Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Yasin Duyar) #2516

(Oolong) #2517

Limitli bir seri sanırım?

(Yasin Duyar) #2518

HC’si limitli olacak, Uzumaki gibi yani. Normal karton kapakla çıkacak ilk baskısı ise limitli değil.

(marko) #2519

Eğer Star Wars çizgi romanlarını edessa’dan alırsanız iki poster ve üç ayraç ile birlikte geliyor, just sayin’

(Hear me and rejoice) #2520

Posterler ne posteri.Edessa çok iyi o yönden rebirh posteri de yollamışlardı bi ara

(marko) #2521

Ciltlerin kapaklarını basmışlar ikisine de, ayrıca ayraçlardan biri Han Solo’nun kapağı ki büyük ihtimalle yakında onu da basarlar.

(Berkay Küçük) #2522

Başlangıç olarak
Batman
Superman
Aquaman
Titans
Wonder Woman ciltlerini almak istiyordum. Wonder Woman katiyen yayınlanmıyor. Şuan Nightwing, Green Arrow ve Detective Comics’e karşı boş değilim. Sizce nasıl bir alışveriş yapsam?

(Hear me and rejoice) #2523

Green lantern rebirh ne zaman gelecek bilgi varmı arkadaşlar.Nisan gibi gelecek sanıyordum yine gelmedi.
Cyborg bile geldi ya.En azından lantern corps gelseydi.New 52 basılmadı onlara zaten.Direk rebirthden başlayabilirler

(Berkay Küçük) #2524

Hal Jordan ve tayfası için çok uzun süre beklemek lazım. Daha pre52 basılıyor. New 52’yi atlarlar herhalde. Green Lanterns bu yıl çıkar ama ne zaman hiçbir fikrim yok.

(İkbal Kartal) #2525

Bence alınmalı hem o hikaye,hem o çizimler,kitaplığa eklenmeli diyorum ben,yine de sen bilirsin tabi

(Berkay Küçük) #2526

Green Arrow istikrarını bozmayıp harika ileyleyen sonundada harika biten bir seri oldu.
İstikrar bakımından Green Arrow, Super Sons ve Red Hood and the Outlaws harikalardı.

Aklımda Titans’ı 2. yada 3. ciltte bırakıp Outlaws’a geçmek Green Arrow için de bütçemi ayarlayamazsam Wonder Woman’ı 5. cildiyle bırakıp geçmek vardı.

(İkbal Kartal) #2527

Wonder women pek iyi bir seri değil,ortalama başladı ve çok inişli çıkışlı gitti,pek alınası bir seri değil bence

(Berkay Küçük) #2528

Greg Rucka bırakana kadar Rebirth’ün en iyi serisiydi bence.

(İkbal Kartal) #2529

Ben ilk cildini de pek sevmemiştim,rebirth’te en iyi başlangıcı titans,green arrow ve batman serileri yaptı bana göre

(Berkay Küçük) #2530

Batman için ciltler ilerledikçe değeri anlaşıldı ilk cildin.
Green Arrow iyiydi katılıyorum.
Benim ilk aklıma gelen Wonder Woman, Titans, Superman, Aquaman,Trinity, Nightwing çok iyi başlamışlardı. Super Sons’i saymıyorum çünkü geç başlamıştı seri

(Can) #2532

(Oolong) #2533

(Can) #2534

Çok şükür sonunda basıldı :clap:t3:

“Uzun bir süredir baskısı olmayan BONE cilt.1 tekrar basıldı .
Bu seriyi okuma listeninize alın deriz.

Boneville’den kaçmak zorunda kalan üç Bone kuzen, Fone Bone, Phoney Bone ve Smiley Bone, uçsuz bucaksız bir
çölde kaybolurlar. Birbirlerini de kaybeden bu üç arkadaş, farklı yollardan da olsa, muhteşem ve korkunç
yaratıklarla dolu bir vadiyi kaplayan ormanın içine ulaşır. Bu hayatlarının en uzun ve en eğlenceli yılı olacaktır.
En İyi Çizer ve En İyi Mizahi Yayın’ı da kapsayan 11 adet Harvey ve 10 ader Eisner ödülü alan Bone, National
Cartoonists Society tarafından da En İyi Çizgi Roman seçilmiştir. Ayrıca İtalya, Fransa, Almayna, İspanya, Finlandiya
ve Norveç’te de sayısız uluslararası ödüle layık görülmüştür.”

(Oolong) #2535

Dün Ertan Ergil, Facebook üzerinden canlı yayın yaptı. Döviz kurları artmaya devam ederse, fasikül formatına geçebileceğini söyledi.

(Berkay Küçük) #2536

Fasiküller pahalıya geliyor. All-Star Batman mesela tek fasikül 10 lira olursa nasıl alacaksın?

The Buttom’ı da 2 sayısını kendileri basacağı halde allayıp paklayıp 30-40 liralık bir baskı haline getirecek sanırim. Bari 3D kapak olsaydı.