Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2577

Tahminen hem normal dükkanlar gelecek hem de netflix de dijital olarak yayınlanacak.

(Smy) #2578

Fragmanı güzel gözüküyor dijital olarak da yayınlanır umarım.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2579

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2580

Netflix nasıl başka kanallar da yayınlanan dizileri sezonları bittiğim sitesine koyuyorsa bunun da öyle olabilir. Yani ilk önce normal olarak dükkanlar da tek tek sayıların bastırıp sonra da netflix de bütün sayılar tek seferde yayınlayabilirler.

(Can) #2581

Alfa yayınları TENTEN’e başlamış :heart:

(Doğan) #2582

Mükemmel haber. Alfa gönülleri fethediyor, helal olsun.

(Kuyuya düşmüş it) #2583

Şükür sonunda(Aslında biraz üzüldüm. Tentenleri almak için biriktirdiğim parayı başka bir yere harcamıştım ama olsun be.)

(Koray ) #2584

Ön Siparişte

(Oolong) #2585

Umarım ıvory kağıda basmamışlardır. Tenten’in hakkı kuşe kağıttır. Keşke Sovyetlerde’nin renklisini bassalarmış.

(Can) #2586

Kağıda çok dikkat etmedim ama sanırım öyleydi -yanii inşallah öyledir-

(Oolong) #2587

Bu arada; Kongo macerasını okurken acayip rahatsız olmuştum. Tenten macera boyunca hunharca hayvan katliamı yapıyordu.

(Spirit of wrath) #2588

Blackest Night basılacak mı ?

(Hear me and rejoice) #2589

Basılacak.Duyuru yapmıştı arkabahçe ama tarih belli değil henüz yanlış hatırlamıyorsam

(Doğan) #2590

Ohh, Tenten 'ler 15 TL. Tenten Sovyetler 144 sayfa hadi ona tamam diyelim de, Tenten Kongo’da sadece 62 sayfa. Neyse çok konuşup nankörlük yapmayalım. Sonuçta eski stokları tükenip, karaborsaya düşmüş bir seriyi tekrar devralıp, canlandırıyorlar. Haklarını da yememek lazım. Ama 10 TL fiyat çok güzel olurdu be.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2591

(Oolong) #2592

Büyük boy basılıyor, o yüzden. Hem Sovyetler siyah-beyaz, diğeri renkli. Öyle olunca fiyata da yansıyor. Telifini Euro ile aıyorlar, bu fiyatlara alışın artık. :slight_smile:

(Berkay Küçük) #2593

(Yasin Duyar) #2594

Marmara Çizgi’nin düzenlediği açık arttırmaları takip edenler var mı? Gerçekten güzel kapaklar satılıyor arada.

(Can) #2595

Çıktı!

(H. Yakup) #2596

Tıkır tıkır Star Wars ciltleri çıkıyor ama hangisinden başlamalı?
Hangisi okunmaya değer acaba?