Türkçe Çizgi Roman Haberleri

(Bugra) #2677

Idefix’den yapın alışverişleri en uygun fiyat orada Batman Rebirth 20’ye aldım, Superman’i 18. Total 10 çizgi roman 200’e patladı bana.

(Can) #2678

Gecikme olacakmış :confused:

(Oolong) #2679

Depolarını su basmıştı, ondan geciktiler. Yalnız Nightwing’i göremedim?

(Can) #2680

Evet söylemişti Ertan abi ama 25 Temmuz diyince insan bekliyor işte :smiley:

Onu ben de göremedim yorumlara falan baktım soranlara henüz cevap da gelmemiş. Gecikmeli partiyle birlikte çıkar herhalde.

Edit:

(Can) #2681

(Hear me and rejoice) #2682

Marmara cizgide olmasa yazin yeni çr gelmiyecek.Yky ve arkabahçe uyuyor galiba .Flash 2 yi bekliyoruz rebirth

(Feridun) #2683

Hiç Sanmıyorum. Eylüle Belki…

(Can) #2684

(Martha Kemal) #2686

Yamulmuyorsam bu marmara çizgi Dying Wish’i hala basmadı değil mi?

(Yanıyorsun Fuat Abi) #2687

Basmadı

(marko) #2688

Hadi yine iyisiniz Star Wars’un 2. cildi çıkmış.

(Geekiz ama ergeniz) #2689

Daha ilk cildi alamadım,parayı Starbucks’a gömmekten vazgeçmeliyim sanırım :unamused:(Latte bağımlılığı için babama teşekkürler)

(marko) #2690

Boşver Işıl okumasan da olur sen sevmezsin zaten.

(Geekiz ama ergeniz) #2691

Umarım bunun altında gizli bir mesaj yatmıyordur.

(Hear me and rejoice) #2692

1 i almamistim daha bunun ile beraber alayim artik

(Can) #2693

-----------------------------------------------------------------------------

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı: 1 veya 1,5 hafta sonra raflarda olur.

(Berkay Küçük) #2694

Bu yazıyı okurken acayip çaresiz hissettim. Gidip Beşiktaşa tek fasikülde olsa bir şeyler almak istiyorum.

Çizgi roman sektörü büyük darbe yiyor şuan. JBC’nin deposuna su basması da onları oldukça zarara uğrattı. Yerel çizgi roman dükkanları için durum daha vahim bile olabilir. Arkabahçe’yi kalite olarak eleştirsem bile ana akım için oldukça önemli bir yayınevi. Gerçekten üzüldüm.

(Can) #2695

Böyle hissetmemek elde değil. Sevdiğin bir şey gözünün önünde eriyip gidiyor resmen. Bir an önce problemlerin çözülmesi lazım, umarım tez zamanda istedikleri seviyeye gelirler. Bu tüm yayınevleri için geçerli tabii.

(Yasin Duyar) #2696

Arkabahçe’yi çizgi roman ipi kullanmamaları, yer yer kötü çeviri ve bir cildin devamını uzun süre basmamaları veya geç basmaları gibi nedenlerden dolayı çok eleştiririm ama tüm bunlara rağmen içten içe çok severim. İstanbul’a senede bir uğradığım olur, o vakitlerde sahaf akınlarımdan sonra Arkabahçe’ye de uğrarım, şöyle bir neler gelmiş diye bakar bir iki cilt alıp çıkarım -hatta en son Marvels Mucizeler cildini HC olarak almıştım- bu sene de uğramayı düşünüyordum. Umarım bir an önce toparlanırlar.

(Oolong) #2697

Brooklyn Düşleri’ni duyurdukları günden beri bekliyorum. Umarım limitlide olsa, sert kapak basarlar.