The Protector (Netflix Türk dizisi)

(Gizem) #42

Açtığım başlığın ismi güme gidecek diye korkmuştum doğru çıktı isim oh

(Emir) #43

Bu Raninimanini yıllar önce bir anda ortaya çıktı. Şimdi tüm oyuncular falan tv yorumcusu diye takip ediyor bunu. Kimse de nereden çıktı, bu kim demiyor. İlginç

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #44

Kendisi sektör için de olan biri daha önce radikal de yazılar yazıyordu. böyle çok var Sektör için de olup takma isimler ile yazılar yazıp twitter atan, ki bir tane geekyapar da var.

Çünkü o oyuncular hata diğer tv yorumcuların çoğu onu tanıyorlar. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #45

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #46

Bu arada dizi baş yazarlığını Narcos yazarlarığın da Jason George yapıyormuş. :slight_smile:

(Takeshi Kovacs) #47

Çok fazla klişe bir dizi olcağından eminim ancak saçmalıklarla dolu olmayıp ortalama kalitede bir dizi olması benim için yeterli olucak

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #48

İlk görsel sizdi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #49

Senaryosu Önce de sızdırılan ve çok eleştirilen o sahnenin replikler:
Cavidan holding, faysalın ofisi
Yakın plan: Bir televizyon ekranı amatör göruntülerin altında bir yazı bandı; Sultan ahmet meydanında silahlı çatışma ama televizyonun sesi yerine sakin bir klasik müzik.Geriye aciliriz, Bir duvara dizilmiş bir düzine televizyon.Farkli Dunya kanallarindan haber bultenleri.Dogal afetler, politik krizler, savaş.Daha da geriye acılırız koltugundaki faysal, elinde rakısı, kulaginda kulakliklari adeta her ekrani ayni anda izler.Hemen arkasinda ofise giren Leyla bir seyler soyler ama duymayiz.Faysal kulakliklarini cikartir, calan klasik muzigin kaynagi.
-Efendim Leyla

+Kusura bakmayın faysal bey, rahatsiz etmiyorum umarim.Bugun multecilere verilen saglik hizmetlerini denetlemek icin fikirtepedeki kliniklere ugrayacagim

-Baska bir sey var mi?

+Evet o kendini bilmez hadsiz hakan demir teklifimizi reddetti.Evet, neden reddettigini bende anlamadim o kadar hevesliyken.

Yani bana çokta kötü gelmedi her Türk dizisin de görebileceğimiz replikler. Bir de dizin çoğunlu günümüz de geçecek. Yani çok az osmanlı dönemin yer verecekler. :slight_smile:

( ◉) #50

Karakter Kaptan Amerika gibi geçmişle alakalı biri mi olacak? Osmanlı dönemi ne alaka?

(Emir) #52

LKASDFKŞLLAŞKSDFIOASJDFLKSADŞRJFSADLKFKLJSDFLKJASDFIŞSDJFŞLSDAFSDFDFASGASDF

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #53

Replikler bir daha okudum da absürt bir dizi olabilir.

(BİLMİYORUM!!!) #54

Abi bu tip nedir?! Moğol desen değil, çinli desen hiç değil nasıl bi hero tiplemesi bu?!

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #55

Valla osmanlı ordusunda o kadar değişik görünüşte savaşçı vardı ki ben en az tipi düşünüyorum

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #56

Ya bence dizin geçmişte geçen sahneleri için Çağatay 2. Bir rol oynuyor bence. Ki hikaye büyük bir kısmı günümüz de geçecek. :slight_smile:

Ben de, benim esas merak ettim dizi nasıl olacağı ki Netflix yurt dışı işlerin başarız ve kalitesi düşünce (ki kalite konusunda dark diyorum ve susuyorum. )umutlanıyorum. :slight_smile:

(Ömer Taşkaya) #57

Cuma günü fragman geleceği kesin mi ? Hiç görmedim internette haber.

(yunus emre ) #58

çağatay ulusoy gitmiş Roma’daki etkinlikte konuşmuş. Dizi biraz kısa bir sürede çekildi gibi geldi ama bakalım sonucunda ne çıkacak merakla bekliyoruz.

(Geek Velet) #59

28 günde bir sezon mu çekilir! Haklısın. :slightly_smiling_face:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #60

‘‘Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’’ Senaryonun uyarlandığı kitap. Okuyan bilen var mı_? En azından nasıl bir iş geleceğini az da olsa tahmin edebiliriz.

(BİLMİYORUM!!!) #62

Çekimler bitti mi ki?!

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #63

dizi’i en başta behzat ç. senarist mehmet ercan erdem ile pınar bulut yazıyordu. sonra netflix onlarla anlaşamadı ve Narcos yazar Jason George verdiler görevi bu ben bir azcık endişelendiriyor. sonuçta yabancı bir adam bizim kültürümüz, örvü ve adetlerimiz bilmeyebilir ama öte yandan netflix amerikan farhı bir şeyde istemiş olabir?