The Protector (Netflix Türk dizisi)

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #22

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #23

Yani ben merakla bekliyorum.

İnşallah öyle olmaz.

Arkadaşlar ben türk dizilerin sizin kadar olmaz gözüyle bakmadım için büyük ihtimalle şevkle izleyeceğim diziyi. Yani sonuçta bir kaç sene öncesine kadar yabancı dizi izlemeye başlamadan önce tipik bir Türk dizisi izleyicisiydim. :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #24

Katılmıyorum Çağatay Ulusoy da hazar ergüçlü de gayet yetenekli insanlar ayça Ayşe turunda öyle.:slight_smile:

(Sevde Bulbul) #25

Dizinin görsel efektlerinin Harry Potter ve Stranger Things gibi yapımların görsel efektlerini yapan şirketin yapacağını atlamamak lazım. İnanıyorum, bu dizi güzel olacak

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #26

Ben hiç umutlu değilim valla. Ama bekleyip görelim tabi.

(Sevde Bulbul) #27

Bu dizi için uyarlanacağı kitabı alıp okudum, bi zahmet iyi olsun :joy:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #28

Bence dizin ilk fragmanın gelen kadar kesin bir şeyler söylemesek daha iyi bence. Bu da dizin yönetmen Can Evrenol yaptığı bir korku filmi fragman adam yönetmenliği baya övülüyor. :slight_smile:

(dubliner) #29

Daha önce konuşmuştuk bunu senle sanırım. Yetenek kısmına özellikle Çağatay özelinde zaten itirazım var da en son Hazar Ergüçlü’nün en son dizisini izledim. En ufak gelişme yok. Mimiklerine hakim değil, rol yaptığını çok belli ediyor ve dolayısıyla doğal değil. Ha, ben severim kendisini de yapamadığını düşünüyorum. Çağatay genel olarak üzerine koydu diyorlar da yetenek yok. İstediği kadar çalışsın, yetenek yoksa yapacak bir şey yok. Seçilmelerinin sebebi de zaten oyunculuk değil, ekranda nasıl durdukları ve fan sayıları.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #30

Katılmıyorum Çağatay bence gayet yetenekli ve kendin geliştiren bir.

Abi maalesef televizyon da izlediğimiz bir çok genç oyuncu öyle ama bu ne Çağatay Ulusoy ne de onun gibi genç oyuncular kötü oyuncu yapmaz. :slight_smile:

(Mehmet Can) #31

Çağatay Ulusoy manken olupta daha sonra kendini geliştiren nadir oyunculardan biridir. Oynadığı her diziden ve filmden sonra kendini geliştirmeye özen gösterdi. Oldum diyip durmadı ve kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor.

(Serkan of İzmir) #32

Çağatay döktürdü İçerde’de. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin yaw.

(Ömer Taşkaya) #33

Ben daha öncede söylemiştim tekrar söyleyeyim. Şu diziyi şuan İnfinity War’dan daha merakla bekliyorum.
Yani ne olacak, ne çıkacak karşımıza aşırı bir merak içindeyim. Tamamen Türk sinemasına farklı ve yabancı ya barındırdığı öğeler.

Birde son zamanlarda bu dizi kesin fos derken adamlar Narcos’un senaristini , Gradients Effect şirketini falan getirdiler işin başına.

Cidden ne olacak merakla bekliyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #34

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #35

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #36

İyi olmayacakmış gibi bir his var içimde

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #37

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #38

dizin isim harbiden The Protector olmuş. bir de Sanırım cuma günü fragmanı geliyor.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #39

Gelsin bakalım. İnşallah boş olmaz.

(alana) #40

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #41

İnşallah güzel bir fragman yaparlar ve dizi de güzel olur.