The Protector (Netflix Türk dizisi)

(Geekiz ama ergeniz) #125

(Oozaru) #126

Aynen. Sırf güzellik yarışmasında derece yaptı diye, böyle vasat oyuncuları ekrana çıkartıyorlar. Kadını ne zaman görsem, gözlerim kanıyordu.

([Godwoken]) #127

:wave:

(Ertunç Doğan) #128

Sadece Can Evrenol için üzülüyorum. Yoksa dizi hiç umrumda değildi.

( ◉) #129

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #130

(Ali) #131

" Hayaller netflix hayatlar metris "

Kim bulmuşsa helâl olsun hahahhaa

(Ömer Taşkaya) #132

Ahahahhahah bulana helal olsun valla sabah sabah iyi güldüm.

(Yiğitcan Erdoğan) #133

Bir insanın hapse girecek olmasına sevinecek kadar taş kalpli olma dostum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #134

@acyberexile katılıyorum ben de gizem karaca oyunculuğunu pek beğenmiyorum. Ama yinede böyle konuşmak pek doğru gelmiyor.

([Godwoken]) #135

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #136

(Berkant) #137

Ciddi ciddi yalan mı ? Kim ortaya böyle bir yalan attıysa güzel uydurmuş :slight_smile:

(Gizem) #138

Teyze çok kızmış haberlere belli

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #139

@Tophsecret kadın sektör için de biri yalan haberler de hoşlanmıyor.

(fza) #140

Bunu söylemen iyi oldu. Tabi ki bir seçenek sunulsa ‘‘Evet, hapse girsin sırf tv’de görmeyeyim diye’’, demem ama iş ‘‘Hapse girdiği kesinleşti’’, noktasına gelirse(geldi mi bilmiyorum) böyle bir yorum yapmamda çok bir sakınca yok bence.

Hapse girmesine sevinmiyorum kısacası, ortalıkta gözükmeyecek olmasına seviniyorum.

Gerçi, cidden suçluysa hapse girmesine de sevinirim tabi ki ama o ayrı bir konu.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #141

Çekimlerin tamamlanmasına 1 hafta kalmış.

(Yiğitcan Erdoğan) #142

Ben böyleyse bile böyle görmüyorum. Uyuşturucu madde kullanan adamın etik olarak yanlışı varsa kendinedir. Kul hakkı yememiş, can almamış; salt kendine zarar vermiş. E ne ben de akciğerleri yakıyorum on yıldır nikotinle. Koy rehabilitasyon merkezinde bağımlılığından arınsın tekrar topluma faydalı bir vatandaş olsun, mahpus çözüm mü?

Bu arada satış ithamını es geçip buna vurgu yapıyorum, çünkü proje başına yüzlerce bin lira kazanan revaçta aktörlerin torba tutması akıl karı bir önerme gelmiyor. Yok harbiden satış varsa bu adi suç değil, beyaz yaka suçudur, kaçak sigara satmaktan hallicedir. Gençlere ve küçük çocuklara sattıysa ver on yıl sürünsün. Yoksa para cezası bas geç. Yine ağır cezalar bunlar.

Portekiz tüm uyuşturucuyu dekriminalize etti uzun süre önce. Faydasını da çok gördü. Hep beraber araştıralım bakalım napmışlar, neyi doğru, neyi yanlış.

(Geek Velet) #143

İşte sosisyoloji bilen adamların yönettiği ülke.

(Winston Smith) #144

Portekiz’ de hangi uyuşturucu türlerini dekriminalize etti buna da dikkat etmek gerek.