Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Oozaru) #1939

Flood için özür fakat JBC şahane şeyler yapıyor.

(Veli Tekin) #1940

Batman ile Catwoman’ın evlenme tarihi belli olmuş yani çr tarihi bilmeyen kaldı mı

(Bugra) #1941

en son cizgi romanda batman ww ile boynuzlamamış mıydı cat i

(Serkan of İzmir) #1942

Burası neresi cennet mi?

(Berkay Küçük) #1943

There is no boynuz. Bulundukları alanın zamanında 10 yıl boyunca birbirlerinden başka kimseyi görmüyorlar ve bir yakınlaşma gerçekleşiyor. Bu boyuttaki 10 yıl normal evrendeki 4 saate denk geliyor bu arada. Tom King hayranlardan özür dileyip eleştirilerinin kendisinin yazarlığını geliştirdiğini söyledi. Birdahaki sayıda herkes nasıl açıklayacağını merak ediyor Tom King’in.

(Muhsin Bayram) #1944

Pek sayılmaz. Tom King eğlenmiş okurlarla

Ayrıca bu başlık Türkçe çizgi romanlar için. Güncel serileri konuşmak isteyenleri şuraya alalım:

DC/Vertigo Haftası
(Veli Tekin) #1945

Boynuzlamadı, boynuzlayayazdı.

(Oozaru) #1946

Ankara’da yaşayanlar çok şanslı. O tarihte Ankara’da olursam, JBC’nin dükkana kesin uğrarım.

(Can) #1947

(Oozaru) #1948

(Oozaru) #1949

Yıldıray Çınar variant’lı cilt geliyor!

(Why do we fall, Bruce?) #1950

Bu cilt sadece JBC’nin mağazasında mı var yoksa D&R veya babil.com gibi sitelerde de olacak mı?

@Estranged

(Oozaru) #1951

Bilgi vermemişler henüz. %90 dükkana özel olacak.

(Boş İnsan) #1952

https://www.perpakitap.com/kitap/black-panther-cilt-1-ayaklar-altinda-bir-ulus-ta-nehisi-coates-9786059564649

Eğer bu sitedeki bilgiler doğruysa Karton kapak, kuşe kağıt, 144 sayfa olacak. Bu seri 2016’da tamamlanmamışmıydı ya. Keşke Inhumans gibi tek cilt yapsalardı.

(Oozaru) #1953

Hâlâ devam ediyor:

(Boş İnsan) #1954

ReadComicOnline’da bitmiş olarak görmüştüm sanki ben. O zaman böyle edineceğiz artık :slight_smile:

(Hakan) #1955

Ben Habibi isimli çizgi romanın Hardcover versiyonunu Flaneur Books’un Facebook sayfasına yazarak almak istediğimi falan söyledim. Karşımdaki kişi pek güven vermedi bana. Acaba bu şekilde satın alanlar oldu mu kitabı? Hemen kargoladılar mı?

(Doğan) #1956

Facebook sayfasına bakan kişi biraz öyle maalesef. Biraz yavaş yazıyor. Tek kelimelik cevap veriyor. Pek de ilgili değil gibi. Sadece sorunuza cevap veriyor, herhangi bir açıklama yapmıyor. Ard arda iki soru sorduğunuzda birini cevaplıyor falan :smiley: Ama ben haftasonu anlaşabildim geçtim siparişi. Bugün kargoya vermişler. Yarın elime ulaşır sanırım.

(Hakan) #1957

Ya çok teşekkür ederim içime su serptin para yansın falan istememiştim de ondan sordum tektar çook teşekkürler

(Doğan) #1958

Bende baştan biraz çekindim ama ödeme yapmam için yayınevl sahibi Servet İnandi’nın kendi hesap numarası verilince, gözüm kapalı gönderdim parayı.