Thor: Ragnarok Arenası ☠

(GENERAL) #4369

Harbiden ya thor serilerinde cok sırıtıyordu yanindaki stajyer zaten bir seydi

(InMemoryOfEmirBK) #4370

Natalie Portman lise hayatında herkes tarafından ezilmiştir. Bunun psikolojisini hala yaşadığını hissedebiliyorum.

(Can) #4371

Helanın sarayda geçmişini anlattığı sahnede Hela Mjolnir’i tutarken ki minyatürü varmış. Yani zamanında Hela ya worthy idi ya da Odin bu olaydan sonra çekice şart koydu. Hatta bu durumda Hela zamanında Thor’un güçlerine sahip bile olabilir. Sanırım çekici Thor fırlatınca tutup parçalayabilmesinin nedeni bu. Ama anlayamadığım madem çekiç gücünün kaynağı değil yıldırım tanrısı Thor ise Hela o çekiç ile neydi? Hela çekice sahipken bıçaklarını çekiç aracılığıyla fırlatıyor olabilir belki onda iken farklı bir işlevdeydi.

(GENERAL) #4372

Helanin gecmisini bu resimle vereceklerine serinin diger 2 filminde oldugu filmin basinda gecmisi anlatsalardiya cok guzel olurdu

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4373

Belki çekiç tahtın varisine verilen hediye gibi bir şey.Hela’yı sürgün edince otomatikman Mjolnir Thor’un hakkı oldu.

(moon knight) #4374

worthy muhabbeti mcuya thorun ilk filmiyle girdi diye biliyorum. thor hatta, filmin başında, çekici taşırken mızmız velet gibiydi. odin thoru dünyaya sürgün ederken çekice fısıldıyo.

(Muhsin Bayram) #4375

Yeni izledim. Sıralama yapmıyorum ama yapsaydım en iyi Marvel filmlerinde ilk 5’e girerdi. İlk defa bir Marvel filmini sinemada izlemediğime pişman oldum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4376

Düştü mü?

(Liquidman) #4377

Maalesef…

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4378

Bu evet mi manasına geliyor hayır mı manasına geliyor?

(Liquidman) #4379

Evet manasına :smiley: Kötü insanların bulabileceği yerlerde mevcut

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4380

Ah şu korsanlar. Neyse ki Muhit’imizde hiç öyle insanlar yok.

(GENERAL) #4381

Aynen ya korsana hayir

(GENERAL) #4382

hd mi hangi site

(Liquidman) #4383

Korsanlara ölüm

720pizle

(GENERAL) #4384

koleksiyonuma katicam hd 1080p olarak birde izlicem 720 isimi gormez

(Liquidman) #4385

Sitenin ismi 720p ama 1080p de var.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4386

(Umut) #4387

Neler oluyor burada?
image

(Xάος) #4388

Sadece mavi tıklatmalık bi yazı. Kayyumlar tıklamasın pls. Torrent falan yok külliyen yalan. Propagandalara gelmeyelim.

Edit: Kayyumlar sebebiyle link artık istenilen yere gitmiyor. Başka yerlere gidiyor.