Thor: Ragnarok Arenası ☠

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4510

(fza) #4511

‘‘Diziler hiç iplenmiyor’’, diyenler. Bakın, çok önemseniyorlar. Ahhahhaha.

Tabi bunun AoS’tan alınmış olduğunu doğru tahmin ettiysem.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4512

Daha bu başlangıç :grin:

Infinity War’da somut bir bağlantı göreceğiz çok yüksek ihtimal.

(Can) #4513

Renklerinin yeşil olması dışında bir benzerlik yok.

(fza) #4514

Oha! Cidden ha. :DDD Farklı modeller.

(Can) #4515

Ha siz ciddiydiniz ben trolle bağladınız sanıp geri çekmiştim mesajı :sweat_smile: Çok net belliydi farklı oldukları.

(fza) #4516

Yeşili ve benzer modeli görünce hiç dikkat etmedim detayına.

(was never real) #4517

bu tarz bir efsane olabilmek varken cıvıklık…

(fza) #4518

something is definitely cıvıyor

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4519

Kim yapmışsa bok gibi yapmış affedersiniz.İnsan azıcık emek verir ya.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4520

Gerçekten çok karanlık olmuş (!) Tebrik ediyorum bu calışmayı yapanı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4521

black panther’de çıktı sayılır, 19. film olan infinity war’a gelen, puzzle gibi her filmini bağlayan kurgulayan, ve en önemlisi hepsinde 1-2 film hariç (ki ben izlerken onlarda da eğlendim) ortalamanın üstünde ve güzel notlar almış filmlerin başarısını sindirememek. çok üzücü ya.

edit: 20. değil 19. olacaktı… o kadar çok film varki sayamıyorsun ehehe :stuck_out_tongue:

(was never real) #4522

haah aynen 19 tane filmden 18 tanesinin çocukça olmalarını hazmedemiyorum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4523

Abi ona bakılırsa suicide squad ve Justice League de öyleydi yani DC’i de o yöne gidiyor artık.

(was never real) #4524

Aynen onlarda eleştirilerin yanlış anlaşılmasından ve salak WB yönetiminden dolayı son derece kasvetli,ciddi yanında da ufak tefek sorunlu başlayan güzelim evren çöpe döndü.

(y) #4525

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4526

espri çocukça bir şeyse, rick and morty severlerden nefret etmen lazım

Bkz;

• ooo… sert kadınsın, bunu severim - JOKER
  • O zaman bana aşık olacaksın - BATMAN

(was never real) #4527

O pek de espiri değil yalnız. Gayet güzel bir replik.

Hulk bile çocukça tavır sergiliyor filmde hulk hulk…

(Berkay Küçük) #4528

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(Hande) #4529

Arkadaşlar, bunun yeri burası değil. Marvel ve DC genel sohbet köşesi başlıkları var konuya devam etmek istiyorsanız, konu dışına çıkmamaya dikkat edelim lütfen.