Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Oolong) #2657

White Knight! Yanılmıyorsam fasikül formatında yayınlanacak.

(Yasin Duyar) #2658

Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 19 - Kalbimizdeki Ay raflarda!
12,5 cm x 19 cm, 320 Sayfa, Siyah-Beyaz, 32 TL

(Geekiz ama ergeniz) #2659

Asıl zamlanan çizgi roman kâğıdı aslında.

(Oolong) #2660

Bir manga 32 TL olduysa, vay bu ülkenin haline!

(Yasin Duyar) #2661

İlginç bir şekilde bizim memlekette en pahalıya satılan manga Yalnız Kurt ve Yavrusu, diğer mangaların fiyatı bu kadar fahiş değil. Telif fiyatıyla mı ilgili bilmiyorum ama bu kadar da olmaması gerek. Manga ulan bu siyah-beyaz çizgi roman, kuşe kağıdına da basmıyorsun, neyine bu kadar fiyat artışı!

(Oolong) #2662

Muhtemelen telif ile ilgilidir.

(Hear me and rejoice) #2663

20 tl
https://www.idefix.com/Kitap/Yalniz-Kurt-Ve-Yavrusu-Cilt-19-Kalbimizdeki-Ay/Cizgi-Roman/urunno=0001767000001

(Fransuva'nın Ayranı) #2664

Sadece döviz farkı değil kağıt da çok zamlandı ve dövizle kağıt alıyoruz. Basım için gerekli diğer malzemelere gelen zamlardan bahsetmiyorum bile.

(Can) #2665

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #2666

Marmara Çizgi, daha önce Panini’nin çıkardığı Amazing Spider-Man #698 ve #700 arasındaki sayıları hâlâ basmadı değil mi ?

(Oolong) #2667

Henüz basmadılar. O serinin tamamlanmasına 9 cilt var henüz.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #2668

Çok varmış ya. Ben kaçta bıraktılarını unutmuşum.

(marko) #2669

Dan Slott nasıl yazmışsa artık

(Oolong) #2670

Yepyeni Bir gün hikayesinden sonra bırakmıştım. Daha önce Arkabahçe’nin bastığı Spider-Man’leri bassalar alırım ama.

(marko) #2671

Hadi benden duymuş olun, Marmara Çizgi Rick and Morty çizgi romanlarını basacakmış.

(Oolong) #2672

Aylak Kitap’ta seneler önce Simpson’ları basmış, 5.ciltte iptal etmişlerdi. Akıbeti ona benzemez umarım.

Bu arada, hâlâ Vision’ı basamadılar! Keşke deluxe olanını bassalar.

(marko) #2673

Rick and Morty çok daha güncel bir olay şu an, en azından birkaç yıl daha gündemi meşgul edecektir o yüzden ben çok ihtimal vermiyorum. Zaten şu an 40 sayı var ana seride ve bazı küçük yan hikayeler var, yapılamayacak şey değil.

(Can) #2674
Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri Cilt 1 

Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri Cilt 1 : Yarasa Adamların Yükselişi

176 Sayfa / 135 gr Parlak Kuşe İç / 350 gr Parlak Kuşe Kapak

Malzeme : Kuşe Kağıt - Türkçe
Boyut : 16 x 24 Cm
Fiyat : 30,00 TL.

https://www.jedbang.com/urunler.asp?detay_urun_id=3644&ana_grp_id=37&alt_grp_id=123

(Berkay Küçük) #2675

Fiyatlar gittikçe yükseliyor. :cry:

(Oolong) #2676

“Yarasa yükseldikçe, fiyatlarda yükseliyor” diye iğrenç bir espri yapmadan geçmek istemedim.