Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Doğan) #1

Evet, bu başlık altında film gelene kadar teorilerimizi, haberlerimizi; film geldikten sonra eleştirilerimizi yapıyoruz.

Captain America: Civil War Platformu
( kizilaslan) #2

mutsuz etme ihtimali yüksek film :S

(Mehmet Can) #3

Seri ortalama başladı ortalama bitecek bence.

(Doğan) #4

Gerçekten en kötü MCU filmleri Thor solosuna ait, o nedenle benim de beklentim yüksek değil. Ragnarok felsefik ve komplike bir hikaye aslında, Hulk kadroda. İmkanları da var, umarım bizi şaşırtırlar ve güzel bir şey ortaya çıkar.

(SNIKT!) #5

Thorda anlatılabilecek binlerce öykü varken hep böyle abuk sabuk filmler çekiyorlar,ulan ragnarok nedir ya.Çizgi romanlarda bu olayın sonuçları çok büyük olduğundan filmde yapılmayacak o.Sadece bu yüzden hem konunun israfı hemde başka güzel öyküler varken bunu anlatınca filmide israf ediyolar.Kevin dr strange'e olan ilgisinin 10da 1ini ayırsa mcu nun en muhteşem filmi olabilme kapasitesi var,konu öyle çünkü.Thoru kendi solo filmlerinde dünyaya getirerek büyük hata edildiğini düşünüyorum sonuçta adam zamanında cehennem vari biryere gidip iblis pataklamış birisi.Kara elfler geliyo son savaşı nedense dünyada geçiyo onca gezegen varken...

(Eğlence Türkiye) #6

https://www.youtube.com/watch?v=BbC-wKuG4XE Dostlar müjde , Thor Ragnarok - Hulk'unda olduğu bir sahne sızmış

(Mesut) #7

99999 kez paylaşılıyor bu. Fake bu. Çekimleri başlamadı daha. Oyuncu kadrosu belli değil

(Doğan) #8

Hulk'ı sırf kendi üçlemesi olmadığı ve Civil War'da da yer almayacağı için bu hikayeye koyduklarını düşünüyorum. Umarım altından kalkabilirler. Yoksa Hulk ne arar la Ragnarok'ta. Bir de bu konu için aslında Marvel News başlığı kullanılsa daha iyi olur.

(SNIKT!) #9

Hulk vs animasyon serisi vardı mesela orda loki hulku odini öldürsün diye çağırıp büyüyle aklını karıştırıyordu.Burda da büyük ihtimal loki ve thor ya ragnoraktaki o yılanla(Jörmungandr)yada Surtur ile savaşırken cağıracaklar

(Oğuz Kaan Tunca) #10

Thor ragnarok ta olur.bi kac avengers ta gelir.birlikte jörmungadr la savaşirlar

(Doğan) #11

Sadece Hulk var kadroda Avengers üyelerinden. ÇR'da bir ara Cap ve Iron Man görünüyordu, belki onların boşluğunu doldurmak adına da gelebilir. En iyisi bununla ilgili bir başlık açıp, oradan devam etmeli.

(Burak Temizsoy ) #12

Hulk vs Thor da vardı Anşmasyon hakkında spoiler Loki Bruce Banner'i kaçırıp onu Hulk'a çevirip Banner'ı da içinden çıkarıp Asgard'a saldırtıyordu. Hatta Banner'i öldürüyordu. Hulk Thor'u öldüresiye dövdükten sonra Enchantres taraf değiştirip Thor'u kurtarıyordu. izlemeyen varsa izlesin bence.

(Yiğit Çanga) #13

Eğer hulk burda da beyin kontrolüne kurban giderse sıkılırım biraz ultronda da aynı şeyi yaptılar çünkü

(Denizcan Sel) #14

Gayet gerçekçi gibi duruyor. Nesi fake?

(K) #15

Thor : Dark World'un silinmiş sahnesi olduğu söyleniyor.

(Uğur Can Aksu) #16

Bütün filmlerin duyurulduğu bi fuar vardı, orada Civil War, Infinity War felan her şey sıralanmıştı; ben yine buna yükselmiştim en çok. Odin utandırmasın!

(Mesut) #17

Oyuncu kadrosu belli olmayan,çekimleri başlamayan bir filme ait olduğu iddia edildiği için fake.

dediği gibi durum.

(Tsuchigumo) #18

What We Do In The Shadows'u izledikten sonra, ben bu filmden çok umutlandım. Taika Waititi çok iyi ir iş çıkaracak gibi geliyor.

(SNIKT!) #19

Aynen thorda zirveyi vurup solo thor öyküsü yapmayı bırakabilirler

(Yanıyorsun Fuat Abi) #20

Bilmiyorum daha önce böyle bir teori atıldımı hulk bence enchantress tarafından büyülenip asgardın felaketi olup ordan planet hulk filmine geçiş olablir mi ?