Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Serdar Aslan) #4289

sızan infinity war fragmanında da iki gözü sağlamdı. Sonraki fragman da birini sökmeye karar vermişler :)))

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4290

İşin garibi Heimdall ve Valkyrie’nin saç şekilleri de filmdekinden farklı. Bence çizer kafasına göre bir şey denemiş.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4291

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4292

Thor WW’yi geçmiş hasılatta.
WW:821 milyon dolar
Ragnarok:Şu an 833 milyon dolarda

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4293

Bir ihtimal GOTG yakalar ama 850’de bitirir muhtemelen.

(marko) #4294

Thor filmi bile Wonder Woman’ı geçmiş ne demek ya WB istifa kardeşim bu ne rezillik. Demek ki Man of Steel 2 çekseler Rocket Racoon kadar gişe yapamayacak ya ahahah rezillik. Para kazanmak için karakterlerin kimyalarıyla oynayıp saçma sapan filmler yapıp (bu dediklerim WW için geçerli değil btw) sonra da gişede rakiplerine yeniliyorlar LOL.

(JR Ewing) #4295

Çizgi roman uyarlaması filmlerde ABD’deki gişe verileri bakımından, son beş yılda Wonder Woman’dan daha yüksek gişe geliri elde eden sadece Avengers: Age of Ultron var.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4296

Yalnız wonder woman ile thor’u aynı kalibreye koymamak lazım popülerlikte. thor hem daha popüler (sinemada daha fazla ve daha erken tanındı) hem 3. film olup ragnarok içermesi, hem de hulk ve doctor strange’i de filmde barındırması… buna rağmen çok da fark yok kazanç bakımından… ww daha eski bi kahraman olabilir ama daha popüler değil…

(Ertunç Doğan) #4297

Thor WW ın Amerika da yaptığı gişenin yanına bile geçemedi. Spider-man gibi büyük bir marka bile yanına yaklaşamadı Amerika’da! Ve box office için amerika gişesi daha önemlidir ve 1. sıradadır.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4298

Nasıl yani ? Bir ülkede yaptığı gişe tüm dünyadakine bedel mi ?

(Hear me and rejoice) #4299

Thor dunyada populer abd de cok olmasa da olur 300m kendi ulkesinden 500 diger ulkelerden 500 milyon dolar az mi?

(ali bayraktar) #4300

Dc marveldan sadece bir hamle iyi yaptı kadın super kahraman filmi çıkartarak şuan kadın herolara çok fazla istek var bunun buyuk etkisi var

(Xάος) #4301

WW tamamen kadın superhero furyasından o kadar gişe yaptı Amerika’da. Zaten filmi de o yönü üzerinden pazarladılar sürekli.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4302

Bende alamadım valla filmin sonu bence çok kötü.CGI desen o da berbat.İyi film ama abartıldığını düşünüyorum.

(InMemoryOfEmirBK) #4303

Bundan boxoffice’in haberi var mı :d

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4304

ben de tam tersi hakettiği değeri bulamadığını düşünüyorum… CGI konusu, neden bu kadar insandan insana değişiyor? (bu filme özel değil)… çok kötü diyorsun ama ben neredeyse mükemmel görüyorum…

(Hear me and rejoice) #4305

ben filmden memnunum ama helayı çok daha fazla görmek istedim ragnaroku izlerken çünkü şahane olmuştu umarım mcu da görürüz avengers 3 ve 4 te de

(Can) #4306

Galiba WW’dan bahsetti :grin:

(Hear me and rejoice) #4307

:smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4308

Metni bağlamında değerlendirmezseniz ne olur sorusuna cevap olarak: