The Dark Knight Trilogy

(meta) #183

Bu sahne benim aklımda hep, durup durup birden sinir patlaması yaşıyor diye kalmıştı.

(Burak) #184

Harvey o an morfin yemiş vaziyette olduğu için tam seçememiş olabilir. Ama sonrasında overreact yaşaması Talia Al Ghul ölüm sahnesini hatırlattı bana nedense kdskdsk

(•) #185

Ağzında ki yaraları görünce tam olarak o olduğuna emin oluyor. Başka bir şey değil yani :d

(•) #186

Bakın bu mutluluğun, emeğin, heyecanın, umudun fotoğrafıdır. Ağlamıyorum gözüme şarapnel parçası kaçtı.

(Kid A) #187

Flood yapmasana güzel kardeşim.

(Burak) #188

Fotoğrafın görüntü kalitesine bak Ersin tüplü televizyondan SS almış.

(Doğukan) #189

Hiç sevmem bu Üçlemeyi. Hııay Heeam Bıheeetmeeehan!

(Geek Velet) #190

Lütfen ama lütfen saçmalama.

(Serkan) #191

Aynen baya sacmalamisim o zamanlar. Talia’nin ölümü dışında on numara beş yıldız bi filmmiş doğrusu. Beğenmeyen yallah suudi kryptona

(Geek Velet) #192

İsyaaaaaaannnnnnnnnnnn

(Oozaru) #193

TDKR ne çöp filmdi be!:yum: Geçen Netflix’ten açtım, 1 saat sonra sıkılıp kapattım.

(Hakan) #194

Nolan ve Dark Knight serisini gömmeler başlamış.:confused:

(Barış Beyaz) #195

(Kid A) #196

Yalnız Anne Hathaway de Cat gibi Cat’di be. Sanırım TDKR’ın en iyi yanıydı. Yeni seri için dönse, “Neden döndü?” demem.

Bir de şu çok kral sahneydi ya.

(The Bear Jew) #197

Bazen sıkıntı bende galiba diye düşünüyorum. TDKR, serinin bana göre en iyi filmi. Kabul ediyorum, çok rahatsız edici hataları var ama “The Climb” sahnesi bile bu filmi çok sevmeme yetiyor.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #198

Sıkıntı değildir o kişisel görüştür,sıkıntı olsa duramazsın

(Y.F Apple Guru) #199

Beni de yaz yalnız değilsin :smiley: Bence de TDKR en iyi filmdi.

(The Bear Jew) #200

Tabi ki kişisel görüş. O cümleyi yazma sebebim, manyağın biri gelir " TDKR mı sen de hiçbir halttan anlamıyorsun" der diye.Muhit’te öyle birinin olma ihtimali az ama ben gene de önlemimi alayım :smile:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #201

Öyle biri çıkmaz ya,ben sevmem şahsen TDKR yi ama şahsi görüş,bunun yüzünden şahsa hakaret etmemeli kimse,etmez de çünkü ben muhite inanıyorum🙂

(Brainsucker) #202

Bende gayet seviyorum TDKR’yı.Seride ki en sevdiğim ikinci film.Özellikle kahramanların düşüş ve ardından yükseliş hikayelerini çok seven birisi olarak serinin bir önceki filmine kıyasla bir Batman filmi izlediğimi çok daha fazla hissetmiştim.