Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Oolong) #2496

O da çıksın, hepsini bir alırım artık.

(Can) #2497

Bu da varyant kapak seçeneği.

(Hear me and rejoice) #2498

Orjinal kapak çok daha güzel bence.Genel de varyantları beğenirim ama bunda orjinal daha iyi

(Berkay Küçük) #2499

Yanlış variant seçmişler bence çok daha iyi variantlar vardı.

Ben yinede tüm Rebirthlerin ilk kapaklarını çok sevdiğim ve uyumlu bulduğum için orijinal kapağını alırdım.

(Batuhan) #2500

10 yıl boyunca basıcaz deyip basmadılar. Hatta belki daha fazla süredir. Birilerinin sonunda alıp basması ve bu alan kişinin İlker abi olması güzel bir şey.

(marko) #2501

Vader Down’dan önce ikişer adet Darth Vader ve Star Wars basmaları lazım, o yüzden Star Wars Cilt 1’in de eli kulağındadır beybiler.

Edit: Geçen yine ileri görüşlüyüm…

(Can) #2502

JBC BEY NAPIYORSUNUZ <3

13 farklı çizgi roman çıkıyor :raised_hands:

Edit: Deadpool ÇR’leri de YARIN.

(Serkan of İzmir) #2503

Ter bastı

(Can) #2504

Öyle olmaz böyle olur dediler resmen maşallah maşallah :smiley:

(Serkan of İzmir) #2505

Daha iki üç gün önce falan içimden geçirmiştim JBC tükenen Batman ciltlerini ne zaman basacak diye heee. Başka bir şey isteseymişim :d

(Berkay Küçük) #2506

Ertan Abi üzerimize kustu​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Ah abim birde Red Hood and The Outlaws’ı yıl bitmeden erkenden basaydın. Neden Kasım?

Come on Yapı Kredi bas şu Wonder Woman’ı sende

(Oolong) #2507

Star Wars bir yandan Batman fasikülleri, ciltleri ve Super Sons fasikülleri bir yandan; battık abicim!

(Berkay Küçük) #2508

(Hear me and rejoice) #2509

Yine alacak çok çizgi roman birikicek ya.Bekleyip toplu alicam artik yazin basinda.YKY de çıkarırsa bişeyler artık para pul kalmıyacak :smiley:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #2510

Artık Deadpool’un ongoing serilerinden biri bassınlar.

(Oolong) #2511

Bunun aynısını Hellboy için istiyorum.

(Boş İnsan) #2512

-All Star Batman’i almayacağım
-Nightwing’i kaçırmayacağım
-Baykuşlar Şehri’nin kapağı hoşuma gitmedi niyeyse. Burada bir kitapçıda ilk basımı vardı onun kapağını beğenirsem onu alırım.
-Gülen Adam ve Pelerinli Süvariye Ne Oldu? çizgi romanlarına ise yorumlarınızı beklemekteyim.

(Can) #2513

Baskılarını bulamadığım için ikisini de çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum.

Kitapta 5 farklı öykü mevcut bunlar sırayla Pelerinli Süvariye Ne Oldu? , Siyah Beyaz Bir Dünya, Kur Dansı, İlk Günahlar ve Ne Zaman Bir Kapı.

Adını aldığı Pelerinli Süvariye Ne Oldu? öyküsü benim favorim. Anlatım açısından Batman’i, azmini ve Gotham’la bütünlüğünü betimleme konusunda çok başarılıydı. Sonunu bağlayış şeklini de beğendim. Ama benim için asıl vurucu olan hemen hemen her karakteri farklı çizimleriyle görmek oldu. -Batman’in kostümüyle ilgili, belki rahatsız olan falan olur diye spoiler’a aldım- Batman’in neredeyse her kostümünü görüyoruz. Aynı şekilde diğer karakterler için de geçerli bu. Çizer gerçekten de çok başarılı bir iş çıkarmış -bence-. Bu öykü net 8/10 puan alırken diğer öyküler 7’likti, tabi bunu okumadan önce Batman hakkında 4-5 farklı çizgi roman okumanızda fayda var.

Kara borsada 100 tl civarında, bence alınması gereken bir cilt.

Öyküler hakkında daha fazla şeyi merak ediyorsanız Kahramangiller ayrı başlıklar altında incelemiş girip bakabilirsiniz.

Kara borsada 200 tl civarında olduğu için alıp okuma gibi bir fırsatım olmadı. Sırf bu yüzden bile alabilirim.

Elinde olup veya okumuş biri bize yorumlarını belirtirse sevinirim.

(Oolong) #2514

Hellboy fasikülü
All-Star fasikülleri
Super Sons fasikülleri
Nightwing Cilt 1
Detective Cilt 1
Darth Vader 1
Star Wars 1

Alacaklarım bu kadar.

(İkbal Kartal) #2515

Kısaca batman ve jokerin ilk karşılaşmasını anlatıyor,çizimler güzel,hikaye güzel,joker çok iyi yazılmış,bütçe müsaitse alınıp batman çizgi romanlarının ilk sıralarına konmalı
Hatta pek spoiler sayılmaz ama hikayeyi batman year one’ın bıraktığı yerden devralıp güzel bir şekilde taşıyor