Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Kid A) #4777

Mizahının kalitesinin nereden geldiği belli oldu güzel kardeşim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4778

Hahahah gülerken sandalyeden düştüm dostum güzel mizah. :joy: :ok_hand: :100:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4779

seçmece yapıp kötü bir espriyi alıp “bak ne kadar kötü bir komedi programı” demek de bilemiyorum. ülkenin genel kritik getir(eme)me biçimi bu.

evet güldür güldür genel olarak seviyorum hatta bazen baya gülüyorum. bazı skeçler rezilken bazı skeçler yarabiliyor… gocunmuyorum, yine olsun yine gülerim

(Witch-Dentist of Muhit) #4780

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #4781

Uluç hesap gitti göremedim ama bu post nedir??? Bir şey demedik knkm

(Serkan of İzmir) #4782

Güldür güldür duyarı yediğin için mi bıraktın hesabı doğru söyle.

(Morpheus) #4783

Thor God of Glass Windows

Bu sahneleri bilerek mi koyuyorlar çok merak ediyorum :slight_smile:

(Dovahkiin) #4784

Fazlalığına bakarsak olabilir :grin:

(anon21711647) #4785

Hıaah ne Tanrı ama

(Can) #4786

Şurada Loki ölünce arkaplanda çalan müziği Ragnarok’ta tiyatro sahnesindeki koro söylüyor :smiley: Filmi izleyip gelmişler herhalde.

(Seni özleyeceğiz Emir... ) #4787

Aynen Thor 2’yi seven biri olarak bu sahnedeki müziğin oraya gönderme olduğunu direk anlamıştım. Ayrıca Thor’un annesinin cenazesinde de aynı müzik çalıyor.

(Berkant) #4788

Adamlar kendi serilerindeki filmin parodisini yapmışlar bildiğin.Ben de o sahnedeki müziğin Thor’un annesinin cenazesinde ve Loki’nin ‘‘Ölümünde’’ çaldığını İW’a hazırlık olsun diye bütün MCU filmlerini tekrar ederken fark etmiştim :slight_smile:

(fza) #4789

Çok güzel bir parça.

Ben Thor 2’de cidden üzülmüştüm bu sahnede.

(Berkant) #4790

Yanılmıyorsam Thor 2’deki Loki’nin öldü gösterildiği sahnede planlanan senaryoda gerçekten ölüyormuş.Hatta test gösterimlerinde film o senaryolu haliyle gösterilmiş.İnsanlar tepki gösterince sonradan o son sahnedeki Loki’nin babasının kılığına geçtiği sahneyi eklemişler ve Loki’nin ömrünü biraz daha uzatmışlar MCU’da :slight_smile:

(fza) #4791

Şu ‘‘test audience’’ denen kitlenin doğru düzgün olumlu bir halta yaradığını hatırlamıyorum. Aklıma Deadpool 2’de Cable ve Domino’nun sahnelerinin arttırılmasına yaradıkları geliyor bir tek.

Onun dışında ne zaman bir filmde ki sahne test audience yüzünden değiştirilse; orjinal halini daha çok seveceğim düşüncesinde buluyorum kendimi.

Ne güzel olurdu böyle ölseydi. Infinity War’da ki ölümü hiçbir şey hissetirmedi ve umrumda bile olmadı.

(Berkant) #4792

Ben tamamen ‘‘Test audience’’ kavramına karşıyım.Hem spoiler bakımından aşırı riskli bir etkinlik hem de beğenenler tarafından erken ve şişirilmiş yorumlar düşünce filmden hemencecik umutlanmana sebep oluyor ama ortaya çıkan sonucun bununla alakası olmayınca hayal kırıklığı yaşıyorsun.Örnek göstereceksem JL’nin vizyona girmesinden 2 ay önce yapılan test gösterimlerinden çıkan eleştirilerde herkes filmi yere göğe sığdıramıyordu.Hatta hiç unutmam yorumların birinde ‘‘Marvel should be panic’’ yazıyordu.Orataya çıkan sonucun bununla ilgisi yoktu tabi.Test gösterimlerinden negatif not alıp da filmi daha da çorbaya çevirmeleri de ayrı konu.Dark Phoenix mesela sırf bu test gösterimlerinden aldığı negatif tepkilerden dolayı ortalarda yok.Yönetmenlerin filmi çekmeden önceki planını ve vizyonunu değiştirmelerine yol açıyor bir yandan.Bence hiç olmasın daha iyi.

(fza) #4793

Ben de çekilmesi amaçlanan filmin; değiştirilmeden vizyona sokulması taraftarıyım. İyi mi, kötü mü bırak gerçek seyirci karar versin.

(Berkant) #4794

Bir de şöyle bir şey var.Bir sahne çekmişler.O sahne filmin işleyişi ve senayosu açısından çok önemli yer kaplıyor ama sahnenin efektleri ve kurgusu daha planlanmadan gösterildiği için insanlar nefret ediyor.İnsanlar nefret edince de kesiyorlar ve o sahneye acele bir şekilde daha farklı bir şey çekiyorlar.Sonra ortaya çıkan yeni sahne eskisi kadar etkili olmuyor.Halbuki sahnenin tamamlanmış versiyonunu izleyen insanların düşüncesi daha farklı olabilirdi.Dediğin gibi gerçek seyirci karar vermeli.

(fza) #4795

Filmi tamamlamadan göstermiyorlardır bence. Efektler bitmemiş olabilir ama kurgu final kurgusudur bence.

(Berkant) #4796

Dediğin gibi de olabilir tabi.