Thor: Ragnarok Arenası ☠

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4490

Ee tamam işte gördüğümüz Hulk zaten yeni bir Hulk.Önceki versiyonlarıyla karşılaştırmak saçma.

(Kyle Reese) #4491

Bence hem Bruce Banner hem de Hulk, bu film olmasaydı evrende gelişmeyen nadir karakterlerden olacaktı. Hulk ilk defa bu kadar uzun bir süre Hulk formunda kaldığı için Grandmaster’ın organizasyonuna alışmış ve arena dışında daha rahat yaşamaya başlamış(ilk defa bulunduğu durumun farkında, bu daha önce rastladığımız ama çok uzun sürmeyen bir şeydi). Banner’sa bu durumdan kurtulduğunda neler olduğunu, ne yapacağını anlayamayıp hafif bir depresyon haline bürünüyor. Banner için daha önce yazılan depresyon hallerinden çok daha farklı olmuş, o yüzden bu filmin karakterleri iyi geliştirdiğini düşünüyorum

(Can) #4492

Kendisi zaten arenada yenmek zorunda olduğunun bilincinde değil mi? Arenada daha vahşi olacak tabii. İlgi görmeyi de seviyor. Kendi odasında ise neden arenada olduğu gibi davransın zaten biri dalarsa arenada olduğu gibi hemen vahşileşir.

(Ömer Taşkaya) #4493

İşte yeni bir Hulk yapmak bana göre saçma ve gereksizdi en başından.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4494

Tabi o kişisel bir tercih.Ben bu Hulk’u sevdim.Banner ve Hulk’u ayrı tartışmak güzel olacak.Aynı zamanda bu Hulk’un hikayesinin başladığı anlamına geliyor.Merak ediyorum Hulk’u hangi noktaya taşıyacaklar.

(Ömer Taşkaya) #4495

Evet yeni bir Storyline olacak Hulk için dendi. Çok heyecanlıyım onun için bende valla. Çok boşlanıyor evrende Hulk ya.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4496

Aslında plan AOU’da Hulk’un bindiği Quinjet’i uzayda görecektik.Bu da Planet Hulk’a gidecekti en azından Whedon böyle planlamış fakat Feige Planet Hulk yapamayız demiş.Universal’dan alınana kadar Hulk’un hakları maalesef daha öteye gidemez MCU’da.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4497

Ben Hulk’a bir Jekyll and Hyde hikayesi şeklinde baktığım için heroic bir Hulk portresini çok sevmiyorum. Daha bir tamed beast şeklinde olabilir.

(Ömer Taşkaya) #4498

Cidden ya şu durum çok sinir bozucu değilmi yav. Ne güzel hikayeleri var Hulk’un aslında işlenebilecek ama olmuyor. İmkansız gibi gözüken Fox’u bile satın aldı Marvel. Şu Universal içinde birşey yapılsın artık.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4499

Almalarına da gerek yok Spidey tarzı bir anlaşma olabilir.Fakat Disney daha fazla para vermek istemiyor Universal’a.Zaten son kez görüyor olabiliriz Hulk’u.Phase bitince gelmez bir daha.Belki Bruce Banner’ı görürüz.

(Ertunç Doğan) #4500

Bana kalırsa gelmiş en kötü Bruce Banner portresi Mark Ruffalo nun canlandırdığı Banner. Ben hep Eric Bana ile ikisi arasında kalırdım ama şuan netim Mark Ruffalo en kötü Bruce Banner ve yazarlar dışında kendisinde de eksiklik olduğunu düşünüyorum.
Hulk konusuna gelirsek Sakaar komple kötü işlendi Hulk kötü işlense ne olucak

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4501

Ben de başından beri Mark Ruffalo’yu en iyi Bruce Banner olarak görüyorum. Evet orijnal tiplemesi cılız bir şey, ama ben öyle bir Bruce Banner’ı uyuz buluyorum. Ve uyuz bir karakter sinemada izlemek istemiyorum. Mark ruffalo daha karakteristik bir yüze sahip. Bence oldukça güzel bir seçim.

(Berkay Küçük) #4502

Bu düşünceyi doğru bulamıyorum. Karakterin motivasyonunda doğrudan cılız bir adamın bir dev haline dönüşmesi ve o devin o cılız adamın öfkesiyle acılarıyla beslenmesi var. Bruce Banner’ın tecavüz edildiği bir panel görmüştüm. Ana Canon’a bağlı mı bilmiyorum. ama karakter için kusursuz bir motivasyon kaynağı.
Kahramanlarımızda gördüğümüz en önemli şey yaşadıklarının ,hatalarının , kusurlarının üstünden gelmeleri değil mi? Bruce Banner, Hank Pym yaşadıklarıyla her an yüzyüze kalan kahramanlar ve her an üstünden geliyorlar. Bence bu kahramanlarımızla aramızda bağ kurmamızı sağlayan onlara boyut katan bir detay

(Bat of Gotham or Muhit) #4503

Boşver ya Dr.Strange’in elmaya yaptığı gibi düzeltilir boğazın.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4504

Tecavüz fazla sert bir ton, ve zaten MCU da olması pek mümkün olmayan bir durum (böyle bir hikaye var olarak bakıyorum)

amma velakin, cılız oldu diye hulk olduktan sonra ezilmişlikle saldırmıyor. Hulk banner’dan tamamen farklı bir bilinç ve karakter. Bu sebeple cılız seçilmesi karakterin kişiliğini çok etkileyen bir unsur değil bence. ve ben yine benim görüşümle cılız bir karakteri beyaz perdede sadece uyuz bir tipleme olarak kalacağını düşünüyorum… bu sebeple edward norton’u beğenmiyordum. çizgi filmlerde de bruce banner’ı hiç beğenmiyor uyuz oluyordum

(Berkay Küçük) #4505

Bu arada ben koskoca 3 fılme Amora the Enchantress için bir yer bulamamalarına hiçbir açıklama bulamıyorum. Thor ve Avengers’ın Klasik serilerinde önemli ve okumaktan zevk aldığım bir karakter olmuştur hep.

(fza) #4506
  1. film de o ve Skurge ana kötüler olmalıydı. Hatta Surtur’a hizmet ederlerdi vs vs.

(Berkay Küçük) #4507

Ragnarok, Ragnarok olsaydı yeterdi bana Amora’yı ilk ikinci filmde kullanmak için fırsatları vardı. Bu arada Amora Surtur’un emrine kendi iradesiye girmez çok önemli menfaati yoksa.

(fza) #4508

Lafın gelişi, bir şekilde yedirilirdi; karşılıklı çıkarlar olurdu vs vs. Yine Cate Blanchett oynardı hatta. :DDD

(Berkay Küçük) #4509

daha genç birini düşünmüştüm.