The Witcher Netflix Serisi

(√) #62

Çok kafam karıştı ya bir el atsanıza. Şu kitapların listesini sırayla yazabilecek olan varmı ? çevrilmeyen kitaplar da varsa belirtebilirmisiniz ?

(Umur) #63

Henüz ilk 4 kitap Türkçe’ye çevrildi.

• Son Dilek
  • Kader Kılıcı
  • Elflerin Kanı
  • Nefret Çağı

Season of Storms diye bir kitap var bir de, 2013 yılında çıktı ama yeni İngilizce’ye çevrildi. Sanırım Son Dilek ve Kader Kılıcı kitapları arasında geçiyor.

(√) #64

Hmm, peki kitapların çevrilme hızı nedir yani 5.kitap ne zamana çıkar bir bilgi varmı ?

(Umur) #65

Tam tarihlerini bilmiyorum ama ilk 3 kitap arasında uzun bir zaman yok. 4. kitap onlara göre biraz geç çıktı. 5. kitap hakkında bir haber yok diye biliyorum henüz.

(Serkan of İzmir) #66

Kayıprihtim forumda Pegasus yayınları başlığında yazıyorlar genelde gelecek kitabın ne zaman çıkacağını. Haziranı Temmuzu bulur muhtemelen ama.

(√) #67

Yakınmış o zaman ya iyi.

(Serkan of İzmir) #68

Arada bir de The World of Witcher çeviriliyordu Türkçe’ye, o yüzden biraz gecikme de olabilir 5. Kitapta.

(√) #69

Aa sahiden onun sormayı unuttum o kitap sanırsam “Game of Thrones Westeros’un anlatılmamış tarihi” kitabı tarzı ansiklopedik birşey değilmi ?

Sahaflarda türkçe olarak bulunuyormu acaba ?

(Serkan of İzmir) #70

Aynen awoiaf gibi witcher evrenini anlatıyor.

(Witch-Dentist of Muhit) #71

Yalnız şu an Witcher serisine başlamaya karar verdim.

(Umur) #72

Bu arada burası dizi başlığı. Meşgul etmeyelim. Genel Witcher muhabbetlerini burada yapıyoruz:

@dt.msy çok yerinde bir karar :+1:

(Hear me and rejoice) #73

(Emre) #74

Off, en çok beklediğim şeylerden. Bu dizi için casting’in diğer dizilerden çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Belki de evreni çok sevdiğimdendir bilemiyorum ama inşallah memnun kalırız ya.

(Ertunç Doğan) #75

Bence ne en çok istenen ne de istenmeyen bir casting olucak. Ben en çok Dandelion’ın kim olucağını merak ediyorum. Açık ara en sevdiğim karakter

(Serkan of İzmir) #76

Ben en çok Ciri’yi merak ediyorum ya. Diğer karakterler iyi oyunculuk gösterdiği sürece sıkıntı yok ama Ciri ile duygusal olarak bağ kuramazsam hiçbir anlamı kalmaz.

(Oneironaut) #77

Paşamı oynayacak adamdan bir erkek olarak aşırı etkilenmeliyim. Sesi güzel olmalı ayrıca.
Benim kriterlerim bunlar.

(Emirhan) #78

Oyunda Geralt’a kurt gibi tip yaptılar ona benzer bir oyuncu görmezsem garip hissederim. Geralt’a yan profilden benzeyen aklıma gelen ilk kişi Kurtlar Vadisi Memati. İnanmayan googlelasın.

(Serkan of İzmir) #79

Memati’yi ayakkabısının topuğuyla iksir şişesi açarken hayal ettim de… Sıfır şaka bu cast acilen ya-pıl-ma-lı.

(Emirhan) #80

Witcher 3 spoilerı

Memati Geralt Ciri’nin cansız bedenini bulduğunda uyan mamoş çalsa??? Yürekler parçalanır amq

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #81

Kötü oynayanlar için.