ s├Âyleniyor. Elizabeth Olsen yapt─▒─č─▒ ilk a├ž─▒klamada y─▒llard─▒r bildi─či ve sevdi─či bu karanl─▒k, e─členceli ve karma┼č─▒k hikayeyi insanlarla payla┼čmak i├žin sab─▒rs─▒zland─▒─č─▒n─▒ s├Âyledi.

Kit SteinkellnerÔÇÖ─▒n yaratt─▒─č─▒ ve senaryosunu yazd─▒─č─▒ dizinin showrunner koltu─čunda Lizzy Weiss var.

Y├╝r├╝t├╝c├╝ yap─▒mc─▒l─▒─č─▒n─▒ ise Elizabeth Olsen, James Pondsoldt, Robin Schwartz, Marc Turtletaub, Peter Saraf, Cynthia Pett, Brad Petrigala, Joe Liebma ve Lizzy Weiss ├╝stleniyor.

Ba┼člang─▒├žta Showtime taraf─▒nda geli┼čtirilen dizi, FacebookÔÇÖun online i├žerik platformu Facebook WatchÔÇÖun ilk orijinal yap─▒mlar─▒ndan biri olacak.
Kaynak: Beyazperde

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #685

The CW art─▒k pazar g├╝nleri de dizi yay─▒nlayacak. :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #686

Bir dc dizisinin daha habercisimi bu yoksa?

(K├╝r┼čad the Falcone) #687

Yan─▒yor yan─▒yor. Dizi Julius SezarÔÇÖ─▒n gen├žli─činden al─▒p iktidara geli┼čini anlatacakm─▒┼č.