Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Doğan) #4430

ImpracticalMaleAnole

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4431

(Hakan) #4432

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4433

Keşke gözünü bu şekilde kaybetmeseydi.

(Boş İnsan) #4434

‘’Odin gözünü bilgelik için verdi’’ kısmı gibi yapıp Hela’yı nasıl yeneceğini öğrenmek için gözünü feda edebilirdi. Ama sanırım ikinci bir jakuzi sahnesi olmasından korktular. Neyse bunların hiçbiri benim işim değil.

(Morpheus) #4435

Doktor Strange time stone ile elmaya yaptığı gibi Thor’un gözünü iyileştiremez mi? Aynı şekilde çekici de tamir edebilir.

(İbrahim Kubat) #4436

Bence gayet mantıklı. Yıllar önce sayfaları yırtılmış kitabı bile tamir etmişti.

(Umur) #4437

Gerek de yok ama. Her şey anlamsızlaşmaya başlar yoksa. Kötü bir şey mi oldu, Doctor Strange var abi ya.

(Morpheus) #4438

Öyle bir imkan varken kullanmamak bence daha anlamsız.

(Can) #4439

Zamanı keyfi şeyler için değiştirmek de anlamsız. Adam kendi ellerini iyileştirmiyor mesela. Thor da bir film boyunca bir gözü eksik dolaşsın zaten ölecek (bi zahmet).

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4440

zaman ile oynamanın riski daha açıklanmadı ama illaki açıklanacaktır, sadece; “sonuçları olacak” dendi. o yüzden zırt pırt oynama riskine girişmeyeceklerdir, ki çizgiromanlarda age of ultron hikayesini bilenler, zaman ile oynamanın sonuçlarını da biliyordur… filmde de benzeri şeyler kullanılır daha ileriki filmlerde… zira bu kadar güç çocuk oyuncağı seviyesine indirgenmez. ha eğer hiç bir sonuç doğmuyorsa “elleri de iyileşmesin, çekiç de olmayı versin” demek çok anlamsız… yapabiliyorken yapmamak niye? mutlaka açıklaması olmalı ve olacaktır.

(Serkan of İzmir) #4441

Öyle bir çıta koymaları lazım ki kullanılmadığında zamanı geri alsanıza len amq veya kullanıldığında da offf her şeyi de böyle çözmeyin yawww demeyelim.

Bir kural koysunlar ve onu bozmasınlar ne olursa olsun. Ya da bozsunlar da sonuçlarını görelim aq bilemedim bir an önce gelsin şu IW :DDD

(InMemoryOfEmirBK) #4442

Fazla kullanırlarsa Justice League izlesinler. Nasıl fikir bok gibi

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4443

Thor bence şu aşamada en öldürmemeleri gereken karakterlerden biri.

(Hear me and rejoice) #4444

Ben karakteri ilk defa ragnarokta sevdiğimi anladım .Bu halini daha çok izlemek istiyorum ölmesi üzücü olur

(Can) #4445

Sözleşmeler sona erdiği için aklıma tek seçenek kalıyor oda öldürmek. Başka türlü evrende bir yerde duruyorken olaylara müdehale etmemeleri diğer seçenek oluyor.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4446

Katılıyorum. Henüz IW ve 4’ü izlemesek de Thor’u izlemeye doyacağımızı düşünmüyorum. Marvel’ın Thor ile ilgili planları umarım hâlâ vardır. Chris Hemsworth’un ikna edilmesi zor olmaz.

(Hear me and rejoice) #4447

Yaşıda genç rol için daha 10 yıl oynar ikna edilirse thor 6-7 ye kadar çekin izleriz :smiley:

(Mehmet Can) #4448

Chris Hemsworth geçen yaptığı açıklamada ailesine daha fazla vakit ayırmak için daha az projeye yapacakmış.

(Serkan of İzmir) #4449

Bence de Thor şimdi Thor oldu. Ragnarok’tan önce izlediğim Thor değilmiş gibi geliyor ya. Çok fazla yan karakter gibiydi ama son filminde baya çılgın attı. Bence de umarım Marvel güzel değerlendirir ilerde karakteri.