The Protector (Netflix Türk dizisi)

(Hakan) #105

(Umur) #106

Tövbe hocam, şuan MCU’da bulunan karakterlerin %90’ını Yeşilçam’da biz çektik. Hani kötü diyebiliriz, iyi değil diyebiliriz ama kültürüne sahip değiliz demek, geçmişi yok demek. Olmaz. Zaten onlar dışında da bayağı kahraman/antihero filmleri var o dönemlerden. Geçmişi olan bir ülke değiliz demek ayıp, günah. Onu son zamanlarda böyle işler yapmayan bir ülkeyiz diye değiştirmek en doğrusu olacaktır. Yapmayın etmeyin…

Ayrıca, Türkiye’ye en kolay girebilecek tarz filmlerden birisi bence, hani orta yaş ve üstü kısım aşina bu işlere küçükken çizgi roman da okumuş büyük bir çoğunluk var, filmlerini izlemiş de var. Onlardan küçükler de zaten MCU gibi bir şey izliyor senelerdir.

(dubliner) #107

Haklısın. Benim hatam. Bırak Türk sinemasını, Hollywood sinemasında bile süper kahraman filmlerine hakim biri değilim. Hem o sinema türüne pek aşina olmadığımdan hem de bekletim farklı olduğundan muhtemelen önyargılı yaklaşıyorum yapıma ama yine de başarılı bir iş çıkacağını pek sanmıyorum. Umarım yanılırım.

(Umur) #108

Umarım… Güzel bir şeyler gelirse başarıyı otomatik olarak alır diyorum ben. Ülkece müsaitiz. Zaten ülkede Netflix kullanan tayfa bu tarz işleri seviyor. Umarız iyi olur.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #109

Protector’a gel.

( ◉) #110

Tam bunun için girmiştim hızlı davranmışsın :slight_smile:

Netflix PR departmanı kafasını taşlara vuruyordur şuan.

(Ömer Katipoğlu) #111

Haydaa… Diziye nolacak şimdi?

(Emir) #112

Prison Break Türkiye uyarlamasıyla bir crossover çekilebilir

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #113

@Kursad_Sahin , @tanrininlutfu , @mrdata , @EmirBK diziye bir şey olmaz sadece baş rol oyuncusu değişir bir de vizyon tarih değişir ha bir de yeniden çekim giderler.

( ◉) #114

Dkdjdkd diziye bir şey olmamış hali bu mu oktay

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #115

Ya dizi her türlü yayınlar demek istedim.

(Hedef 2019) #116

İçerde misin evlattttt

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #117

Para ödeyip,çıkar belki

(Umur) #118

Uyuşturucuda bu yok. Yüz kızartıcı suçlarda yok hatta, karar daha onaylanmamış sanırım, haber öyle diyor. Onaylanmasını beklerler, eğer o sırada avukatları ayarlarsa para cezasına ve denetime falan kurtulurlar ama ticaretten almışlar adamları. Geçmiş olsun o dört yılı yatarlar.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #119

(Ali) #120

Adam süper kahraman olacaktı, villain çıktı.

(Oneironaut) #121

Hakikaten hayat ne garip ya; tam dünyaya açıldım derken bir bakıyorsun uyuşturucudan hapse gireceksin.

(fza) #122

Bu haberle ilgili en sevindiğim şey Gizem Karaca denilen yeteneksizi uzun bir süre ortalıkta görmeyecek olmamız.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #123

Kendine yazık etti Çağatay. İçerde’deki güzel performansından sonra bu diziyle beraber dünya çapında tanınmış bir aktör olabilirdi.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #124

Zengin koca da bulmuştu,bir anda her şey çöp oldu :joy::joy::joy: