The Dark Knight Trilogy

(Mert Özden) #224

diagnostic retikul adlı kullanıcının ciddi bir ruh hastası olduğunu düşünüyorum.

(evethearteyes) #225

Haa biliyorum bunu tamam.

(Burak) #226

Bana zaten saçma gelen bu kadar agresif ve altı boş iddiaların bir noktada mantıklı olması. Ayrıca insanları paranoyaklığa sürükleyen de yine Hollywood. 11 Eylül saldırısının görüntülerinin televizyon kanallarında aynı anda yayınlandığını ve başka açıdan çekilmiş görüntülerinin olmadığını biliyor muydun? Bu görüntülerin de Hollywood’da çekildiği iddiaları var mesela. Araştırınca enteresan bilgiler ediniliyor gerçekten, tabi bunlar deep web’in kaçıncı seviyesinde bulunuyor tam emin değilim ksdsjkd.

(Kid A) #227

Sanıyorum Geekmuhit Deepweb Arşivi başlığını açma zamanımız geldi.

(Barış Beyaz) #229

Bu arkadaş her filmde ensestlik ve faşizm ile ilgili ögeler buluyor. En iyisi yokmuş gibi davranmak

(Devrim) #230

Ben de o an ruh halim nasılsa dinlediğim şarkının sözlerini ona uyarlıyorum kafamda. Bu arkadaş da yazısını yazıyor.

(evethearteyes) #231

#AktöreSaygıKuşağı

(was never real) #232

şu sahneyi izlemelere doyamıyorum… ↓

(Muhsin Bayram) #233

Collider’ın tüm zamanların en iyi 50 süper kahraman filmi geri sayımında birinci sıraya, tahmin edebileceğiniz gibi, The Dark Knight yerleşmiş

(Mert Özden) #234

Ben hayatımda bu kadar saçma bir sıralama görmedim.

İki numara Logan
Üç numara Civil War
Dört numara Avengers

Gerisine bakmaya kalbim dayanmadı.

Ciddi ciddi Spidey Homecoming’i, Spider-Man 2’nin üstüne koymuşlar. Rezil herifler.

(Burak) #235

Ben bunları ciddi ciddi takip ediyordum uzun süredir, Batman Begins listede ilk 10’a giremeyince takibi bıraktım.

(meta) #236

Liste baya zayıf. Bütün çalışanlara sormuşlar listeyi hazırlarken, teknik personel vs. de dahil. Collider heroes ekibine yaptırsalardı keşke, daha akla yatkın olurdu kesinlikle.

(evethearteyes) #237

Filmin tamamını onlarca kez, sahnelerini yüzlerce kez izlediğim, bir şeyler izleme ve okuma hevesimi başlatan ve en önemlisi her zaman için kalbimde çok ayrı yeri olacak olan bu şaheser vizyona gireli tam 10 sene olmuş. Sanırım ağlayacağım.

(Geek Velet) #238

Same. Star Wars’tan sonra ikincidir bende.

(K) #239

Lol

(Mert Özden) #240

Tam şu güzel anı bozmalık bir istek var içimde ha.

Muhitin Muhit Arşivi!
(evethearteyes) #241

Ne oldu şaheser kısmını alıntılayıp AHAHAHA mı yazacaksın :grin: İstediğinizi diyin olm zırlamam ki ben böyle şeylere

(.) #242

Doğum günün kutlu olsun…

(evethearteyes) #243

Allah’ım şu cevaplara bak…

(Burak) #244