Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Hear me and rejoice) #2617

(marko) #2618

YKY Justice League’i falan salla Wonder Woman Superman Trinity pasla bize hadi abim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2619

YKY:tmm

(Hear me and rejoice) #2620

Lois ve clarkın okuma sırası var mı yoksa direk alıp okunabilirmi

(Oolong) #2621

Bildiğim kadarıyla

Superman’in Son Günleri> DC Rebirth(JBC bastı) Lois & Clark> Superman Rebirth

şeklinde.

(marko) #2622

Araya DC Universe Rebirth’ü de alman lazım…

// O araya değil yav

Last Days > L&C > DCU Rebirth > Superman Rebirth

(Oolong) #2623

O değil de, Action Comics’i basacaklar mı bunlar?

(marko) #2624

Bilmiyorum, YKY bu konuda aşırı kötü gerçekten. Superman’in ikinci cildi daha önemli bence, ilk cilt ile bağlantılı bir hikayesi var ve devamı da Supersons’da geçtiği için yakında çıkması gerekiyor. Aynı şekilde WW da biraz ilginç bir anlatım tarzında olduğu için hızlı basılsa çok güzel olabilir.

(Berkay Küçük) #2625

Greg Rucka’nın Wonder Woman’ını acil basmalılar. Çok geç kaldılar. Sonrada Action Comics ve Superman’in ikinci cildi gelmeli. JBC Supersons’ın 3. sayısını çıkardı Supersons Superman 2.cilten sonra gelmeliydi normalde orda da baya saçmaladılar.

(marko) #2626

Keşke klasik hikayeleri de bassalar da Greg Rucka’nın eski run’ını da bassalar.

(Berkay Küçük) #2627

Benim aklımda aslında kült hikayeler var. Marvel’ın klasik hikayeleri hep basıldı keşke Morrison JLA’sı, Wolfman Teen Titans’ı vs de aynı şekilde basılsa. JBC bile Knightfall çok uzun basamayız kimse almaz diyor. Bir yiğit çıksa tüm Crisis’leri bassa keşke ama kimse yapmıyor öyle bir güzellik.

(marko) #2628

O kadar uzun run’lara da gerek yok ya, mis gibi Superman hikayeleri var ortada öylece bekleyen ama kimsenin basmadığı.

(Berkay Küçük) #2629

Wolfman 30 yıl tek başına Teen Titans yazdığından 400 sayı basmaları gerekir. Gerçekten eski sayılar çok büyük bir cennet bir girseler keşke o sulara.

(marko) #2630

İşte daha iki cilt basmayan adamlar onlara hiç girişmez, Four Seasons ya da Birthright gibi hikayeler bile gayet yeterli bence.

(Oolong) #2631

O toplara kimse girmez. Artık güncele yetişme derdindeler. Bu arada, JLA serisinin ilk cildini bir yayın evi basmıştı ama devamını getirmediler.

Milyoner hatta milyarder bir insan olsam; ilk işim piyasanın gediklilerini bir araya getirip, şu eski efsane DC serilerini bastırmak olurdu.

(mahmut de) #2632

Bana bir Green Lantern çizgi romanı önerebilir misiniz?

(marko) #2633

Zaten Türkçe yayınlanan tek seri var, hepsi çok güzel hikayeler 1’den başla işte.

(mahmut de) #2634

Green Lantern Cilt 1 : Yeniden Doğuş diyorsun değil mi?

(marko) #2635

Evet onu diyorum.

(Can) #2636