The Witcher Netflix Serisi

(Oneironaut) #82

Spoiler

tüm oynayanlar için aslında. Ciri’yi bulup ölü sandığımız andan bahsediyor sanırım. Gerçekten öldüğü sonda Ciri geri dönmüyor çünkü

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #83

:+1: Daha sonra bir acaba diye düşündüm ama o sırada Family Guy izlediğim için düzeltmeye çalışmaya dahi tenezzül etmedim.

(Emirhan) #84

Aynen oyunun ortasındakini diyorum @Lalaith’in söylediği gibi. Benim finalim güzeldi.

Gördüğüm final spoilerı

Ciri imparatoriçe olmak için yola çıktı. Witcher olduğu son bana göre güzel değil :smiley:

(Kerem) #85

Ciri’ye kılıcı verirken yaşadığım mutluluğu tarif dahi edemem, kraliçe sonu baya kötü son bana göre.

(Oneironaut) #86

ben de öyle düşünüyordum ama sonra daha iyi olduğuna karar verdim. Ekmek parasına çöplüklere girip, iğrenç yaratıklarla savaşacak
Tek hataya bakar ölmesi. Üstelik Witcher da değil tam olarak.
İmparatoriçe olarak diyarı, sistemi düzeltebilir. Diyara daha iyi koşullar sağlayabilir ve en önemlisi kalıcı barışı sağlayabilir.

(Serkan of İzmir) #87

Geralt ve Ciri’nin kaderleri birbirlerine bağlı ya. Bence hiçbir zaman ayrılmamalılar. O yüzden Ciri’nin imparatoriçe olup Geralt’tan ayrılması bana çok buruk geliyor. Ayrıca Ciri çocukluğundan beri Witcher olmak isteyen biri. Onun için mutlu son Witcher olmak İmparatoriçe olmak değil ki. Geralt ve Ciri’nin omuz omuza witcherlık yaptıkları düşüncesi daha çok hoşuma gidiyor benim.

(Emirhan) #88

Ya arkadaşım kız evrenin en güçlü canlılarından biri. Napsın ömür boyu meczup gibi canavar mı avlasın??? Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir kardeşieem taht hakkı da var. Babasından daha iyi yönetir diyarı. Benim oyunumda Nilfgaard kuzeyi ele geçirmişti. Bu da canım Ciri’min daha fazla yere barış getirmesi demek. Romantik kardeşlerim sizleri de anlıyorum ama neyse ki @Lalaith kardeşim gibi mantığıyla düşünenler de var. Ya ayrıca Ciri tahta oturmaya gidiyor diye niye araları açılıyor onu da anlamadım. Geralt’ın saraya girme yasağı mı var?

(Oneironaut) #89

Pek tabii, fakat Efendim hatırlarsanız Witcher olduğu oyun sonunda da bir süre sonra yolları ayrılıyor. Artık bayramdan bayrama görüşüyorlar, yani imparatoriçe olsa da görüşmeleri aynı sıklıkta olacak. Üstelik mutasyona uğramadı, bunun eksikliğinden büyük bir zarar alıp ölmesi söz konusu.

(Serkan of İzmir) #90

Yaw ben de istemem kızımın sürünmesini tabi ama Ciri bir tahtta oturup ülke yönetecek bir yapıda insan değil bence. O rahat durmaz illaki bi aksiyona girer.

@Lalaith biliyorum da ben kendi kafamda hiç ayrılmamışlar gibi varsayıyorum hep ya. Kader Kılıcı’ndaki Biraz Fazlası hikayesinden sonra bu ikiliyi ayırmak çok koyuyor bana. Kitaplarda da doya doya takılamadılar beraber bari bu finalde beraber olsunlar. :frowning:

(Ertunç Doğan) #91

Ciri’nin karakterini bezimseyince şunu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Ciri’nin kesinlikle kraliçe olmaması gerek kesinlikle. Çünkü kraliçe olursa düzeni değiştiremeyecek düzen onu değiştirecek. Üstelik kraliçe olduğu gelecekte onu Geralt bile koruyamaz. Witcher’ın dünyasında iyi insanlar pek kazanmıyor çünkü. Üzgünüm ama kraliçe olup daha büyük bir tehdit olucağına bir witcher olup gücünü daha iyi şeyler uğruna kullanması net daha iyi.

(Emre) #92

Altered Carbon izlerken aklıma gelmişti, Joel Kinnaman’dan çok iyi Geralt olmaz mı sizce de? Altered Carbon’daki karakteri zaten bir nevi Cyberpunk Geralt’tı. Vücudu efso, ses tonu Geralt’a gider, tipi gayet yakışır. Benim içime baya sindi, siz ne dersiniz?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #93

Ya bu dizin senaryo ekibin Daredevil ve diğer netflix-marvel dizilerin de oluşturulması benin endişelendiriyor umarım güzel bir iş izleriz. :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #94

Belki tepki toplayacağım ama emilia clarke’in Triss rolün oynamasın isterim.
images
unnamed

(Dovahkiin) #95

200w%20(1)

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #96

O zaman sana şunun öneriyim :

indir

(Kid A) #97

Castingden konu açacaksak Eva Green as Yennefer of Vengerberg :pray:

(Serkan of İzmir) #98

Oha Yennefer’in böyle fotoğrafı mı varmış?

(Oneironaut) #99

Emilia’nın oyuncu olmaması lazım, bir de Triss deniyor.

(Oneironaut) #100

Kesinlikle, kesinlikle ve kesinlikle!

Edit: Flood için çok pardon. Coşkuyla hataya düştüm.

(Witch-Dentist of Muhit) #101

Karakter herhalde meme açıyor evrende.