Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Hear me and rejoice) #4309

bende ragnaroktan bahsediyorlar herhalde deyip onla ilgili yazdım haha :smiley:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4310

anaaaa WW’den mi bahsetmiştin? çok pardon ya… özür dilerim

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4311

Üzdün 3 nokta reyiz.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4312

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4313

Bu güne kadar ki en iyi wallpaper bu sanırım.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4314

Posteri yapanın diğer çalışmaları için

Mesela şunlar çok iyi

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4315

Thanks . :+1:t6:

(fza) #4316

Son zamanlarda gördüğüm en iyi çalışmalardan biri. Harika olmuş!

(marko) #4317

Poster üç filmden de iyi ya.

(Can) #4318

26 Şubatta Blu-Ray geliyor.

(Hear me and rejoice) #4319

erken değilmi biraz ya ben mart sonu gibi bekliyordum

(meta) #4320

The Dark World’e god of thunder’ın "of"u kalması harika detay.

(Boş İnsan) #4321

of

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4322

sağdan sola bir iki üç şekldinde dizilseydi o zaman Tanrısı kısmı 3. filmle cuk otururdu bence.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4323

Thunder kelimesi Hela’nın ‘‘What were you the god of again?’’ sorusunun direk yanıtı yalnız. Bu yüzden Ragnarok’a daha da cuk oturmuş bence.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4324

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4325

(fza) #4326

Tessa Thompson ne uyuz bir kadın ya. Berbat. Keşke bunu korumak için ölen Valkyrie ana kadroda olsaydı.

Immigrant Song çalan sahneler, bu sene beni en çok gaza getiren sahnelerdi. GotG2’de de Chains’in çalıp Star-Lord’un babasına karşı çıktığı sahne acayip gazdı. Spider-Man’de hele… Pardon, Marvel’ın büyük kahramanının doğru düzgün gaza getiren bir sahnesi yoktu.

(Can) #4327

Dikkatli bir seyirci Banner’ın filmde Asgardlılar hariç (Valkyrie, Loki ve Thor) hiç kimsenin söylediği bir şeyi anlamadığını fark etmiş. Yani Sakaarlıların konuştuğu dili doğal olarak anlamıyor. Peki bunu nasıl fark etmiş? Filmde ikisi konuşurken bir anda Grandmaster hologram ile çıkıp Thor şampiyonumu kaçırdı o ikisini bulun şeklinde anons yapınca Banner denilenden bir şey anlamayıp Thor’a soruyormuş ne bu diye. Bu durumda çizgi romandaki Asgardlıların insanlarla nasıl konuştuğunu uyarlamış oluyorlar. Asgardlıların büyülü bir dili olduğundan bir şey söylediğinde herkes onu kendi dilinde algılıyor ve Asgardlılar başkalarını anlayabiliyor. Filmde Grandmaster zaten İngilizce konuşmuyor mu peki diye düşünsek o zamanda film Thor filmi ve onun bakış açısıyla anlatılıyora varıyoruz. Aynı şeyi James Gunn Gotg için Peter’ın bakış açısı ile anlatıyoruz hiç bir zaman İngilizce konuşuyorlardı demedik diye açıklamıştı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4328

bence tessa thompson çok iyiydi ya nesine uyuz oldun? onun dışında spiderman epic bi karakter olarak başlamadı ki? zamanla olacak, bana klırsa her filmden kendine has atmosferinin, türünün tadını almak lazım… illaki şu kalıplarda olmalı düşüncesi pek doğru gelmiyor bana.